حراج!
دوره اموزش تعمیرات ماینر

آموزش تعمیرات ماینر

تومان3,500,000 تومان2,500,000

دسته:
آموزش تعمیرات ماینر

دوره آموزش تعمیرات ماینر

پاورماینر،هش برد وکنترل برد
T4500000
T 3500000
  • نیمه خصوصی

دوره آموزش تعمیرات ماینر

پاور ماینر،هش برد وکنترل برد
T6500000
T 5000000
  • خصوصی
محبوب

دوره مجازی تعمیرات ماینر

T2000000
T 1800000
  • فیلم آموزشی

دوره آموزش تعمیرات ماینر

صنعت ماینینگ از آغاز به کار خود یعنی در سال 2009 تاکنون باتغییرات بسیار گسترده ای روبه رو بوده است ، استفاده از کامپیوتر های خانگی تا دستگاه هایی که به صورت اختصاصی جهت استخراج ارز مجازی طراحی شده اند همگی به دنبال تصاحب سهم بیشتر از این بازار سهمی بوده اند .

اما واقعیت ماجرا این است که در این راه سیستم هایی موفق تر هستند که سرعت پردازش بالاتری نسبت به بقیه سیستم ها دارا هستند .تمامی شرکت هایی که در این زمینه فعالیت دارند سعی نموده اند تا راندمان دستگاه های خودرا افزایش دهند یعنی با مصرف کمتر ، قدرت پردازش بیشتری بدست آورند .

سر فصل های دوره آموزشی تعمیرات ماینر در شرکت فنی مهندسی دکتربرد

§       آشنایی مقدماتی الکترونیک

§       آشنایی باقطعات وتست قطعات در پاور ماینر ـ کنترل برد و هشبرد

§       کار با دستکاه های کارگاهی

§       مونتاژ و دمومونتاژ قطعات آیسی های خرچنگی  BGYو BGA و چیپ زدن در آیسی های هش برد

§       اشنایی با تکنولوژی پاور سوئیچینگ ها

§       رفع اشکال در پاورسوئیچینگ های ماینر

§       شناخت پاورهای غیر هوشمند ـ شناخت پاورهای ‌‌Bit main ، لیانلی ،  P5، P3، … و رفع مشکلات آن ها

§       شناخت پاورهای هوشمند ـ شناخت پاورهای F1 ، F3 ، T2T ، T17 ،… وتعمیرات این نوع پاورها

§       آموزش مدارات پاور : سوئیچینگ ، فید بک ،  PFC ، EMI و…

§       قلقل تعمیرات پاور

§       آموزش رفتار لامپ تست در پاورهای ماینر

§       شناخت مدار کنترل بردهای ماینر

§       آموزش رفع اشکال IP  ندادن کنترل بردهای ماینر

§       آموزش پروگرام کردن آیسی های حافظه ( معمولی و Nand )

§       آموزش آبدیت دستگاه و رفع اشکال کم زدن هش برد ( ترا هش )

§       آموزش مدارات هش بردهای ماینر

§       آموزش تعمیرات هش برد = T17،   S9J، T2T، S17 ، …

§       آموزش   Resold  ،     Reball  ،      Rework ، در هش بردها

§       آموزش رفع اشکال در دتک  (   Deteck )  نکردن هشبردها

§       ارائه فلوچارت تعمیراتی برای تعمیرات ماینر

§       معرفی قطعه فروشان جهت سهولت در خرید شما عزیزان

§       آموزش رفع اشکال ، انواع مشکلات ماینر

§       آموزش رفع اشکال ریست کردن دستگاه

§       معرفی دستگاه های تستر در تعمیرات ماینر

§       ارائه فایل های مربوط به اوورکلاک و افزایش تراهش دستگاه ماینر   

آموزش تعمیرات ماینر

ماینر چگونه بیت کوین استخراج میکند؟

آیا میدانید که بیت کوین از کجا می آید؟ آیا می دانید که در فرایند استخراج یا ماینینگ دقیقا چه کاری انجام می شود؟ آیا اینطور تصور می کنید که تنها با روشن بودن یک دستگاه می توانید درآمد داشته باشید؟ پس از خواندن این مقاله به سوالات خود در زمینه استخراج این ارز دیجیتال دست خواهید یافت.

ماینینگ بیت کوین به چه معناست؟

کار با بیت کوین شاید برای عده بسیاری سخت باشد. به زبان ساده می توان گفت که ماینینگ ارز دیجیتال فعالیتی است که به صورت داوطلبانه انجام می شود. در این حال قدرت پردازش دستگاه های استخراج در اختیار یک شبکه قرار خواهند گرفت. هدف از این کار این است که امنیت شبکه بیت کوین برقرار شود و تراکنش هایی که در این بخش انجام می شوند بدون مشکل پرداخت شوند.

