دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی

معرفی دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی

دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی آموزشگاه فنی و مهندسی دکتربرد؛ شامل تعمیرات مکانیک و تعمیرات برد لوازم خانگی می‌‍شود. این دوره سر فصل های کلی تعمیرات انواع دستگاه های برقی خانگی را در بر دارد. برای سهولت کارآموزان، مجموعه دکتربرد دوره های تخصصی لوازم خانگی را جدا کرده است. بدین منظور که هنرجویان بتوانند پس از کسب آموزش های پایه، آموزش های تخصصی را فراگیرند.

به علاوه هنرجویان دارای تجربه در این حرفه به سرعت دوره های تحصصی دلخواه را گذرانده؛ و نیازی به یادگیری پیش نیازها برای آنها نخواهد بود. برای این دسته از هنرجویان که تمایل بالایی جهت ورود به بازارکار بلافاصله پس از اتمام دوره را دارند؛ اساتید مجرب ما در مجموعه دکتربرد، شرایطی برای ورود به عرصه کاری ایجاد کرده اند. در ادامه با ویژگی های دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی دکتربرد بیشتر آشنا خواهید شد.

برای مشاوره رایگان شماره تماس خود را وارد کنید:

تخفیف ویژه 10 درصدی دکتر برد در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی

 • 1. افرادی که تحت پوشش کمیته امداد، نیروهای مسلح و خانه کارگر می باشند.
 • 2. افرادی که فیلم های مجازی و یا کلاس حضوری مجموعه شرکت کنند.

لیست قیمت دوره آموزش لوازم خانگی

برد لوازم خانگی

 • کلاس حضوری 2,400,000 تومان
 • مدت زمان کلاس 40 ساعت

برد لوازم خانگی

 • کلاس غیر حضوری 900.000 تومان
 • مدت زمان کلاس 6 ساعت

مکانیک لوازم خانگی

 • کلاس حضوری 3.400.000 تومان
 • مدت زمان کلاس 40 ساعت

سرفصل‌های آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی

 • شناخت قطعات SMD و DIP
 • شناخت قطعات به صورت اهمی و ولتاژی
 • شناخت پاورها در بردهای لوازم خانگی
 • آموزش تعمیرات بردهای پاور لوازم خانگی
 • شناخت مدار در برد لوازم خانگی
 • آموزش تحلیل بردهای لوازم خانگی
 • آشنایی با شرکت‌های وارد کننده‌ی قطعات در ایران
 • معرفی به بازارکار
 • معرفی اشکالات و ایرادات در بردهای لوازم خانگی
 • آموزش تست قطعات انواع مقاومت‌های برد لوازم خانگی
 • آموزش تست قطعات انواع خازن‌ها در بردهای لوازم خانگی
 • آموزش تست قطعات انواع سلف‌ها و ترانس در بردهای لوازم خانگی
 • آموزش تست قطعات انواع پل دیودها و دیودها در بردهای لوازم خانگی
 • آموزش تست قطعات انواع ای سی ها در بردهای لوازم خانگی
 • آموزش تست قطعات انواع رگلاتور و ترانزیستوها
 • آموزش تست قطعات انواع کریستال و میکرو
 • آموزش کار با دستگاه‌های کارگاهی (برداشتن و گذاشتن قطعات دیپ و اس ام دی) بر روی بردهای لوازم خانگی
 • آموزش تحلیل مدارات 
 • آموزش تحلیل مدارات LED و LCD
 • کار بر روی بردهای مشتری و هنرجو
 • معرفی تهیه قطعات در بردهای لوازم خانگی
 • آموزش نکات و قلق‌های مربوط به تعمیرات لوازم خانگی

معرفی دوره مکانیک لوازم خانگی

مزایای شرکت در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی دکتر برد به منزله آسودگی هنرجو

مزایای ویژه کلاس آنلاین آموزش تعمیرات لوازم خانگی

 • پشتیبانی 24 ساعته
 • ارائه فیلم آموزشی و جزوه و مدرک معتبر
 • مرور و بررسی دوباره آموزش ها، که شامل تمامی تکات و سرفصل های کلاسهای حضوری می‌شود.
 • عدم نیاز به پرداخت هزینه خوابگاه
 • عدم نیاز به رفت و آمد
 • دسترسی سریع به اطلاعات جهت تعمیر
 • ارائه مشاوره رایگان
 • آموزش توسط مدرسین برتر کشور

