تخفیف ویژه 10 درصدی در کل دوره ها فقط فقط  شرکت در دوره تا 31 خرداد ماه

آموزش تعمیرات ECU (ایسیو) ماشین سنگین

آموزش تعمیرات ایسیو ماشین سنگین و راهسازی و کشنده آموزشگاه فنی حرفه ای دکتربرد به یک متخصص حرفه‌ای در زمینه تعمیرات این دستگاه‌ها تبدیل شوید.

 دوره‌های آموزشی مجتمع فنی و مهندسی دکتر برد به گونه‌ای برگزار می‎شوند که کارآموز بتواند بلافاصله پس از گذراندن دوره وارد بازار کار شود و دیگر نیازی به کسب تجربه یا شاگردی برای یاد گرفتن کار نداشته باشد شما بعد از شرکت در این دوره آموزشی می‎توانید بلافاصله از طریق تعمیرات انواع دستگاه‌ها شروع به کسب درآمد کنید.

در دوره آموزش تعمیرات ایسیو راهسازی و کشنده برای کسانی که هیچ گونه پیش زمینه‌ای برای تعمیرات دستگاه‌های الکترونیکی ندارند را هم در نظر گرفته‌ایم و تمامی موارد پایه اعم از الکترونیک مقدماتی و پایه، آموزش کار با ابزار مورد نیاز برای تعمیرات و … را نیز در این دوره آموزش می‌دهیم.

فیلم معرفی دوره آموزش تعمیرات ایسیو ماشین سنگین

برای مشاوره رایگان شماره تماس خود را وارد کنید:
چرا مجموعه دکتر بُرد ؟
دانشجو
+
دوره آموزشی
+
کارگاه فعال
+
رضایت دانشجویان
%

سرفصل های آموزش تعمیرات ایسیو ماشین سنگین

هزینه آموزش تعمیرات ایسیو ماشین سنگین

 • کلاس حضوری 15.000.000 تومان
 • مدت زمان کلاس 45 ساعت

همه کلاس ها و دوره ها شامل 5 سال پشتیبانی می باشد

این دوره به شما پیشنهاد می شود : آموزش تعمیرات ایسیو خودرو

این دوره به شما پیشنهاد می شود : آموزش تعمیرات برد الکترونیکی

خوابگاه مجموعه دکتر برد

در صورتی که متقاضی حضور در دوره های آموزشی شرکت فنی و مهنی دکتر برد هستید ولی مشکل محل سکونت دارید ، نگران نباشید . مجموعه دکتر برد برای عزیزانی که از شهرهای دیگر تشریف می آورند و مشکل اسکان دارند ، خوابگاه هایی در نظر گرفته است . برخی خصوصیات و مزایای این خوابگاه ها عبارت اند از :

 • اینترنت پر سرعت
 • اتاق مطالعه
 • نزدیک بودن به ایستگاه مترو
 • مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی
 • خشک شویی

مدرک فنی حرفه ای تعمیرات ایسیو ماشین سنگین و راهسازی

1 - مدرک سازمان فنی حرفه ای کل کشور

سازمان فنی حرفه ای کشور زیر نظر سازمان جهانی کار هست که این مدرک قابل استعلام در کل جهان می باشد .

مدرک فنی حرفه ای دکتربرد  کدملی سازمان شغلی محسوب نیز میشود که  بعد از اتمام دوره و معرفی به سازمان فنی حرفه ای کل کشور آزمون گرفته میشود. آزمون دارای دوبخش تئوری و عملی هست.از امتیاز های فنی حرفه ای دکتربرد وام بعد از اتمام دوره نیز هست.

2 - مدرک آزاد فنی حرفه ای مجموعه دکتربرد

که این مدرک زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور هست و این مدرک مهر آموزشگاه و برند مجموعه داراست که جزء سابقه کاری محسوب میشود.

3 - مدرک بین المللی دکتربرد

این مدرک مهر دادگستری و امور خارجه برروی این مدرک درج شده  که قابل استعلام می باشد و نسبت که کشور متقاضی ترجمه میشود البته برای این مدرک بعد از کرفتن مدرک فنی حرفه ای دکتر  میباشد.

قبل
بعدی

نظر کارآموز تعمیرات ایسیو ماشین سنگین

نظر کارآموز دیاگ ماشین سنگین

تصاویر رضایت دانشجویان دوره ها و اساتید
دوره تعمیر ایسیو ماشین سنگین و راهسازی
 • در جامعه به شدت نیاز به افرادی متخصص در زمینه ایسیو ماشین سنگین، تولید خودروهای سنگین انژکتوری از اتوبوس گرفته تا تریلی‌ها و بنزها و … احساس می‌شود.

