تخفیف ویژه 10 درصدی در کل دوره ها فقط فقط  شرکت در دوره تا 31 خرداد ماه

آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی

دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی ، نیازمند اطلاعات گسترده تری نسبت به سایر رشته های تعمیرات است. به همین منظور آموزشگاه فنی و مهندسی دکتربرد، این دوره را توسط بهترین اساتید ایران برگزار می‌کند. تمرکز ما در این دوره، بر روی آموزشهای عملی و تخصصی است. به علاوه این دوره شامل جلساتی جهت آمادگی هنرجویان برای ورود به بازارکار می‌باشد.

با وجود اینکه درآمد دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی، بالاست؛ اما این حرفه از رقابت کاری کمی برخوردار است. این مزیتی برای شماست تا بتوانید به راحتی به درجات بالا و شناخته شده نزد مشتریانتان برسید. تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی، همانطور که از نامشان معلوم است. نیاز به مراجعه به بیمارستان و کلینیک های اختصاصی و عمومی برای بررسی و عیب یابی دارند. با اینحال اگر در جامعه پزشکی شناخته شوید؛ از بازارکار قوی برخوردار خواهید شد.

در این دوره آموزش مهارت های ارتباط با مشتری، افزایش درآمد، معرفی راهکارهایی برای افزایش بهره وری در کار و همچنین پشتیبانی رایگان جهت پرسش‌های هنرجویان در حال کار قرار داده ایم.

فیلم معرفی دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی

دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی
برای مشاوره رایگان شماره تماس خود را وارد کنید:
چرا مجموعه دکتر بُرد ؟
دانشجو
+
دوره آموزشی
+
کارگاه فعال
+
رضایت دانشجویان
%

سرفصل های دوره آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی

تعمیرات تجهیزات پزشکی

تعمیرات تجهیزات پزشکی

  تجهیزات مورد بحث در دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی

دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی

شهریه دوره ی آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی

قیمت آموزش تعمیرات برد تجهیزات پزشکی

قیمت آموزش تعمیرات تجهیزات دندان پزشکی

 • کلاس حضوری 6.500.000 تومان
 • مدت زمان کلاس 40 ساعت

آموزش جامع تعمیرات رادیوگرافی

 • هزینه دوره 1600000 تومان
 • مدت زمان کلاس 14 ساعت

همه کلاس ها و دوره ها شامل 5 سال پشتیبانی می باشد

سرفصل های دوره آموزش تعمیرات دندان پزشکی

قیمت دوره ی آموزش تعمیر تجهیزات دندان پزشکی

آموزش تعمیر یونیت دندانپزشکی

 • کلاس حضوری 3000000 تومان
 • مدت زمان کلاس 25 ساعت

آموزش نصب و راه اندازی یونیت

 • کلاس حضوری 800000 تومان
 • مدت زمان کلاس 2 ساعت عملی

آموزش بازسازی یونیت

 • کلاس حضوری 2300000 تومان
 • مدت زمان کلاس 25 ساعت

آموزش اینسترومنت

 • کلاس حضوری 2000000 تومان
 • مدت زمان کلاس 20 ساعت
همه کلاس ها و دوره ها شامل 5 سال پشتیبانی می باشد

این دوره به شما پیشنهاد می شود :آموزش طراحی برد الکترونیکی

این دوره به شما پیشنهاد می شود :آموزش تعمیرات برد الکترونیکی

خوابگاه مجموعه دکتر برد

در صورتی که متقاضی حضور در دوره های آموزشی شرکت فنی و مهنی دکتر برد هستید ولی مشکل محل سکونت دارید ، نگران نباشید . مجموعه دکتر برد برای عزیزانی که از شهرهای دیگر تشریف می آورند و مشکل اسکان دارند ، خوابگاه هایی در نظر گرفته است . برخی خصوصیات و مزایای این خوابگاه ها عبارت اند از :

 • اینترنت پر سرعت
 • اتاق مطالعه
 • نزدیک بودن به ایستگاه مترو
 • مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی
 • خشک شویی

مدرک فنی حرفه ای تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی

1 - مدرک سازمان فنی حرفه ای کل کشور

سازمان فنی حرفه ای کشور زیر نظر سازمان جهانی کار هست که این مدرک قابل استعلام در کل جهان می باشد .

