دلیل مصرف زیاد برق ماینر چیست؟

ماینر
دلیل مصرف زیاد برق ماینر چیست؟

یکی از عمده دلایلی که شما باید از ماینرها استفاده کنید این است که امروزه بازار کریپتوکارنسی ها با مصرف برق ماینر که زیاد هست ، بسیار داغ استب. در واقع همین سودهای کلان از این بازار بوده است که مسبب استفاده بسیار از ماینرها شده است. امروزه عطش کاربران ایرانی در استفاده از ارزهای دیجیتال به ویژه بیت کوین بسیار افزایش یافته است و همین هم باعث شده تا استفاده از ماینر ها رو به افزایش باشد. در این بخش می خواهیم شما را با دلیل مصرف زیاد برق ماینر ها آشنا کنیم پس با ما همراه شوید.

دلیل اینکه همه کاربران در دنیای مجازی توانایی لازم برای فعالیت در زمینه ارزهای دیجیتال را ندارند این است که فعالیت در دنیای دیجیتال به ویژه برای استخراج بیت کوین هزینه های بالایی دارند.  به عبارت دیگر می توان گفت که اگرچه ماینینگ درآمد بسیار بالایی دارد اما هزینه های مربوط به آن نیز بسیار زیاد است. شما می توانید با کم کردن هزینه های جاری بابت استخراج این واحد پولی، به آسانی آنچه که تصور نمی کنید این ارزها را استخراج کنید و به آسانی از آن ها استفاده کنید.

مصرف برق ماینرها

مصرف برق ماینر ها یکی از مهم ترین نکاتی است که در این زمینه باید با آن ها آشنا باشید. در واقع کاربری که بتواند از استخراج هر واحد بیت کوین بیش از 10000 دلار پول در بیاورد، باید بیش از 2000 دلار را برای قبض های خود پرداخت کند. البته مصرف برق در ماینر های بیت کوین روی هم رفته سبب نگرانی متخصصین بسیاری در این زمینه شده است که شما باید براساس ارزیابی هایی که در این زمینه انجام می گیرد این مشکلات را حل کنید.

میزان برق مصرفی که شما برای ماین کردن مورد استفاده قرار می دهید برابر با 2.25 گیگاوات است. طی یک سال؛ تمامی ماینر هایی که در شبکه های مختلف بین کوین فعالیت می کنند 20 هزار گیگاوات ساعت برق تولید خواهند کرد. کشورهای بسیاری به همین دلیل است که استفاده از ماینرها را کاملا مضر می دانند. البته نگرانی هایی که از بابت بالا بودن مصرف برق وجود دارد خود یک سرآغاز در این زمینه است که باعث شده تا استفاده و فعالیت در زمینه ارزهای دیجیتال کمتر باشد. براساس ارزیابی هایی که در سال گذشته انجام گرفته است، مصرف برق در ماینرهای بیت کوین امروزه پنج برابر شده است که نشان از این دارد که دستگاه هایی که کار ماینینگ انجام می دهند نیز بیشتر شده اند.

میزان برق مصرفی در ماینرهای مختلف در کامپیوترهای تخصصی مانند آسیک ها دسته بندی خواهند شد. این کامپیوترها در واقع به شما اجازه می دهند که کار استخراج ارزهای دیجیتال را به آسانی انجام دهید. همچنین اغلب ارزهای دیجیتال محبوب، امروزه توسط ریگ های کارت گرافیک  به هیچ عنوان کاربرد ندارند و درآمدزا نیز نیستند. به همین دلیل هم می توانیم میزان مصرف برق را در ماینرهای اسیک مورد بررسی قرار دهیم.

دلیل مصرف زیاد برق ماینر چیست؟

چرا مصرف برق ماینرها زیاد است؟

می توان گفت که مصرف برق در ماینرها بسیار زیاد است. شبکه های پول های مجازی در واقع به صورت کاملا دقیق در این زمینه فعالیت می کنند تا بتوانند امنیت شما را افزایش دهند و از هرگونه کلاهبرداری هم جلوگیری کنند. الگوریتم هایی که در این زمینه ایجاد شده اند به اندازه کافی پیچیده هستند و به همین دلیل هم تکنیک هایی در این زمینه وجود دارد که باعث می شود حل کردن آن ها به صورت مستقیم انجام نشود و همچنین جواب ها براساس تکنیک های مختلف سعی و خطا مشخص شوند.

به طور طبیعی، هر چقدر که کامپیوتر شما با فناوری های بلاک چین مختلف رو به رو باشد برای استخراج بیت کوین باید برق بیشتری مصرف کند. تنها یک کامپیوتر مجهز به سخت افزارهایی خواهد بود که قدرتمند هستند و توان پردازشی بالایی را در این زمینه دارند و چنین الگوریتمی در آن ها ایجاد شده است. حال این کامپیوترها، به خاطر داشتن توان های پردازشی بالاتر بسیار بیشتر از قبل مورد استفاده هستند و از طرفی هم در آن ها اجبار برای باقی ماندن در حالت اجرا به صورت شبانه روزی وجود دارد که باعث می شود توان پردازشی آن ها افزایش پیدا کند. هدف از اینکه این نوع ماینرها وارد بازار شده اند این است که کار ماینینگ بهتر انجام شود پس شما هم استفاده از آن ها را نادیده نگیرید.

نظرات و سوالات خود را در مورد این موضوع با ما درمیان بگزارید

Your email is safe with us.

قبلی بعدی
خروج
Test Caption
Test Description goes like this
×