تفاوت شرکت فنی و مهندسی دکتر برد با سایر آموزشگاه‌ها

آموزشگاه دکتربرد، ویژگی های متمایز کننده زیادی با سایر آموزشگاه ها دارد. برای مثال؛ تمرکز اساتید دکتربرد، برخلاف سایر آموزشگاه ها بر روی آموزشهای عملی است. ما از جلسه اول هنرجویان را با محیطی حرفه ای و سختی های کار دریک تعمیرگاه واقعی آماده خواهیم کرد. دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی دکتربرد، بیشترین تمرکز را بر روی آموزش های کاربردی و تبدیل هنرجویان به یک تعمیرکار متخصص قرار داده است. علت این امر هم وجود افرادی با مدارک تخصصی ولی فاقد دانش عملی است.

در کنار تکیه به مباحث علمی و عملی، اساتید ما در این دوره بر روی تمام جنبه های یک تعمیرکار متخصص کار خواهند کرد. به گونه ای که این دوره شامل یادگیری مهارت های مشتری مداری، آشنایی با هزینه های قطعات و مراکز خرید قطعات از داخل و خارج کشور و بسیاری از مهارتهای مورد نیاز پیش از شروع به کار می‌باشد.

دکتر برد ارائه‌دهنده مدارک بین‌المللی و داخلی

شرکت فنی و مهندسی دکتر برد علاوه بر مدارکی اعم از (فنی حرفه‌ای، مدرک رسمی دکتر برد و …) که توسط سایر آموزشگاه‌ها ارائه می‌شود، مدارک داخلی و بین المللی دیگری شامل مدارک صادره از وزارت دفاع، آدیسو که مورد تایید کشور چک هست و … را نیز در صورت اتمام دوره‌ی آموزشی به هنرجو ارائه می‌کند.

Previous
Next

خوابگاه دانشجویی مجموعه دکتر برد

شرکت فنی و مهندسی دکتر برد برای اسکان دانشجویان ساکن مناظق دور، خوابگاه‌هایی را در نظر گرفته است؛ که برای سهولت رفت و آمد هنرجویان نزدیک ترین مسیر و فاصله اندکی را به شرکت و ایستگاه مترو دارند. همچنین این خوابگاه ها امکاناتی از قبیل اینترنت، خشکشویی، اتاق مطالعه به صورت گروهی در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت. به صورت جزئی تر خصوصیات خوابگاه ها در زیر ذکر شده اند:

از خصوصیات این خوابگاه ها می توان موارد به موارد زیر اشاره کرد:

بخشی از دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی (برد ماشین لباسشویی)

گالری تصاویر

سوالات متداول

شما در این دوره تعمیرات لوازم خانگی را آموزش می‌بینید و به صورت عملی با این نوع تعمیرات آشنا می‌شوید.

در صورت اتمام دوره به فن آموز مدارک داخلی(فنی حرفه‌ای، تاییدیه معتبر دکتربرد) و بین المللی(صادره از وزارت دفاع، آدیسو) ارائه می‌گردد.

دوره‌های دکتر برد به سه صورت حضوری، غیرحضوری و مجازی برگذار می‌شود، این آموزش‌ها در قالب عملی ارائه شده و تضمین می‌کند پس از اتمام دوره شما توانایی کسب درآمد از مهارت آموخته شده را خواهید داشت.

