سرفصل های دوره تعمیرات لوازم خانگی

شناخت مدار در برد لوازم خانگی

آموزش تحلیل برد های لوازم خانگی

آموزش قلق های تعمیرات

آشنایی با شرکت های وارد کننده ی قطعات در ایران

معرفی به بازارکار

معرفی اشکالات و ایرادات در برد های لوازم خانگی

شناخت قطعات SMD وDIP

شناخت قطعات به صورت اهمی و ولتاژی

شناخت پاور ها در برد های لوازم خانگی

آموزش تعمیرات برد های پاور ماشین لباسشویی،ظرفشویی، اسپلیت ،پکیج ،تلویزیون ، LCD و LED

آموزش تعمیر ماشین لباسشویی ، آموزش تعمیر اسپلیت ، آموزش تعمیر پکیج ، آموزش تعمیر LCD و LED ، آموزش تعمیر یخچال

اطلاعات دوره تعمیر برد لوازم خانگی

برترین آموزش و کاربردی ترین دوره کارورزی عملی در مرکز فنی و مهندسی دکتر برد زیر نظر متخصصان خبره و باتجربه در زمینه آموزش تعمیرات قطعات الکترونیک و آموزش

دوره آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی با پشتیبانی وارائه مدرک داخلی و خارجی برای مهاجرت بمدت 30 ساعت در محل دفتر مرکزی مجموعه دکتربرد برگزار می شود

دوره ها به دو صورت عمومی و خصوصی  در محیط کاملا آموزشی تشکیل می شود

دکتر برد

تفاوت شرکت فنی و مهندسی دکتر برد با سایر آموزشگاه ها

از ابتدا شرکت دکتر برد تمایل داشته که تمامی کلاس ها در محیطی کاملا حرفه ای و به صورت عملی برگذار شود.  بر خلاف سایر آموزشگاه های حال حاضر که بیشتر محیطی تئوری دارند ، ما از روز اول شما را با کار عملی و  تعمیر برد به صورت فیزیکی آشنا می کنیم . جدا از موارد تخصصی کارشناسان ما علاوه بر آموزش مباحث اصلی ، به شما مهارت هایی نظیر ارتباط با مشتری ، هزینه قطعات و خرید قطعات از خارج کشور را آموزش می دهند.

دوره آموزشی علمی و عملی دکتر برد

شما می توانید با شرکت در دوره آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی به یک متخصص حرفه ای در زمینه تعمیر برد یخچال ، تعمیر لباسشویی ، تعمیر ماشین ظرفشویی و سایر لوازم برقی تبدیل شوید. دوره های آموزشی مجتمع فنی و مهندسی دکتر برد به گونه ای برگزار می شوند که کارآموز بتواند بلافاصله پس از گذراندن دوره وارد بازار کار شود و دیگر نیازی به کسب تجربه یا شاگردی برای یاد گرفتن کار نداشته باشد. پس شما بعد از شرکت در این دوره آموزشی می توانید بلافاصله از طریق تعمیرات انواع برد ها شروع به کسب درآمد کنید.

نمونه مدارک بین المللی و داخلی ای که از شرکت دکتر برد به فن آموزان عزیز ارائه می گردد

شرکت فنی و مهندسی دکتر برد علاوه بر مدارکی اعم از ( فنی حرفه ای ، مدرک رسمی دکتر برد و … ) که توسط سایر آموزشگاه ها ارائه می شود ، مدارک داخلی و بین المللی دیگری شامل مدارک صادره از وزارت دفاع ، آدیسو که مورد تایید کشور چک هست و … را نیز در صورت اتمام دوره ی آموزشی به هنرجو ارائه می گردد

شرکت فنی و مهندسی دکتر برد برای اسکان دانشجویانی که از شهر های دیگر به مجموعه دکتر برد می پیوندند ، خوابگاه هایی را درنظر گرفته است که نزدیک ترین مسیر را به شرکت دارند ؛