مدرک فنی حرفه ای دکتربرد  کدملی سازمان شغلی محسوب نیز میشود که  بعد از اتمام دوره و معرفی به سازمان فنی حرفه ای کل کشور آزمون گرفته میشود. آزمون دارای دوبخش تئوری و عملی هست.از امتیاز های فنی حرفه ای دکتربرد وام بعد از اتمام دوره نیز هست.

2 - مدرک آزاد فنی حرفه ای مجموعه دکتربرد

که این مدرک زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور هست و این مدرک مهر آموزشگاه و برند مجموعه داراست که جزء سابقه کاری محسوب میشود.

3 - مدرک بین المللی دکتربرد

این مدرک مهر دادگستری و امور خارجه برروی این مدرک درج شده  که قابل استعلام می باشد و نسبت که کشور متقاضی ترجمه میشود البته برای این مدرک بعد از کرفتن مدرک فنی حرفه ای دکتر  میباشد.

قبل
بعدی
تصاویر رضایت دانشجویان دوره ها و اساتید

آموزش تعمیرات برد پزشکی

دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی

دوره تعمیرات برد تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی
 • استراتزی اساتید دکتربرد، تمرکز بر روی کارگاه های عملی و یادگیری کاربردی را در بر دارد. از این رو، کارگاه های آموزشی دکتربرد از مجهزترین و با کیفیت ترین ابزارآلات برخوردار می‌باشند. ضمن اینکه این دوره ها برای تمامی افراد علاقه مند، مناسب است. بنابراین هیچ محدودیت سنی و جنستی برای دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی وجود ندارد.

  همچنین بسیاری از هنرجویان دکتربر، تعمیرکاران فعال و مسئولیت پذیری هستند؛ که به دنبال افزایش دانش و بهبود مهارت های خود می‌باشند. برای هنرجویان ساکن شهرستان ها، آموزشگاه دکتربرد، خوابگاه های مناسب و مجهزی تعبیه دیده است. این خوابگاه‌ها ویژه دانشجو ها و هنرجویان است. به همین دلیل نزدیک به ایستگاه های مترو و اتوبوس قرار گرفته اند. لازم به ذکر است؛ این خوابگاه ها از سیستم های گرمایشی و سرمایشی نیز برخوردارند.

  از جمله مزیت های دیگر آموزشگاه دکتربرد، معرفی هنرجویان به بازارهای کار و معرفی هنرجویان مشتاق برای کارآموزی است. هنرجویان می‌توانند، از طریق آموزشگاه برای دریافت وام اقدام نمایند. به همین دلیل دیگر نیازی به نگرانی بابت هزینه های شهریه و خرید ابزار نخواهید بود. آموزشگاه دکتربرد نسبت به یادگیری هنرجویان خود، مسئول است. به همین دلیل این دوره برای هنرجویانی که موفق به یادگیری کامل نشدند؛ قابل تکرار خواهد بود. هنرجویان می‌توانند از کمک پشتیبانان جهت پاسخ به پرسش هایشان در هر زمانی برخوردار شوند.

 •  

بازارکار دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی، به علت گران و دسترسی سخت به ابزار و وسایل پزشکی، از پر درآمدترین بازارهای تعمیرات است. همچنین شرایط و گزینه های کاری برای تعمیرکاران این حرفه، بسیار بیشتر و آسان تر می‌باشد. برای مثال؛ پس از پایان دوره و اخذ مدرک معتبر بین المللی می‌توانید در شرکت‌های تولید و فروش تجهیزات پزشکی، بیمارستان‌ها، آزمایشگاه‌ها، مراکز تصویربرداری، کلینیک‌ها و مطب‌های دندانپزشکی در بخش‌های تکنسین و یا مدیرت فروش مشغول به کار شوید.

به علت گسترش خدمات آنلاین مشتریان مهمولاً علاقه بیشتری به جست و جو در اپلیکیشن ها و سایت های آنلاین هستند. به همین دلیل شما به عنوان تعمیرکار حرفه ای، می‌توانید به این سایت ها مراجعه نمایید؛ و کار خود را در ارتباط با مشتریان شروع کنید. به این سبب مشتریان بیشتری جذب خواهید کرد.

 

مهندسی پزشکی یکی از تازه‌ترین رشته‌هایی است که قدم به عرصه دنیای تکنولوژی جهانی گذاشته است. این رشته در جهت کاربرد علوم فنی و مهندسی در یاری رساندن به پزشکان برای تشخیص و درمان هرچه بهتر بیماری‌ها تاثیر بسزایی دارد.