توضیحات بیشتر

دوره تعمیرات لوازم خانگی برای چه کسانی مناسب است؟

دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی دکتربرد هیچگونه محدودیت سنی و جنسیتی نداشته؛ به همین سبب مناسب برای تمامی هنرجویان علاقه‌مند می‌باشد. چراکه تمرکز اساتید دکتربرد، بر روی مشارکت و یادگیری فعال هنرجویان است. یکی از ویژگی های مهم این دوره نیز جدایی آموزش های پایه و تخصصی آن است. مجموعه دکتربرد، شرایطی را برای هنرجویان فراهم آورده است؛ تا بتوانند با هر مدرک و سطح علمی در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی شرکت کنند. این دوره حتی برای تعمیرکاران حرفه ای و فعال در این حوزه نیز مناسب است. زیرا با توجه به پیشرفت تکنولوژی، لوازم خانگی نیز به همان میزان پیشرفته تر و از جزئیات بیشتری برخوردار می‌شوند. به همین منظور این دوره شامل اطلاعات به روز و آخرین روش های تعمیرات لوازم خانگی می‌شود. همچنین اساتید دکتربرد، از تکنسین های فعال در حوزه تعمیرات لوازم خانگی هستند؛ و به صورت مداوم دانش خود را به روز می‌کنند.

مزایای شرکت در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی دکتربرد چیست؟

آموزشگاه دکتربرد ویژگی ها و مزایای متمایز کننده بسیاری دارد. برای مثال؛ شرایط پرداخت شهریه را می‌توان نام برد. آموزشگاه دکتربرد برای سهولت هنرجویان در رسیدن علایق خود و کاهش دغدغه های مالی، پرداخت قسطی شهریه را تعبیه کرده است. به این صورت که هنرجویان 50 درصد شهریه را همان ابتدا در اولین جلسه به صورت چک پرداخت می‌کنند. مابقی مبلغ شهریه نیز در قالب چک، با مدت زمانی حدود 20 تا 30 روز و در مبالغ بالای 200 هزار تومان می‌باشد. همچنین خبر خوب برای علاقه مندان به یادگیری هدفمند این است؛ که آموزشگاه دکتربرد ضمن برخورداری از  پرداخت اقساطی شهریه، ارائه دهنده وام بانکی با کمترین سود به هنرجویان نیز می‌باشد.

 

برای هنرجویان پر تلاش و دارای اهداف والا، اساتید دکتربرد، شرایطی جهت معرفی آنها به کار در مراکز تعمیرات، ایجاد کرده اند. شرط لازم جهت برخورداری از این مزایا، نمرات بالا و دستاوردهای اجرایی مطابق با استانداردهای اساتید می‌باشد. 

 

از بهترین ویژگی های این دوره، ارائه فیلم های کمک آموزشی رایگان برای هنرجویانی نیازمند به تکرار و تمرین مداوم، است. با وجود اینکه این فیلم ها در حالت عادی قابل دسترسی برای تمام شرکت کنندگان دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی می‌باشد؛ اما هدف متخصصین ما در دکتربرد دستیابی به آموزشهای بهتر برای هنرجویانی که مشکلاتی اعم از عدم تمرکز، پرش فکری، اضطراب اجتماعی جهت حضور در محیط های جدید و بسیاری از دلایل دیگر که موجب کاهش بازده یادگیری فعال در هنرجویان می‌شود؛ بوده است.

 

از دیگر مزایای آموزشگاه دکتربرد، می‌توان به خوابگاه های آن اشاره کرد. خوابگاه های گروهی که در اختیار هنرجویان ساکن مناطق دور قرار خواهند گرفت. تعدادی از خصوصیات خوابگاه ها در زیر نام برده شده اند. البته این دوره، برای راحتی ارتباط هنرجویان به صورت غیرحضوری نیز برگزار می‌شود. بنابراین همین حالا و بدون نگرانی از هزینه ها و فاصله، ثبت نام کنید. سپس از پشتیبانی مادام العمر دکتربرد بهره‌مند خواهید شد.

 

شرکت فنی و مهندسی دکتر برد علاوه بر مدارکی اعم از (فنی حرفه‌ای، مدرک رسمی دکتر برد و …) که توسط سایر آموزشگاه‌ها ارائه می‌شود؛ مدارک داخلی و بین المللی دیگری شامل مدارک صادره از وزارت دفاع، آدیسو که مورد تایید کشور چک هست و … را نیز در صورت اتمام دوره‌ی آموزشی به هنرجو ارائه می‌کند. مدرک بین المللی دکتربرد در 186 کشور دارای اعتبار و ارزش می‌باشد.

