تعمیرات تخصصی برد های نیروگاهی

 

تعمیر انواع برد دستگاه ها و سیستم های نیروگاهی از برند ها و انواع مختلف نیروگاه های سد و نیروگاه های مختلف در ایران توسط مرکز فنی و مهندسی تعمیرات تخصصی دکتر برد

سیستم های پیچیده نیروگاهی و قطعات الکترونیکی بی شماری که تنها با دانش فنی بالا و تجربه فراوان قابل تعمیر هستند.

دکتر برد با رزومه ی قوی در زمینه ی تعمیرات انواع برد های دستگاه های نیروگاهی بصورت تخصصی خود را بعنوان قطب تعمیرات برد های  نیروگاهی معرفی کرده است.

تعمیر برد ماشین آلات نیروگاهی مربوط به ماشین آلات جابجایی و تعمیر برد های ماشین آلات حفاری که در نیروگاه ها فعالیت میکنند را شامل می شود.
همچنین مرکز فنی و مهندسی دکتر برد با دارا بودن نمایندگی ها تعدد در شهرستان ها امکان تعمیرات نیروگاهی  را در محل نیروگاه انجام میدهد این خدمت بدلیل عدم توانایی و امکان جابجایی ماشین آلات و هزینه های بالای جابجایی ها می باشد.

سیستم های نیروگاهی بسیار حساس بوده و تست برد ها تنها به وسیله نصب کامل و راه اندازی بر روی دستگاه و راه اندازی پروسه ی تولید برق قابل ارزیابی هستند در نتیجه دکتر برد با قابلیت تست مجازی بردهای تخصصی در خارج از محیط عملیاتی نیروگاه و تجربه ی طولانی در این زمینه قطعات شما را قبل از تعمیر گارانتی و بیمه می نماید این امر موجب اطمینان بیشتر مشتریان می شود که می توانند سیستم های خود با قیمت های بسیار بالای سیستم های نیروگاهی را جهت تعمیر به مرکز فنی و مهندسی دکتر برد بسپارند.