کنترل برد دستگاه ماینر

دسته بندی :دسته‌بندی نشده 7 آذر 1398 admin3 615
کنترل برد دستگاه ماینر

کنترل برد دستگاه ماینر

کنترل برد دستگاه ماینر از مهمترین بخش‌های سخت افزاری دستگاه های ماینینگ می‌باشد. در واقع کنترل برد وظیفه ارتباط برقرار کردن بین هش بردهای دستگاه و همچنین انتقال دیتا خروجی و محاسبه شده توسط آن ها را بر عهده دارد.

در صورت خرابی کنترل برد دستگاه ماینر شما عملا غیر قابل استفاده خواهد بود و از طرفی هر روز که دستگاه ماینر شما خاموش باشد‌، یعنی ضرر مالی.

دستگاه‌های ماینرهای محبوب شرکت Bitmain میباشد با وجود اینکه کمی قدیمی به نظر می‌رسد اما همچنان از محبوبیت خاصی در بین کاربران برخوردار است.

با ورود مدل‌های جدید تهیه کنترل برد دستگاه ها و سایر قطعات دستگاه های ماینینگ کمی دشوار می‌شود. در صورت خرابی کنترل برد دستگاه شما امکان روشن شدن یا ماینینگ را نخواهد داشت و در صورت خرابی باید دنبال کنترل برد جدید بوده که برای هر دستگاه ماینینگ‌، کنترل برد مخصوص به خود را دارد و در صورتی خرابی می‌توانید کنترل بردها را سفارش دهید و خریداری و تعویض نمایید.

در صورت خرابی امکان فروش دستگاه ممکن نخواهد بود جز برای فروش هش برد ها که می‌توانید به صورت کلی دستگاه را بفروشید یا تکی اقدام به فروش هشبرد ها نمایید.

در خرید کنترل برد باید مراقب بود تا قطعات دست دوم را به جای نود به شما فروش نرسانند یا ورژن های قدیمی (مثلا m3v1 را به جای m3v2) به شما فروخته نشود، در صورتی که از شرکت‌ها یا افراد معتبر کنترل برد را تهیه می کنید سعی کنید ضمانت کنترل برد را تهیه کنید.

برای قیمت های پایین مشکوک شوید‍‌، قیمت‌های پایین بدون رمز و راز نیستند. به دلیل پیشرفته بودن برد، سختی تعمیرات در تعمیرگاه ها وجود دارد ، سعی کنید قبل از اعتماد به تعمیرگاه‌ها تحقیق کنید.

admin3

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:

کارشناسان ما حتما باهاتون تماس میگیرن