بازار کار حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی

یکی از پر درآمدترین صنعت های جهان صنعت لوازم خانگی می‌باشد. صنعتی که در همه جای دنیا به تولید آن می‌پردازند و هر روز شاهد گسترش آن هستیم.  شرکت های بزرگی که در این زمینه فعالیت می کنند از جمله؛ ال جی، سامسونگ و بوش که به تولید انواع لوازم خانگی مانند: یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و … می‌پردازند و محصولات خود را به سراسر جهان صادر می‌کنند. بنابراین بازارکار تعمیرات لوازم خانگی، پررونق و موقعیت شغلی مناسبی برای تعمیرکارن لوازم خانگی وجود دارد.

امروزه در همه خانواده ها و در هر خانه ای می‌توان انواع لوازم خانگی را مشاهده کرد. می‌دانیم که وجود این لوازم ضروری  است. قطعا هر لوازم برقی و الکترونیکی ایی روزی از کار میفتد. تنها افراد متخصص در زمینه تعمیرات لوازم خانگی می‌توانند از پس عیب یابی و نصب انواع لوازم خانگی بربیایند. افراد زیادی هر روزه به دنبال یک تعمیرکار متخصص برای درست کردن لوازم خانگی خود هستند. از این موضوع نتیجه می‌گیرم که درصورت فراگرفتن مهارت تعمیر لوازم خانگی می‌توان به درآمد قابل توجهی رسید.

ورود به بازار کار تعمیرات لوازم خانگی

 بازارکار تعمیرات لوازم خانگی ازجهات مختلفی امکان ورود به آن و شروع را دارد. برای مثال تعمیرکاران لوازم خانگی می‌توانند، بلافاصله پس از اخذ مدرک خود با اندکی سرمایه برای خود مغازه ای جهت تعمیر تخصصی لوازم خانگی خریداری کرده؛ و شروع به کار کنند.

علاوه بر این نمایندگی های لوازم خانگی بسیاری به کمک تعمیرکاران حرفه ای نیاز دارند. تعمیرکاران می‌توانند بدون اینکه ذره ای هزینه کنند؛ به استخدام این شرکت ها در آمده و کسب مهارت نمایند. باید توجه کنید که در این شرایط درآمد تعمیرات لوازم خانگی، مشابه با تعمیرکاران آزاد، نخواهد بود. با این حال این شرکت ها از مزایای خوبی برخوردار هستند. برا مثال؛ خدمات بیمه، حقوق ماهیانه، مزایا و پاداش کار و بسیاری مزایا دیگر مشابه به مشاغل اداری است.

درآمد تعمیرات لوازم خانگی چقدر است؟

 درآمد تعمیرات لوازم خانگی بسیار مناسب است. به طور میانگین درآمد تعمیرات لوازم خانگی بالای 15 میلیون می‌باشد. این در شرایطی است؛ که تعمیرکاران توانایی و تخصص لازم را در تعمیر لوازم خانگی داشته باشند. می‌توانند بدون شک پس از کسب تجارب گوناگون در ادامه فعالیت خود از درآمدهای بالاتری نیز برخوردار شوند. تنها کافی است؛ آموزش تعمیرات لوازم خانگی را فرا گرفته و دیگر نگران درآمد این شغل نباشند.

مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی

شغل تعمیرات لوازم خانگی از آن دسته از مشاغل فنی است که نه تنها در ایران بلکه در تمامی کشورها از بازار کار عالی برخودار بوده و مهاجرت تعمیرکاران لوازم خانگی به نسبت سایر مشاغل آسان تر است. برای مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی شما ابتدا باید مهارت های این شغل را به صورت حرفه ای یاد بگیرید. چرا که دانش و تجربه کاری از شرایط مهم مهاجرت در بیشتر کشورها است.

ضمن اینکه برای دریافت مدرک فنی حرفه ای نیز باید ابتدا در آزمون های عملی و تئوری تعمیرات لوازم خانگی شرکت کنید و حداقل نمره قبولی را کسب نمایید. قبولی در این آزمون ها مستلزم یادگیری و آشنایی با صفر تا صد تعمیرات لوازم خانگی است.