شما می‌توانید با گذراندن دوره‌های تخصصی و کاربردی مهندسی پزشکی مهارت خود را در بازارکار بیشتر کنید. دوره آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی از پر درآمدترین رشته‌ها بشمار می‌رود. آموزش نصب و راه اندازی و تعویض قطعات معیوب لوازم پزشکی از موارد اصلی و مهم می‌باشد. علاوه بر آن تعمیر برد تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی و اتاق عمل از بهترین شاخه در بازار کار است.

مهندسی پزشکی در گام‌های اولیه به بهره برداری، تعمیر، پشتیبانی، نگهداری، تنظیم و استاندارد سازی دستگاه ها می‌پردازد.

یکی از مشکلاتی که کشور عزیزمان به دلیل تحریمها دچار شده عدم ساپورت و پشتیبانی شرکت‌های سازنده دستگاههای پزشکی می باشد و به دلیل حساس بودن و دقت بالای دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی، اتاق عمل، رادیولژی، سونوگرافی، آزمایشگاهی و بیمارستانی ،دکتر برد دوره‌های تخصصی تعمیرات بردهای الکترونیکی این تجهیزات را برگزار می نماید.(همراه با مدرک معتبر بین المللی فنی حرفه ای)

برای یادگیری تعمیر تجهیزات پزشکی لازم است که شما تعمیر مکانیک و تعمیر برد تجهیزات پزشکی را بدانید. کارشناس‌های مجرب، بهترین سرفصلها را برای یادگیری بهتر شما در بازار کار مهیا کرده‌اند که در زیر آورده شده است

 

همانطور که پیشتر ذکر کردیم؛ تعمیرکاران تجهیزات پزشکی، از درآمد بالایی برخوردار هستند. امروزه خرید و جایگزینی تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی، کار بسیار دشوار و زمان بری است. پزشکان و دندان پزشکان، برای سفارش و دریافت ابزار و وسایل جدید و سالم باید مدت زمان زیادی را منتظر بمانند. این موضوع نیز به دلیل حساسیت بالای مسائل پزشکی قابل چشم پوشی نمی‌باشد.

بیماران گاهی بدون برخی دستگاه ها نمی‌توانند درمان خود را ادمه دهند. به همین دلیل تعمیرکاران تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند. این عرصه به دست تعمیرکاران حرفه ای و مجرب خواهد افتاد. با این حال تعمیرات تجهیزات پزشکی شغل و حرفه حساسی است. کوتاهی و سهل انگاری در تعمیرات یا گاهی تعویض یک قطعه ممکن است باعث به خطر افتادن بیماران شود.

علاوه بر اینها تعمیرکاران مجرب باعث افزایش طول عمر مفید دستگاه ها نیز خواهند شد. اگر بیمارستان یا کلینیک از تعمیرکاران درخواست چکاپ های دوره ای را داشته باشد؛ باعث افزایش عملکرد دستگاه و در کنار آن افزایش کارکرد آن نیز خواهد شد.

همه این دلایل سبب افزایش درآمد این حوزه با وجود کمبود تعمیرکاران خبره، می‌شوند. درآمد به طور کلی به عوامل زیادی بستگی دارد. برای مثال؛ مشتری مداری که تاکیید ما، پس از مهارت آموزی بر این مورد می‌باشد. مشتری شما سرمایه شماست. بهتر است مشتریان جدید پیدا کنید. اما فراموش نکنیدغ مشتریان قدیمی شما بسیار مهم تر هستند. آنها زمینه کاری را برای شما فراهم و مسیر را هموارتر خواهند کرد. بنابراین برای حفظ مشتریان خود تلاش کنید.

نکته اصلی میزان درآمد تعمرات تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی است. درآمد تعمیرکارات تجهیزات پزشکی به طور متوسط، 8 تا 15 میلیون تومان می‌باشد. درآمد روزانه تعمیرکاران در شرایط متوسط، حدود 500 هزار تومان خواهد بود. البته این آمار در شرایطی است؛ که تعمیرکاران حدود 25 روز در ماه کار کنند. یعنی حداقل دریافت تعمیرکاران به صورت ماهانه، 12 میلیون بابت عیب یابی هر دستگاه خواهد بود.

