درایور زیمنس

“امتیاز شما به تعمیرات برد درایو صنعتی” 

تعمیر و آموزش تعمیر برد دستگاه درایو صنعتی از برند ها مختلف در مرکز فنی و مهندسی تعمیرات تخصصی دکتر برد. بعد از آموزش در کلاس های تعمیر برد دستگاه درایو صنعتی کارت طلایی پشتیبانی مادام العمر و گواهینامه ی معتبر دریافت خواهید کرد.

“دکتر برد” 

“تعمیرات درایو صنعتی به چه معناست؟” 

کار درایوهای صنعتی به این صورت است که شما برای راه اندازی الکتروموتورهای سه فاز، به جز قطع و وصل که که یک کار عادی است در مواقع نیاز می توانید الکتروموتورهایی با دور موتور کمتر و یا بیشتر را انتخاب کنید. همچنین مثل یک مدار ستاره مثلث است که راه اندازی آن به صورت آهسته انجام خواهد شد. در این درایور ها شما علاوه بر اینکه می توانید موتور را به صورت نرم و کاملا کنترل شده هدایت کنید می توانید با استفاده از درایو صنعتی آن ها را روشن و خاموش هم کنید. زمانی که این نوع درایو ها روشن و خاموش می شوند با دقت تنظیم خواهند شد. برای چپ گرد و یا راست گرد ترمینال های جداگانه ای وجود دارد که کار ما را آسان تر خواهد کرد.

“بازار کار تعمیرات درایو صنعتی” 

بازار کار در زمینه تعمیرات بخش های مختلف صنعتی امروزه بسیار داغ است. در واقع به دلیل افزایش قیمت هایی که در زمینه های مختلف وجود دارد عده بسیاری به دنبال خرید محصولاتی هستند که قیمت مناسبی دارد و عده ای که نمی خواهند این خرید را انجام دهند به دنبال تعمیر دستگاه های خود هستند. درایو صنعتی در واقع یکی از اصلی ترین مقوله ها در زمینه راه اندازی الکتروموتورهای سه فاز است که گاها به نام های مختلف نیز شناخته می شود. اینورتر و یا کنترل دور الکتروموتور هم از جمله درایوهای صنعتی است که شما از آن ها در زمینه های مختلف استفاده می کنید.

“تعمیرات درایو صنعتی با مدل های مختلف” 

می توان گفت که اغلب شرکت هایی که در زمینه ساختن درایو صنعتی فعالیت می کنند تجهیزات اتوماسیون صنعتی را نیز خواهند داشت و این درایو ها را در انواع مختلف تولید می کنند. می توان گفت که اصول کلی درایوها و همچنین کار آن ها یکی است ولی نحوه نمایش دادن حروف و اعداد جهت اینکه بتواند تنظیم درایو ها را انجام دهند. اگر شما در دفترچه راهنمای انواع درایوهای صنعتی را مشاهده کنید خواهید دید که مفهوم حروف و اعداد روی نمایشگر های درایور چیست.

اگر شما هم از جمله کسانی هستید که میخواهید وارد بازار کار تعمیرات درایو صنعتی شوید باید بدانید که این بخش در واقع شامل تعداد بسیار زیادی از کارهایی خواهد بود که شما باید برای احیای یک درایور صنعتی انجام دهید. معمولا گفته می شود که درایو صنعتی بخشی است که شما نمی توانید آن را حذف کنید و با حذف آن دچار مشکل خواهید شد و اگر این اتفاق بیفتد خواهید دید که دستگاه شما و اتوماسیون سازی شما تماما دچار مشکل خواهد شد.