ورود به بازار کار تعمیرات لوازم خانگی چه چالش هایی دارد؟

ورود به بازار کار تعمیرات لوازم خانگی، چالش های خاصی ندارد. مهم ترین چالشی که این شغل فنی دارد موضوع به روز نگه داشتن دانش و مهارت است. چرا که تکنولوژی این لوازم روز به روز در حال تغییر و به روز رسانی است و شما به عنوان یک تعمیرکار باید مهارت خود را متناسب با این تکنولوژی به روز کنید.

سرمایه مورد نیاز برای ورود به بازار کار تعمیرات لوازم خانگی

سرمایه اولیه از جمله مسائلی است که بسیاری از افراد در هنگام راه اندازی هرکاری دغدغه آن را دارند. افرادی که این میزان سرمایه لازم را ندارند از ادامه مسیر نا امید شده و درجا میزنند. اما بسیاری از کارآفرینان بزرگ دنیا، بدون هیچ گونه سرمایه ای راه خود را آغاز نموده و در ادامه به درآمد بالایی دست یافته اند.
شغل تعمیرات لوازم خانگی از جمله کسب و کارهایی است که می توان بدون وجود سرمایه ای هنگفت، در آن وارد شد و به آینده شغلی تضمین شده ای فکر کرد.

می‌توان گفت سرمایه تعمیرات لوازم خانگی، در ابتدای ورود تنها برخورداری از مهارت و دانش تعمیرات انواع لوازم خانگی است. داشتن مهارت کافی در این شغل سرمایه ای بزرگ بوده که با تمرین و آموزش به دست می آید.
بعد از کسب آموزش های لازم در رشته تعمیرات لوازم خانگی، و جمع آوری سرمایه ی لازم برای خرید یا اجاره مغازه؛ می‌توانید مغازه شخصی خود را داشته باشید. اما اگر سرمایه ی لازم را برای خرید یا اجاره مغازه ندارید؛ هیچ جای نگرانی نیست شما تنها با دانش و مهارت می‌توانید مشغول به کار کردن در سایت ها و شرکت های بزرگ برای کسب تجربه و پس اندازی برای اجاره یا خرید مغازه باشید.

پس از شناخته شدن می توان با توجه به درآمد و حقوق ماهیانه ای که دریافت می‌کنید می‌توانید به اجاره مغازه ای شخصی و مستقل نیز بپردازید. این نکته قابل توجه است که برای تعمیرات لوازم خانگی تجهیزات و ابزار کار خاصی، در آغاز کار نیاز نمی‌باشد. بنابراین با ابزاری ساده و ارزان قیمت می‌توان شروع به تعمیر لوازم خانگی نمود.

نحوه تعمیر لوازم خانگی

 • پیش از تعمیر لوازم خانگی قانون ۵۰ درصد را بشناسید.
 • به قطعات متحرک لوازم خانگی گوش دهید.
 • عملکرد خنک کننده لوازم خانگی را بشناسید.
 • یک جعبه ابزار کامل+ مولتی متر خوب بخرید.
 • فرآیندهای احتراق را بررسی کنید.
 • محل قرارگیری شلنگ ها را بدانید.
 • زهوارها و واشرها را تعویض کنید.
 • به کد خطاهای وسایل مراجعه کنید.

تکنیک ها و پروسه تعمیرات

استراتژی اساتید دکتربرد در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی، به صورتی است که هنرجویان، با ابزارآلات ساده تا پیشرفته آشنا خواهند شد؛ و کار با این ابزار را به صورت کاملا حرفه ای آموزش خواهند دید. اساتید به هنرجویان مراحل شناسایی و تعمیر ابزار را بدون ایجاد کوچک ترین صدمه‌ای یاد خواهند داد.