  افرادی که در حوزه ایسیو ماشین سنگین متخصص باشند در کشور ما زیاد نیست بنابراین نیاز به افزایش متخصص در کشور احساس می شود و فرصت خوبیست تا این بازار کار را با مهارت و دانش بگیرید و به همین نسبت به درامد بالایی برسید.

  به طور مثال تنها افرادی می توانند ایسیو کامیون ولوو و سایر ماشین های سنگین را تعمیر کنند که دارای تجربه و دانش بالایی باشند و از آنجایی که خود ایسیو ماشین سنگین هزینه ی بالایی دارد برای انجام تعمیرات و بررسی آنها حتما باید به تعمیرکارانی که در کار خود حرفه ای می باشند استفاده نمود.

  تعمیرات ایسیو خودروهای سنگین با تعمیر ایسیو خودروهای معمولی کمی تفاوت داشته اما اساس آنها شبیه به هم می باشد.

  به همین دلیل است که دوره آموزش تعمیرات ایسیو خودروهای معمولی با آموزش تعمیرات ایسیو ماشین سنگین متفاوت بوده و کلاس های جداگانه ای برای آنها برگزار می گردد که برای اطلاعات بیشتر درباره دوره های تعمیرات ایسیو خودرو می توانید به قسمت دوره آموزش تعمیرات ایسیو مراجعه کنید.

  و در آخر می توان گفت بازار کار تعمیرات ایسیو خودرو های سنگین از رونق بالایی برخوردار بوده و افرادی که در این حرفه مشغول به فعالیت می باشند از درآمد بالایی برخوردار هستند.

  علاوه بر کشور ایران در صورت تمایل به کار در کشورهای خارجه می توانند با گرفتن مدرک بین المللی فنی حرفه ای برای مهاجرت اقدام کنند و در خارج از کشور مشغول به کار شوند.

 • ما در تعمیرات ایسیو خودرهای سنگین انعطاف بالایی می بینیم و جز مشاغلی است که افراد زیادی در این حوزه رضایت بالایی دارند
  میزان درآمدی که در هر ماه به تعمیرکاران ایسیو ماشین های سنگین تعلق می گیرد کاملا بستگی به خود فرد داشته. افراد می توانند ترفندهای ساده ای را به کار گیرند تا میزان درآمد خود را تا حد زیادی افزایش داده و کار خود را توسعه دهند.

  مهم ترین عامل در موفقیت در شغل تعمیرات ایسیو ماشین های سنگین داشتن مهارت فنی بالا در این کار و آشنایی کامل با انواع ایسیوهای ماشین های انژکتوری می باشد.
  در صورتی که مشتریان تشخیص دهند که تعمیرکار دارای تجربه و مهارت بالایی می باشد دفعات بعد نیز به وی مراجعه نموده و همچنین تعمیرکار را به افراد دیگر نیز معرفی می کنند.

  در کنار مهارت و تجربه بالا نیاز است تا تبلیغات نیز به شیوه ای موثر صورت گیرد و تعمیرکاران ویژگی های کاری خود را در بخش های مختلف به اشتراک بگذارند.

  اینکه تعمیرگاه در کجا قرار داشته باشد از اهمیت بالایی برخوردار است به این دلیل که ماشین های سنگین معمولا از خروجی شهرها عبور می کنند بنابراین لازم است تعمیرگاه خود را در خروجی های شهر انتخاب کنید.
  اگر تعمیرگاه در مکان هایی قرار داشته باشد که بورس تعمیرگاه های ایسیو خودروهای سنگین قرار گرفته است تاثیر بسیار زیادی در افزایش تعداد مشتریان و در نتیجه افزایش درآمد شما دارد.

  مکان هایی که نمایشگاه های خودروهای سنگین می باشند می تواند مکان مناسبی جهت راه اندازی تعمیرگاه ایسیو باشد.

  تعامل با فروشندگان تجهیزات و لوازم یدکی های ماشین های سنگین روشی موثر در افزایش درآمد بوده و نیاز است این افراد با مشاغلی که در ارتباط با حرفه خود می باشد تعامل برقرار کرده و اقدام به لینک سازی با این افراد نمایند.

 • ECU ماشین سنگین  است که 80 درصد کارایی ماشین را در بردارد و هر قطعه ای که امروزه تولید می شود به صورت الکترونیکی است و اتصالی به کامپیوتر ماشین سنگین دارد.

  ایسیو نوعی قطعه الکترونیکی می باشد که در کاپوت ماشین جای گذاری می شود و اگر ایسیو ماشین خراب شود باعث بروز مشکلات و هزینه هایی می شود.