کلمه تجهیزات پزشکی در کشورهای مختلف دنیا معانی متعددی دارد. اما در حالت کلی این تجهیزات به هر گونه ابزار، وسایل و تجهیزاتی گفته می شود که در علم پزشکی برای تشخیص، پیشگیری و درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می شود. در واقع هر کدام از این وسایل و تجهیزات و ابزار با هدف خاصی توسط تولید کنندگان این عرصه ساخته شده اند و به بازار عرضه می شوند. کلیه این وسایل با هدف سلامتی انسان ها ساخته می شوند. وسایل و ابزارهایی که در زمره گروه تجهیزات پزشکی قرار می گیرند بسیار زیاد و متنوع هستند. هدف از ساخت انواع وسایل و تجهیزات پزشکی حداقل در یکی از گروه های زیر دسته بندی می شوند.

 • تجهیزاتی که برای تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری خاصی ساخته می شوند.
 • تجهیزاتی که برای تشخیص، پیشگیری و درمان یک معلولیت یا صدمه ساخته می شوند.
 • تجهیزاتی که برای اصلاح و جایگزینی یک آناتومی ساخته می شوند.
 • تجهیزاتی که برای ادامه حیات به عنوان یک حمایت کننده ساخته می شوند.
 • تجهیزاتی که برای کنترل بارداری ساخته می شوند.
 • تجهیزاتی که برای استریل و ضدعفونی کردن وسایل و همچنین محیط های پزشکی ساخته می شوند.

انواع کلاس بندی تجهیزات پزشکی

سازمان غذا و داروی آمریکا هر یک از وسایل مربوط در تجهیزات پزشکی را با توجه به تاثیری که بر روی بدن و سلامتی انسان دارند، در سه کلاس تقسیم نموده است.

کلاس A یا 1

تجهیزاتی که در این کلاس قرار می گیرند، کمترین خطر و تاثیر را بر روی انسان دارند و بسیار ساده طراحی شده اند. بر روی این وسایل باید کنترل های عمومی انجام شود. کنترل های عمومی شامل ثبت نام شرکت تولید کننده دستگاه در سازمان غذا و داروی آمریکا، ثبت نام وسیله تولید شده در سازمان غذا و دارو، ساخت وسیله با توجه به قانون شرایط تولید خوب و برچسب گذاری وسیله می باشد. حدود 74 درصد از وسایل تولیدی همچون باندها و دستکش های پزشکی در این گروه قرار می گیرند.

کلاس B یا 2

اقلامی که در این گروه قرار می گیرند، علاوه بر کنترل های عمومی که بر روی آنها انجام می شود، باید یک سری کنترل های ویژه نیز بر روی آنها انجام شود. کیسه آب گرم و برخی از تشک های مواج در این گروه قرار می گیرند.

کلاس C یا 3

 اقلامی که حساسیت بسیاری دارند و جان بیمار به آن وابسته است در این گروه قرار می گیرند. این گروه در تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری ها بسیار تاثیرگذار هستند. علاوه بر کنترل های عمومی، از انواع تست ها برای این نوع از تجهیزات استفاده می شود. وسایلی همچون فشارسنج، نمایشگر ضربان قلب و تجهیزات خیلی پیشرفته پزشکی در این گروه قرار می‌گیرند.

 

 

وسایل معاینه تجهیزات پزشکی

هر نوع وسیله ای که در تشخیص بیماری توسط پزشک استفاده می شود، وسایل معاینه شناخته می شود.

وسایل عمومی تجهیزات پزشکی

هر نوع وسیله که عموما در درمانگاه ها و بیمارستان ها وجود دارد به عنوان وسایل عمومی شناخته می شوند.

وسایل زنان و زایمان تجهیزات پزشکی

هر نوع وسیله ای که در تشخیص و درمان انواع بیماری ها در بخش زنان و زایمان بیمارستان ها و مطب پزشکان استفاده می شود در این گروه قرار دارند.

تجهیزات درمانی تجهیزات پزشکی

هر نوع تجهیزاتی که در درمان سریع بیماران در بیمارستان ها و سایر مدارک درمانی استفاده می شود در این گروه قرار دارند.

تجهیزات آزمایشگاهی 

هر نوع وسیله که در آزمایشگاه ها برای تشخیص انواع بیماری ها استفاده می شود در این گروه قرار دارند.

تجهیزات اتاق عمل

هر نوع تحهیزاتی که در اتاق عمل استفاده می شوند به عنوان تجهیزات اتاق عمل شناخته می شوند.

تجهیزات بخش ها تجهیزات پزشکی

انواع تجهیزاتی که در بخش های مختلف بیمارستان ها و مراکز درمانی استفاده می شوند در این گروه قرار دارند.

تجهیزات دندانپزشکی

تجهیزات دندانپزشکی که بسیار حساس نیز می باشند، در این گروه قرار می گیرند.

این دوره به شما پیشنهاد می شود :آموزش تعمیر موبایل

این دوره به شما پیشنهاد می شود :آموزش تعمیرات پکیج

آموزش رایگان تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی
ونتیلاتور چیست

ونتیلاتور چیست ؟

آموزش برد دستگاه ونتیلاتور در دوره آموزش تعمیر برد تجهیزات پزشکی که در...
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

14 دیدگاه برای آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی

 1. امیر

  سلام تو مازندران کجا میشه ثبت نام کنیم

  • masoud heydarian

   درود بر شما لطفا با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید.

   • علی

    سلام بعد دوره جامع که همه چیز یادگرفتی خودتون جایی سراغ دارین واسه کاراموزی 1یا 2سال که کلا اوکی باشی

    • امین سراجی

     با سلام بله
     هم کاوررزی داریم و هم اگر نیاز به شغل داشته باشید اساتید از هنرجو ها داخل کلاس در شرکت های خودشون استخدام هم میکنند .

 2. پیمان

  سلام آیا بدون سابقه آشنایی با این حرفه میتوان در دوره شرکت کرد و آیا آموزش برای افراد مبتدی هم هست

  • masoud heydarian

   درود بر شما دوست عزیز
   بله قطعا دوره ها از سطح صفر شروع میشوند..

   • حمزه محمودی

    سلام آیا شما در خوزستان هم کلاس آموزش دارین ممنونم جواب بدین

    • امین سراجی

     با سلام به دوست خوزستانی خوبمون
     نه متاسفانه ولی کلاس های تعمیرات مکانیک دندان پزشکی به صورت فشرده برگزار میشود
     به مدت یک هفته ای هم میتونید بیاد البته قبلش با مشاور هاهنگ کنید

 3. bmlkwty6

  سلام‌ودرودبه‌شمابنیانگزاران‌این‌نوع‌اموزش،من‌خیلی‌خوشحالم‌که‌تونستم‌بااین‌سایت‌اشنابشم‌وتمایل‌زیادی‌دارم‌به‌شرکت‌دراین‌دوره‌هر،لطفا‌زمان‌وساعات‌برگزاری‌کلاسهاتونوبفرماییدکه‌بتونم‌شرکت‌کنم‌ممنونم‌ازبنیانگزاراین‌ایده،من‌منتظرپاسخ‌سوالاتم‌ازطرف‌شماهستم،به‌امیددیدار

  • dr-board

   سلام وقتتون بخیر ممنون از شما دوست عزیز ممنون میشم شماره تماس داخل دوره بزارید مشاور به صورت رایگان تماس بگیرند یا با شماره ثابت مجموعه تماس بگیرید ممنون از شما دوست عزیز

 4. زمانه

  سلام رده سنی هم داره برد پزشکی
  بازار کار خوبی داره؟

  • امین سراجی

   با سلام شرایط سنی معمولا دوره از 15 سال تا 55 سال شرکت میکنند و مطمنا یکی از بازارهای خوب کشور و خارج کشور می باشد .

 5. زمانه

  رده سنی هم داره برد پزشکی
  بازار کار خوبی داره؟

  • امین سراجی

   با سلام بله بازارکار بسیار عالی دارد و هنرجور از 14 سال تا 55 سال میتواند دراین دوره شرکت کند

 6. اسما

  داخل دوره برد پزشکی ام ار ای هم آموزش میدید

  • امین سراجی

   با سلام شما بعد ازگذراندن دوره میتوانید تمامی بردها ی پزشکی و آزمایشگاهی را انجام دهید .

 7. رحمان

  دوره برد پزشکی با آزمایشگاهی فرق داره؟

  • امین سراجی

   با سلام خیر شما بعد از گذراندن این دوره میتوانید تمامی بردهای پزشکی و آزمایشگاهی را انجام دهید .