تفاوت تعمیرات لوازم خانگی انواع برندهای سامسونگ، ال جی، بوش، پارس خزر، تفال

لوازم خانگی شامل طیف وسیعی از ابزار و وسایلی می‌شوند؛ که به صورت روزمره یا حداقل ماهی یکبار مورد استفاده افراد خانواده یا مشترکان محیط می‌باشد. برای حرفه ای شدن در این شغل بهتر است؛ شناختی به انواع برندها و تفاوت قرارگیری برد در لوازم آنها داشته باشید. در این روش تعمیرات مکانیک ابزار نیز بسیار راحت تر خواهد بود. در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی دکتربرد، با انواع معروف و کاربردی برندهای لوازم خانگی و نحوه تعمیر آنها، آشنا خواهید شد. این اطلاعات توسط بخش خدمات پس از فروش شرکت های تولید کننده لوازم خانگی در اختیار اساتید ما قرار گرفته اند. بنابراین از منابع معتبر و موثقی بدست آمده و کاملا قابل اتکا می‌باشند.

متخصصینی که آشنایی با انواع برندها را دارند؛ از تکنسین های کمپانی ها ماهرتر و در زمینه تعمیرات دست بازتری برای ارائه خدمات به مشتریان خواهند داشت.

لوازم مورد نیاز برای تعمیر لوازم خانگی

ابزار مناسب باعث سرعت بخشیدن به کار می‌شود. گاهی اوقات تجهیزات مناسب کارهای چند ساعته را زیر یک ساعت به اتمام می‌رسانند.

لوازم ایمنی مورد نیاز تعمیرات لوازم خانگی

 • عینک های محافظ: به علت وجود گرد و خاک، زباله یا مواد شیمیایی داشتن عینک ایمنی موثر خواهد بود.
 • دستکش کار: دو نوع دستکش برای کار وجود دارد؛ دستکش چرمی و دستکش لاستیکی. ازدستکش چرمی برای محافظت از دست ها در برابر مواد تیز و لبه ها استفاده می‌شود. هنگام کار با مواد شیمیایی دستکش های لاستیکی را می‌توان به کاربرد.
 • لباس های ایمنی: لباس های ایمنی یا محافظ روی لباس معمولی قرار می گیرند. این لباس ها برای کمک به تمیز نگه داشتن لباس تعمیرکاران موثر هستند. این لباس ها دارای یک لایه حفاظتی اضافه در برابر تماس مواد شیمیایی با پوست می‌باشند.

ابزار مورد نیاز برای تعمیرات لوازم خانگی

برای شروع کار تعمیرات لوازم خانگی، نیازی به تهیه تمام ابزار آلات موجود در بازار نمی‌باشد. حتی تا زمانی که نحوه صحیح استفادهاز آنها را نیاموخته اید؛ نیازی به استفاده از تعداد زیادی از آنها پیدا نخواهید کرد. در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی دکتربرد، با انواع ابزارآلات و نحوه استفاده از آنها، همچنین مراکز خرید آنها به هنرجویان معرفی می‌گردد. در این دوره به هنرجویان نحوه تشخیص کیفیت ابزار مورد نیازشان نیز آموزش داده خواهد شد.

مولتی متر

برای مشکلات الکتریکی مولتی متر کاربرد گسترده ای دارد. یک مولتی متر، خواص الکتریکی اندازه گیری و تست می‌کند. همچنین تشخیص می‌دهد که کدام بخش از دستگاه هنوز در حال کار می‌باشد.

قلم تستر ولتاژ

یک قلم تستر ولتاژ، ولتاژ سیم ها را بدون تماس مستقیم اندازه می‌گیرد. این ابزار تعمیرکاران را در برابر شوک الکتیریکی می‌کند.

ابزار دستی لوازم خانگی

ست پیچ گوشتی، دریل شارژی، مجموعه درایور مهره، ست آچار، انبر، کاردک، نوار آب بندی نخ، جاروبرقی فروشگاهی کوچک، بخارشوی دستی، کیف ابزار، قاب گوشی بادوام

متن سربرگ خود را وارد کنید

نظرات کاربران

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.موارد مورد نیاز علامت گذاری شده اند.*

اطلاعات تماس

لگو شرکت دکتربرد

شرکت دکتر برد با مدیریت مهندس امین سراجی در اردیبهشت سال 1392 توسط گروهی از متخصصین با تجربه تاسیس گردید و با هدف حمایت از اشتغال زایی، چشم انداز اولیه‌ی متولیان، با آموزش تعمیرات بردهای تخصصی شروع به کار کرد.

دوره‌های محبوب دکتر برد

کارشناسان ما حتما باهاتون تماس میگیرن