تعمیر برد UPS

دسته بندی :دسته‌بندی نشده 13 فروردین 1400 admin3 204

USP مناسب برای خانه‌های آپارتمانی

می‌توان اینطور گفت که UPSها انواع مختلفی دارند که همه آن‌ها برای خانه‌های مختلف مناسب اند. UPS این توانایی را دارد که نزدیک به 4 ساعت، برای یک منزل و یا یک آپارتمان با مقدار وسایل برقی رایج مورد نظر خود برق تامین کند.

برای این مقدار توان این دستگاه باید چیزی در حدود 500 تا 5000 آمپر باشد. اگر منزل مسکونی شما بزرگتر است این توان تا 10000 آمپر هم خواهد رسید. برندهای مختلفی در این زمینه فعالیت دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به برندهای ایرانی، تایوانی و کره‌ای اشاره کرد که هزینه‌های مناسبی برای خرید دارند.

توان مصرفی در منازل مسکونی، سازمان‌ها و دیگر بخش‌ها به صورت مصرف در متر مربع مشخص خواهد شد. برای این که شما یک UPS مناسب را خریداری کنید.

برای خرید این دستگاه به صورت مناسب می‌توانید انواع 2000 میلی آمپری را انتخاب کنید و با قیمت حدودی بین یک میلیون تا سه میلیون آن‌ها را خریداری کنید. البته آنچه باید بدانید این است که نصب یوگی در واقع برای خانه‌هایی با توان مصرفی دستگاه‌های الکترونیکی متفاوت است.

چرا باید در خانه UPS داشته باشیم؟ 

آنچه که باید بدانید این است که برق مصرفی ساختمان‌ها و خانه‌ها که به عنوان برق شهری معروف هستند دارای یک سری نوسانات هستند، در مواقعی که بالا و پایین می روند آسیب جدی به مصرف کننده‌ها خواهند زد. مصرف کننده‌های خانگی از جمله یخچال، تلویزیون، مودم خانگی، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، فریزر، کولر و دیگر بخش‌هاست که حساس به نوسانات برق است و بعد از مدتی هم دچار مشکل خواهد شد که البته راه حلی که می‌توانید در این بخش از آن‌ها استفاده کنید، یک محافظ برق یا UPS است.

بیش از نیمی از این UPSها در واقع برای مصارف خانگی و اداری مورد استفاده قرار می‌گیرند و معمولا تا 5000 آمپر هم ولتاژ دارد. UPS دستگاهی است که بین برق مصرفی شما و برق مصرفی اداره جات و همچنین ورودی دستگاه یک تعادل را انجام خواهد داد.

راه حل‌های مختلفی که در این زمینه وجود دارد به شما کمک خواهد کرد که از نفوذ نویز و همچنین اختلالات دیگری که ناشی از تجهیزات برق هستند جلوگیری کنید.

UPS برق را در باتری خود ذخیره خواهد کرد و در صورتی که به طور ناگهانی این برق قطع شود، بلافاصله و در کمتر از یک میلی ثانیه این برق را وارد مدار خواهد کرد. از سوی دیگر، امکان مدیریت مصرف برق خانوار هم یک امر قابل توجه است که شما می توانید با یک UPS آن را کنترل کنید. بدین صورت که در زمانی که مصرف برق UPS افت پیدا می کند، می توانید از این نوع برق ها برای برق رسانی استفاده کنید.

کارایی‌های UPS

از مهم‌ترین کارایی‌های UPS در زمانی است که برق شهری مورد استفاده است می‌توان به وقفه‌های دستگاه یوگی اشاره کرد. شما همچنین می‌توانید برق مصرفی را نیز تامین کنید به نحوی که نیاز به ریست کردن یا خاموش کردن دستگاه نباشد.

این سیستم‌ها در واقع وظیفه حفاظت را از وسایل الکتریکی حساس در برابر نوسانات برق را خواهد داشت و این سیستم‌ها از تعمیرات و همچنین عقب افتادگی‌های هزینه دار جلوگیری می‌کنید. وسایل الکتریکی حساس، قبات جریان برق تقویتی را فراهم خواهد کرد که به آنلاین ماندن برنامه های شما کمک شایانی خواهد کرد.

این سیستم‌ها همچنین دارای مزایای بسیاری هستند که بدون وقفه به این مشکلات کمک خواهد کرد.این دستگاه‌ها محافظت در برابر قطع کلی برق را نیز فراهم خواهد کرد. این دستگاه‌ها همچنین دارای یک سری دستگاه‌های فیلتردار است که باعث حذف نویزها و همچنین نوسانات برق شهری خواهد شد و ولتاژ بالایی هم دارد. انواع مختلفی از UPS وجود دارد که قدرت آن ها در باتری و در مدار مورد استفاده با هم متفاوت است.

شما می توانید از انواع مختلف این دستگاه ها استفاده کنید ولی باید از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید و اصول متفاوتی را هم تجربه خواهید کرد.

دوره آموزش تعمیر برد دستگاه UPS از برندهای مختلف در مرکز فنی و مهندسی تعمیرات تخصصی دکتر برد برگذار می‌شود. که بعد از آموزش در کلاس‌های تعمیر برد دستگاه UPS دکتر برد، کارت طلایی پشتیبانی مادام العمر و گواهینامه‌ی معتبر دریافت خواهید کرد.

admin3

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:

کارشناسان ما حتما باهاتون تماس میگیرن