از خصوصیات این خوابگاه ها می توان موارد زیر را اشاره کرد :

دکتر برد

اتاق مطالعه

دکتر برد

نزدیکی به مترو

دکتر برد

اینترنت پرسرعت

دکتر برد

خشکشویی

دکتر برد

کولر آبی

شوفاژ

البته در دوره آموزش تعمیرات برد کسانی که هیچ گونه پیش زمینه ای برای تعمیرات دستگاه های الکترونیکی ای مثل تعمیر برد یخچال یا تعمیر لباسشویی ندارند را هم در نظر گرفته ایم و تمامی موارد پایه اعم از الکترونیک مقدماتی و پایه، آموزش کار با ابزار مورد نیاز برای تعمیرات و … را نیز در این دوره آموزش می دهیم.

چگونه یک تعمیرکار حرفه‌ای برد لوازم خانگی شویم؟

یادگیری تعمیرات برد های لوازم خانگی یک پروسه بسیار پیچیده است، برای موفق شدن در این حرفه به همه چیز یه خود شما بستگی دارد .

برای حرفه ای شدن در زمینه تعمیرات برد باید تمرین مداوم داشت ، علاقه به تعمیرات یک بحث  بسیار مهم میباشد .

 

 

اولین چیزی که در تعمیرات برد اهمیت دارد عیب‌یابی صحیح برد الکتریکی است.  بیشتر وقت یک تعمیرکار صرف عیب‌ یابی برد می‌شود . برای اینکه تشخیص تعمیرکار درصد خطای کمتری داشته باشد دو چیز اهمیت زیادی دارد.

1- استفاده از ابزارهای پیشرفته تعمیرات برد

2- در دست داشتن اطلاعات کافی با مراجعه به یک یا چند منبع معتبر

چگونه یاد بگیریم برد لوازم خانگی را عیب یابی کنیم؟

همانطور که می‌دانید در دست داشتن اطلاعات برای تجزیه و تحلیل کردن مشکلاتی که برد با آن روبرو است اهمیت ویژه‌ای در عیب‌یابی برد دارد اعم از تعمیر برد یخچال یا تعمیر برد لباسشویی ؛ بسیاری از تعمیرکاران با در دسترس داشتن تجربه در این زمینه و یا مطالعات زیادی که دارند این پروسه را سریع‌ تر پیش می‌برند. همچنین با توجه به هوشمند شدن برد های لوازم خانگی بسیاری از ایرادات این برد بدون کمک گرفتن از دستگاه‌های پیشرفته تعمیرات امکان پذیر نیست. البته استفاده از این دستگاه‌های پیشرفته نیاز به علم دارد. همانطور که در بالا اشاره کردیم دو فاکتور بسیار اساسی برای عیب یابی و تعمیرات برد اهمیت زیادی دارد.

چگونه تعمیرات لوازم خانگی حرفه ای یاد بگیریم؟

شما با شرکت در دوره های آموزشی شرکت فنی مهندسی دکتر برد خود را حرفه ای تر کنید تا در کمترین زمان ممکنه از یک شخص کم تجربه، به یک تعمیرکار حرفه ای برد لوازم خانگی تبدیل شوید و در بازار کار اعتبار کسب کنید .

بالا ترین بانک اطلاعات الکتریکی

هزینه کم جهت آموزش

کارگاه با تجهیزات حرفه ای جهت آموزش

استاد های حرفه ای

اطلاعات دوره تعمیرات لوازم خانگی

هزینه دوره عمومی : 1,560,000 تومان

با تخفیفات جشنواره : 1,200,000 تومان

هزینه دوره خصوصی : 3,000,000 تومان

با تخفیفات جشنواره : 2,300,000 تومان

تعداد جلسات : تا زمان تسلط هنرجو به مفاهیم

شروع دوره : اول و پانزدهم ماه

مدت دوره : 35 ساعت

پشتیبانی هنرجو : 1 سال

پکیج آموزشی : جزوه

اسکان هنرجو : خوابگاه

دکتر برد