  علائم خرابی  ECU

  یکی از اصلی ترین علائم که ممکن است نشان دهنده خرابی ECUباشد ماشین ریپ زدن ماشین هنگام رانندگی است، زمانی که شما متوجه شدید هنگام رانندگی ماشین شما ریپ می زند واحساس مشکل کردید به سرعت کار تعمیر ECU ماشین را انجام دهید.

  یکی دیگر از علائم که نشان دهنده مشکل در ECU است برای زمانیست که شما ماشین را استارت می زنید ولی روشن نمی شود، اصلی ترین کاری که کامپیوتر ماشین یا همان ECU ماشین سنگین دارد این است که کار روشن کردن ماشین را بر عهده دارد، در نظر بگیرید که در دوره آموزش تعمیر ECU ماشین راهسازی و سنگین  به شما نحوه تعمیر و از بین بردن این مشکل را به شما آموزش می دهد.

  امروزه خراب شدن ECU ماشین سنگین دلیل های زیادی دارد که در ادامه اصلی ترین دلیل ها را مورد برسی قرار خواهیم داد. یکی از اصلی ترین دلایلی که باعث خراب شدن ECU ماشین سنگین می باشد این است که شما یک دفعه به ماشین شوک وارد می کنید، اما شاید اینجا برایتان سوال پیش بی آید که یعنی چه شوک وارد می کنیم، به این صورت که زمانی که باطری ماشین شما خوابیده و شما به دنبال باطری به باطری کردن هستید باید بدانید که زمانی که این عمل را انجام می دهید شما برای روشن کردن یک شوک به ماشین می دهید، این اصلی ترین دلیل خراب شدن ECU ماشین سنگین می باشد.

  هنگامی که ماشین سنگین خود را به کارواش می برید اگر شست و شو درستی شکل نگیرد و آب وارد ECU ماشین سنگین شود باعث خرابی ECU می شود.

این دوره به شما پیشنهاد می شود : آموزش گیربکس

آموزش رایگان تعمیرات ایسیو سنگین

دیاگ چیست؟

تجربه بالا تعمیرکاران در کنار دستگاه دیاگ حرفه ای؛ به مشتریان کمک می‌ک...
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 4]

14 دیدگاه برای دوره آموزش تعمیرات ECU (ایسیو) ماشین سنگین

 1. شایان

  استاد دوره های ایسیو سنگین کدوم مهندس هستن؟

  • امین سراجی

   با سلام از استادان بنام کشور استفاده میشود که درتعمیرات ایسیو سنگین مطرح هستند باتشکر .

 2. رضا

  ایسیو سنگین شروع دوره کی دارین

  • امین سراجی

   با سلام از شنبه اول هرهفته شروع داریم که معمولا هنرجو به حدنصاب 3 الی 4 نفر برسه دوره شروع میکنیم

 3. صدری

  سلام ایسیو سنگین شامل کدوم ماشین ها میباشد

  • امین سراجی

   با سلام دوره تعمیرات ایسیو سنگین با تمامی بردهای ایسیو سنگین ماشین های اسکانیا – ولوو – داف و ماشین چینی و غیره را در برمیگیرد و همچنین بعد ازاتمام دوره تمامی بردهای راهسازی میتوانید انجام دهید و اصول تعمیرات و قلق های تعمیراتی به شما آموزش داده میشود . باتشکر

 4. ماهان

  مدت آموزش برای ایسیو کم نیست ؟

  • امین سراجی

   مدت زمان دوره تعمیرات ایسیو سنگین 35 ساعت گداشته شده و براساس مفاهیم و قلق ها و کارهای عملی هست که هنرجو از صفر تا صد به تعمیرات ایسیو سنگین اشراف داشته باشد . درصورتی که هنرجو ساعت بیشتری براساس سرفصل داخل کلاس نیاز داشته باشد به صورت رایگان گذاشته میشود.

 5. سهیل

  آموزش در ۲دوره انجام میشه یا ۱دوره انجام میشه؟

  • امین سراجی

   آموزش تعمیرات ایسیو سنگین و راهسازی در یک دوره شرکت میکنند و دوره دیگه ای نیاز نیست . باتشکر

 6. سلطانی

  سلام دوره ی ایسیو سنگین کی هست

  • امین سراجی

   با سلام شروع دوره از شنبه هرهفته داریم که در صورت تقاضا میتوانید با قسمت مشاورین تماس بگیرید. باتشکر

 7. کمال

  سلام تو ۴۵ ساعت ایسیو سنگین رو یاد میگیریم ؟؟

  • امین سراجی

   با سلام به دوست عزیز بله فقط شما باید مدنظرتون باشه که شما یک دوره فنی شرکت میکنید با کارکردن خودتون همراه با استاد میتونید در رشته فنی مدنظرتون پیشرفت کنید .

