بهترین نرم افزارهای طراحی برد مدار چاپی

طراحی برد
بهترین نرم افزارهای طراحی برد مدار چاپی
  1. ZenitPCB – برد مدار چاپی ابزار نرم افزار طراحی چیدمان بسیار عالی برای ایجاد حرفه ای برد مدار چاپی (PCB) است. این آسان برای استفاده از برنامه CADانعطاف پذیر، که به شما اجازه تحقق پروژه های خود را در یک زمان کوتاه است. با ZenitPCBچیدمان ممکن است برای ایجاد پروژه با شروع هر دو از ضبط شماتیک یا با طرح خود را.

  1. FreePCB -، منبع باز ویرایشگر طراحی PCBرایگان برای مایکروسافت ویندوز است. آن را به آسان برای یادگیری و آسان برای استفاده و در عین حال قادر به کار با کیفیت حرفه ای طراحی شده است. برخی از ویژگی های آن عبارتند از: 1 تا 16 لایه مس، هیئت مدیره اندازه تا 60 اینچ 60 اینچ netlists، واردات و صادرات PADS-PCBو بیشتر

  1. TinyCAD – یک برنامه به شما کمک کند نمودار مدار جلب است. آن را همراه با کتابخانه نماد به شما فورا آغاز شده است. و همچنین قادر بودن به سادگی چاپ طرح های خود را، شما می توانید TinyCADبه انتشار نقاشی های خود را با کپی کردن و چسباندن به یک سند Wordیا ذخیره به عنوان یک بیت مپ PNGبرای وب استفاده کنید.

  1. آزموند، نبراسکا PCB – یک ابزار انعطاف پذیر برای طراحی برد مدار چاپی است. این در مکینتاش اجرا می شود. بسیاری از ویژگی های آن عبارتند از: اندازه هیئت مدیره نامحدود، تعداد لایه هیئت مدیره، تعداد قطعات، پشتیبانی برای هر دو از طریق سوراخ و سطح سوار قطعات و بیشتر.

  1. BSch3V – یک برنامه ضبط شماتیک برای ویندوز است. نام “BSch” مخفف “شماتیک عمومی” است. این تنها توابع اساسی، به منظور ساده عمل.

  1. ExpressPCB – ضربه محکم و ناگهانی برای یادگیری و استفاده است. تخمگذار از برد مدار چاپی آسان است، حتی برای کاربر اولین بار.

  1. Kicad – منبع باز (GPL) نرم افزار برای ایجاد دیاگرام های شماتیکی، الکترونیکی و چاپ آثار هنری برد مدار است. این برای همه کار در طراحی الکترونیکی (نمودار شماتیک و چاپی هیئت مدیره تا 16 لایه) مفید است.

  1. gEDA – قابل اجرا بر روی لینوکس و ابزار است که برای طراحی الکتریکی مدار، ضبط شماتیک، شبیه سازی، نمونه سازی و تولید مورد استفاده قرار داده است. در حال حاضر، این پروژه gEDAارائه می دهد مجموعه بالغ از برنامه های کاربردی نرم افزار رایگان برای طراحی الکترونیک، از جمله ضبط شماتیک، مدیریت نسبت، بیل از مواد (BOM) نسل، netlistingبه بیش از 20 فرمت netlist، آنالوگ و شبیه سازی های دیجیتال، و برد مدار چاپی (PCB ) طراحی و طرح بندی.

  1. امتیاز – رایگان نرم افزار ضبط شماتیک برای ویندوز. ویژگی ها: ویژگی ها: قابلیت وارد SDT OrCAD و OrCAD انتشار IV نقشهها، می تواند به طور مستقیم یا .LIB یا .SRC کتابخانه ها، هیچ محدودیت اندازه طراحی، netlist EDIF صادرات استفاده کنید.

  1. عقاب – ضبط و طراحی نرم افزار برد مدار چاپی شماتیک بسته قدرتمند و مقرون به صرفه است. CADSOFT ارائه می دهد کاربر راه حل دوستانه، قدرتمند و مقرون به صرفه برای طراحی PCB، از جمله ضبط شماتیک، چیدمان هیئت مدیره، و Autorouter.

نظرات و سوالات خود را در مورد این موضوع با ما درمیان بگزارید

Your email is safe with us.

قبلی بعدی
خروج
Test Caption
Test Description goes like this
×