البته آنچه که باید بدانید این است که ماینرها این کار را بدون دریافت پول انجام نمی دهند و در نهایت برای آن پاداش دریافت می کنند که این پاداش همین ارز دیجیتال است. به عبارت دیگر می توان گفت که زمانی که شما برای دوست خود یک بیت کوین می فرستد، ماینرها در پشت این قضیه در تلاش هستند تا تراکنش شما انجام شود و به ازای انجام این تراکنش پاداشی را دریافت می کنند. این عمل استخراج یا ماینینگ نام دارد.

شاید اینطور تصور می کنید که اصطلاح استخراج بیت کوین بدین معناست که بیت کوین ها مانند سکه هایی از معادن مختلف بیرون کشیده می شوند اما اینطور نیست و بیت کوین استخراج فیزیکی مانند طلا ندارد. استخراج این ارز دیجیتال از نظر فلسفی شباهت بسیار زیادی به طلا دارد و به همین دلیل است که نام این عمل را استخراج گذاشته اند. البته هنوز هم این کار قابل دسترسی سریع نیست.

نمونه مدارک بین المللی و داخلی ای که از شرکت دکتر برد به فن آموزان عزیز ارائه می گردد.

شرکت فنی و مهندسی دکتر برد علاوه بر مدارکی اعم از ( فنی حرفه ای ، مدرک رسمی دکتر برد و … ) که توسط سایر آموزشگاه ها ارائه می شود ، مدارک داخلی و بین المللی دیگری شامل مدارک صادره از وزارت دفاع ، آدیسو که مورد تایید کشور چک هست و … را نیز در صورت اتمام دوره ی آموزشی به هنرجو ارائه می گردد.

قبل
بعدی

شرکت فنی و مهندسی دکتر برد برای اسکان دانشجویانی که از شهر های دیگر به مجموعه دکتر برد می پیوندند ، خوابگاه هایی را درنظر گرفته است که نزدیک ترین مسیر را به شرکت دارند ؛

از خصوصیات این خوابگاه ها می توان موارد زیر را اشاره کرد :

قبل
بعدی
خشکشویی نزدیک خوابگاه دکتربرد

خشکشویی

سرمایشی شرکت فنی مهندسی دکتربرد

شرکت مجهز به سیستم سرمایشی است .

گرمایشی شرکت فنی مهندسی دکتربرد

شرکت مجهز به سیستم گرمایشی است .

اتاق مطالعه درخوابگاه شرکت دکتر برد

اتاق مطالعه

فاصله شرکت دکتربردتا مترو انقلاب100متر

فاصله شرکت تا ایستگاه مترو 100 متر می باشد.

اینترنت پرسرعت در خوابگاه شرکت دکتربرد

اینترت پرسرعت

بازار کار تعمیرات ماینر در ایران به دلیل رشد تکنولوزی و رایج شدن پول های مجازی در دنیا دستگاه های ماینر نیز در ایران افزایش پیدا کرد.

 به 2 دلیل :

 اول  ارزان بودن برق ایران نبست به کشور های همسایه وبالا رفتن قیمت دلار دستگاه های ماینر زیاد شده است .
 دوم نوسان برق زیادی که در ناحیه های مختلف کشور وجود داره و بخاطر هوای گرمی که داخل کشور هست دستگاه های ماینر خرابی زیادی نشون میدن و چون افراد متخصص در کشور بسیار بسیار کم است تعمیرات ماینر داخل کشور نسبت به تعمیرات لوازم خانگی و حتی موبایل نیزرونق بیشتری دارد و دستمزد هایی مشابه تعمیرات موبایل و لوازم خانگی گرفته میشود با این تفاوت که تعداد دستگاه ماینر نسبت به موبایل و لوازم خانگی برای کسایی که تازگی میخواد شروع به کار تعمیرات کنند و فرد میتواند با یک تبلیغ بسیار بسیار ساده در دنیای مجازی مثل دیوار تبلیغ کسب و کارو را بزارند و در ماه های اول حدود5 میلیون و ماه های بعد تا 25 به راحتی درامد کسب خواهند کرد.

تجهیزات تعمیرات ماینر
هیتر
هویه
منبع تغذیه
سی ولت 5 امپر
قلع کش
سیم قلع
پنس
سیم ویک
لامپ تست
وسلایل عمومی دوره ماینر
برای روشن کردن دستگاه مودم
برای تعمیرات هشتبرد دستگاه تستسر و بی جی ای و سشوار صنعتی
تعمیرات کنترل برد پروگرامر با ادابتور
برای تعمیرات پاور هیتر و هویه و لامپ تست و…
شابلون برای کنترل برد و هشتبرد
کابل لن و برق قوی برای روشن کردن دستگاه

تفاوت دوره حضوری، غیرحضوری و آموزش مجازی
از آنجایی که وجود مخاطبین دوره های آموزشی با شرایط متفاوت باعث بوجود آمدن نیاز های آموزشی مختلف خواهد شد، وجود سیستم های فراگیری متنوع برای پاسخگویی به این نیازهای آموزشی، الزامی است، لذا آموزشگاه دکتربرد همواره سعی دارد در ارایه سیستم های آموزشی جدید در کشور نوآوری داشته باشد. از این رو اقدام به برگزاری دوره های آموزشی خود به سه روش حضوری، غیرحضوری و آموزش مجازی نموده است.