 8. حانی

  سلام من خواستم تشکر کنم از مهندس بابت وقتی که گذاشتن من بعد از گذراندن دوره ایسیو سنگین وارد بازار کار شدم عالی بود

  • امین سراجی

   با سلام به شما دوست عزیز ممنون از محبتتون به آموزشگاه
   موفق و موید باشید.

 9. عسل

  دوره ایسیو سنگین چند ساعته

  • امین سراجی

   با سلام دوست عزیز معمولا 40 ساعت هست البته بسته به سرعت یادگیری شما دوست عزیز دارد که ساعت کمتری و یا بیشتری باید صرف آموزش داده شود.

 10. زمانه

  ایسیو سنگین آیا بازار کار خوبی داره

  • امین سراجی

   با سلام به دوست عزیز بلی قیمت های بردها ایسیو ماشین سنگین بسیار بالاست و دستمزد حداقل تعمیر تا تاریخ الان حداقل 6 میلیون می باشد در صورتی که تعمیرکار این نوع ایسیو داخل ایران بسیار کم هست .

   • صابر

    سلام
    آیا در این دوره ایسیو ماشین های راهسازی هم آموزش داده میشود؟

    • امین سراجی

     با سلام بله
     در آموزش تعمیرات ایسیو ماشین سنگین
     آموزش تعمیرات ایسیو ولوو و آموزش تعمیرات اسکانیا و رنو و داف و آموزش تعمیرات ایسیو بیل مکانیکی و راهسازی هست که برد موتور و برد تفسیر کننده اطلاعات و…. آموزش داده میشود.

 11. صابر

  سلام خسته نباشد
  آیا بعد از یادگرفتن دوره ایسیو ماشین سنگین میتوان خطاهای که مربوط به برق ماشین سنگین هست رو رفع کرد منظورم قسمت های مربوط به برق رو هم آموزش میدین؟ چون صرفا پیدا کردن مشکل ملاک نیست و باید بتوان مشکل رو حل کرد.

  • امین سراجی

   با سلام دوست عزیز در تعمیرات ماشین سنگین
   اول متخصص دیاگ و سیم کشی مشکل ماشین سنگین پیدا میکند اگر مشکل مکانیک باشه به متخصص مکانیک ماشین سنگین ارجاع میدهد اگر مشکل از برد باشد به تعمیرکار ایسیو ماشین سنگین ارجاع میدهد .
   که ما دوره دیاگ و تعمیرات ایسیو ماشین سنگین به صورت مجزا و تخصصی آموزش میدهیم.

 12. رضا

  سلام
  سرمایه لازم برای شروع کار چقدر است؟

  • امین سراجی

   با سلام درتعمیرات ایسیو ماشین سنگین شما تجهیزاتی مثل پروگرامر و اسیلوسکوپ و هیتر هویه و منبع تغذیه و قطعات جزیی دیگه ای نیاز دارید که حول حوش 30 الی 40 میلیون نیاز هست البته این مبلغ میتواند کمتر باشد و به 10 میلیون برسانید که داخل کلاس گفته میشود.
   البته شما میتوانید وام خرید تجهیزات استفاده کنید.

 13. حسین

  سلام
  آیا این دوره ضمانت شغلی داره،یعنی واقعا میشه درآمد خوبی داشت؟ چون بنده مردد هستم که دوره رو شروع کنم.

  • امین سراجی

   با سلام دوره های فنی یکی ازپر درا«دترین شغل های ایران و خارج کشور می باشد.تعمیرات ایسو که شامل تعمیرات ایسیو و آموزش دیاگ می باشد بعد از اتمام دوره میتوانید وارد بازار کار شوید و چون قیمت قطعات و خودرو در ایران بالاست هزینه تعمیرات و دستمزد تعمیرات نیز افزایش یافته
   میتوانید درکنار استاد در مورده تبلیغات کاری نیز در حین دوره مشاوره بگیرید.که نگرانی شما کمتر شود. در صورت نیاز به مشاوره بیشتر میتوانید با شماره سایت تماس بگیرید. با تشکر

 14. رضا

  سلام دوره دیاگ خودرو سنگین جدا برگذار میشه؟ لینکش کجاست؟

  • امین سراجی

   سلام وقتتون بخیر اینو میتونید از مشاور بپرسید و یا شماره تماستونو بزارید درباره مشاور تماس بگیرند درباره سرفصل و هزینه بهتون اطلاع بدن باتشکر

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =

سبد خرید
ورود

12 − 10 =

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری
برچسب محصولات
enemad-logo