 8. محمد

  تمام تجهیزات پزشکی آموزش داده میشه؟

  • امین سراجی

   با سلام بله

 9. بهروز

  تو تجهیزات پزشکی برد تجهیرات دندانپزشکی هم تدریس میشه؟

  • امین سراجی

   سلام دو دوره مختلف داریم که دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی که شامل عیب یابی و سرویس مکانیکی تجهیزات پزشکی میشود و دوره تعمیرات برد تجهیزات پزشکی شامل تعمیرات تخصصی برد های پزشکی می باشد. باتشکر

 10. علی

  تجهیزات پزشکی شامل دستگاه های لیزر میشه؟

  • امین سراجی

   با سلام به دوست عزیز برای اینکه بدونید چه دستگاهی دقیقا تدریس میشود بهتر هست با 02166927850 تماس بگیرید با تشکر.

 11. خیری

  سلام در دوره ی برد پزشکی چه برد هایی اموزش داده میشود

  • امین سراجی

   با سلام به دوست عزیز در تعمیرات برد تجهیزات پزشکی اصول و تحلیل کلیه برد های پزشکی و دندان پزشکی و مانیتورینگ گفته میشود از آنجایی که تجهیزات پزشکی بدون نقشه هستند آموزش ما بیشتر تحلیلی و بلوک خوانی و از روی برد آموزش برد داده میشود.

  • محمد قاسمی

   فقط برد دستگاه ها آموزش داده میشه یا همراه با خود دستگاه؟

   • امین سراجی

    با سلام در این دوره به تفکیک تقسیم بندی کردیم
    دوره تعمیرات لوازم دندان پزشکی که مربوط به اموزش مکانیک دندان پزشکی و بازسازی یونیت می باشد و دوره تجهیزات پزشکی که مربوط به قسمت های مکانیکی و رفع مشکل و شناخت خرابی در بردهای تجهیزات پزشکی و تعویض این بردها می باشد و دوره تخصصی تعمیرات برد تجهیزات پزشکی که تمامی بردهای پزشکی و دندان پزشکی و ازمایشگاهی و مانیتورینگ را شما میتوانید بعد از دوره تعمیرات ان را انجام دهیدو دوره ها برای همه ی افراد از سطح صفر تا برای تعمیرکارانی که میخواهند اطلاعاتشان را ابدیت کنند مفید و کاربردی است با تشکر

  • غلامرضا

   فقط برد دستگاه ها آموزش داده میشه یا همراه با خود دستگاه؟

   • امین سراجی

    با سلام در آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی دارای دو دوره مختلف که قسمت مکانیکی و قسمت بردی شامل میشود که هر کدام از بخش ها دستگاه و برد تخصصی آن داخل مجموعه موجود هست

 12. خلیلی

  من دوره دندانپزشکی می‌خوام باید داخل دوره ی برد پزشکی شرکت کنم؟؟

  • امین سراجی

   سلام دوست عزیز
   کلیه دستگاه تجهیزات پزشکی به غیر از مانیتورینگ قسمت مکانیکی و قسمت بردی دارند که دوره های مجزا می باشند اگر تمایل به آموزش تعمیرات تجهیزات دندان پزشکی دارید در قسمت مکانیک یونیت دندان پزشکی شرکت کنید اگر قسمت تعمیرات برد یونیت دندان پزشکی میخواهید شرکت کنید میتوانید دوره تعمیرات برد تجهیزات پزشکی شرکت کنید که علاوه بر برد یونیت به تعمیرات بردهای تجهیزات پزشکی و اتاق عملی دیگر مسلط بشوید.

 13. رحمان

  سلام آیا داخل لرستان هم کلاس دارین

  • امین سراجی

   با سلام به دوست عزیز دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی داخل تهران در محل آموزشگاه برگذار میشود چون تجهیزات در محل آموزشگاه می باشد . البته اگر شما مرکز تعمیرات باشید یا در دوره تعمیرات برد تجهیزات پزشکی باشید و حدااقل نفرات باشید میشود با استاد هماهنگ کرد که در شهر شما تدریش شود.البته باید با مسول هماهنگی صحبت شود.

 14. محمد قاسمی

  با سلام و عرض ادب و احترام
  تمامی دستگاه ها ی درج شده در سایت آموزش داده میشود یعنی هر کدام جدا،جدا باز میشوند و مورد تحلیل قرار میگیرند
  آیا دستگاه ها بروز هستند؟
  پیش نیاز دارد؟

  • امین سراجی

   با سلام بله تمامی دستگا ها داخل اموزشگاه موجود است و تعمیرات به صورت عملی اموزش میبینید. باتشکر

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 5 =

سبد خرید
ورود

پانزده − یک =

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری
برچسب محصولات
enemad-logo