دوره های حضوری
زمان برگزاری این دوره ها با هماهنگی قبلی است، محل برگزاری آن به صورت عمومی درمرکز اموزشگاه دکتربرد امکان پذیر می باشد.

هزینه این نوع دوره ها به علت نیاز به تجهیزات فیزیکی زیاد، بالا است ولی یادگیری در این نوع دوره ها از سطح خوبی برخوردار می باشد. استفاده از اساتید برجسته و کارگاه های آموزشی مجهز از جمله مزایای مهم این نوع دوره ها محسوب می گردد.

دوره غیرحضوری
آموزش در این دوره ها از طریق بسته های قدرتمند آموزشی بوده و از نظر کیفیت یادگیری تفاوتی با دوره های حضوری ندارند، از نظر هزینه ای بخاطر حذف شدن هزینه هایی مانند: پذیرایی، ناهار، مدرس، اجاره کلاس و … نسبت به دوره های حضوری بسیار کم هزینه هستند.

گواهینامه های این دوره ها همانند دوره های حضوری معتبر هستند و امکان درخواست گواهینامه بین المللی پس از قبولی در آزمون برای این نوع دوره ها وجود دارد.

وجود بسته های جامع آموزشی که در بردارنده کلیه مباحث آموزشی مورد نیاز بوده و تمامی نیازهای آموزشی مخاطبین را پاسخگو باشد، در کنار قدرت انتقال مفاهیم و استفاده از استاد آنلاین، ازجمله مزیت های این دوره ها محسوب می گردد و داوطلبین این نوع دوره ها برای ثبت نام، شرکت در آزمون و دریافت گواهینامه نیاز به مراجعه حضوری نخواهند داشت.

دوره مجازی

آموزش در این نوع دوره ها از طریق ارسال (ایمیل) جزوه دوره می باشد. این دوره برای اشخاصی که با خود دوره آشنایی دارند و یا کار آنها مرتبط با دوره است بسیار مناسب هستند، زیرا معمولا اینگونه افراد نیاز به حضور در کلاس حضوری نداشته و با در اختیار داشتن جزوه قادر به مطالعه و شرکت در آزمون آن خواهند بود.

از نظر هزینه ای به علت حذف هزینه های دوره حضوری و بسته های آموزشی دوره های غیرحضوری، کمترین هزینه را در روش های مختلف آموزشی دارند.

گواهینامه های این دوره ها همانند دوره های حضوری و غیرحضوری معتبر هستند و امکان درخواست گواهینامه بین المللی پس از قبولی در آزمون برای این نوع دوره ها وجود دارد.

دارای رتبه ی آموزشی بودن
توانمندی اساتید
زیر ساخت
خصوصی و نیمه خصوصی بودن کلاس ها
برنامه آموزشی جامع
مدارک پایان دوره 
هزینه کلاس تخصصی
پشتیبانی 
درصد رضایت بالای کار اموز 
تعداد متخصصای خروجی

دستگاه های ماینر بخاطره ارزان بودن قیمت برق و بالاتر رفتن قیمت دلار درایران رشد افزاینده ای دراین چندسال اخیرداشت است ،ولی بخاطره نوسانات برق و همچنین دمای بیش از دستگاه باعث خرابی این نوع دستگاه ها شده است که برای کارشناسان از تعمیرات این نوع دستگاه سود سرشار را میتواند داشته باشد ،چند نکته که درتعمیرات ماینر باید اشاره کرد این است که کارشناسان تعمیرات به آن توجه نمیکنند بعد از تعویض قطعه مخصوصا در قسمت های ورودی و خروجی باید بعد از تعویض با تینر تمیز بشوند و حتما تینر باید بعداز آن ازروی برد پاک بشود که دستگاه آسیب نرسد ،بهترین دستگاه پمب باد میتواند باشد ،نکته ی بعدی که باید درنظر گرفت حتما ماسفت های ورودی و خروجی ازلحاظ امپدانسی چک بشود به دلیل اینکه دیده شده کارشناسان عزیز بعد از تعویض قطعات اتصال کوتاه درورودی و خروجی مدار وتعویض ماسفت ها و قطعات جریان بالا ،بازهم‌ ماسفت ها میسوزند که باعث ضرر مالی به کارشناس میشود پس بهتر است درعیب یابی صبور باشیم و نکته ی بعدی استفاده از قطعات اورجینال است ،دیده شده کارشناس درانتخاب قطعه، ارزان ترین قیمت قطعه را انتخاب کرده وبعد از استفاده از آن متضرر میشود پس بهتر است که از قطعات اورجینال استفاده کرد که هزینه قطعات و سوختن قطعات خریداری شده جلوگیری کرد .

 دوره مجازی اموزش تعمیرات  ماینر  

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش تعمیرات ماینر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *