حراج!
آموزش نصب فارم ماینر

دوره آموزش نصب و راه اندازی فارم ماینر

تومان2,500,000 تومان1,500,000

دسته:
اموزش دوره تعمیرات فارم ماینر

دوره آموزش نصب وراه اندازی فارم ماینر

هزینه آموزش نصب وراه اندازی فارم ماینر

R$25000000
R$ 15000000
  • نیممه خصوصی

هزینه آموزش نصب وراه اندازی فارم ماینر

R$45000000
R$ 30000000
  • خصوصی
محبوب
سرفصل های دوره آموزش نصب وراه اندازی فارم ماینر
مبانی اولیه برق(شناخت تعاریف توان مصرفی-امپر-…)
آموزش نصب تابلو برق(براورد اطلاعات تابلوبرق برای فارم موردنظر)
آموزش تهویه وکولینگ دستگاه ماینر cooling
آموزش اتصال اینترنت وتنظیم میکروتیک
آموزش سااخت کیف پول
آموزش رفع مشکلات نرم افزارماینر
آموزش مانیتورینگ فارم
شناخت انواع دستگاه ماینروشناخت معایب ومزایای این نوع دستگاه ها
آموزش سرویس های مورد نیاز برای فارم ورفع مشکلات
آموزش نصب وراه اندازی ماینرهای مختلف
آموزش دادن IP
آموزش اورکلاک Over clock
آموزش ابدیت نرم افزاری ودانگریت کردن
آموزش شناخت ارزهای دیجیتال وتکنولوژی بلک چن Block chain
شناخت Alt coin
شناخت نرم افزارهای موجود
دوره آموزش نصب و راه اندازی فارم ماینر
فارم ماینینگ (Mining Farm) اصطلاحی است که در حوزه ارزهای دیجیتال زیاد شنیده می شود و ممکن است افراد هنگامی که برای اولین بار کلمه فارم ماینینگ یا همان مزرعه استخراج را می شنوند در ذهن خود مزرعه ای را در نظر بگیرند که در کنار گندم و سایر محصولات و حتی مزارع دیگر، یک سری دستگاه هایی وجود دارند تا به استخراج بیت کوین می پردازد یا به خرید و فروش بیت کوین می پردازند. واقعیت با آنچه که تصور می کنید کمی متفاوت است. پس برای فهمیدن اینکه فارم ماینینگ چیست با این مقاله همراه باشید. ویدیو زیر نمونه ای از فارم ماینینگ است که شما را با ساختار آن بهتر آشنا می کند:

استخراج بیت کوین

استخراج بیت کوین هاوینگ بیت کوین نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین
استخراج بیت کوین یکی از راه های کسب درآمد در دنیای ارزهای دیجیتال است که خیلی از سرمایه گذاران را مشتاق کرد تا به این حوزه وارد شوند و سودهای کلان کسب کنند. اگر می خواهید استخراج را با زبانی ساده متوجه شوید پیشنهاد می کنیم میهن پادکست – استخراج ارز دیجیتال به زبان ساده را گوش دهید و اگر می خواهید به صورت فنی تر با این موضوع آشنا شوید مقاله استخراج بیت کوین چیست را مطالعه بفرمایید، اما به طور خلاصه باید گفت استخراج بیت کوین فرآیندی است که از طریق آن تراکنش های شبکه بیت کوین تایید و در پی آن بیت کوین های جدید تولید می شوند. تایید تراکنش های بیت کوین توسط ماینرها انجام می شود. ماینر دستگاهی است که عملیات تایید تراکنش ها را انجام می دهد اما شخصی که این دستگاه ها را خریداری می کند به همراه دستگاه استخراج خود، مجموعا ماینر نامیده می شود. ماینرهای بیت کوین به ازای هر بلاکی که استخراج می کنند از شبکه ۱۲.۵ بیت کوین جایزه می گیرند که با هاوینگ اخیر بیت کوین به ۶.۲۵ کوین کاهش می یابد. اینکه برای این کار نام ماین یا استخراج انتخاب شده به این دلیل است که استخراج بیت کوین مانند استخراج طلا در معدن کاری سخت و ارزشمند است و جایزه ی شبکه به ماینرها هم دقیقا به پاس تلاشی است که برای شبکه انجام می دهند. این جایزه ماینرها را در شبکه بیت کوین نگه می دارد و شبکه این ارز دبجیتال برتر را تقویت می کند.

فارم ماینینگ

فارم (Farm) کلمه انگلیسی به معنای مزرعه است. در واقع فارم ماینینگ به معنای مزرعه استخراج می باشد. با توجه به درآمد حاصل از ماینینگ بسیاری از سرمایه گذاران تصمیم گرفتند تعداد دستگاه های خود را افزایش دهند تا بتوانند درآمد بیشتری کسب کنند. اما نکته اینجاست که دستگاه های ماینینگ دارای صدا و مصرف برق زیادی می باشند، بنابراین نمی توان تعداد زیادی از دستگاه های ماینینگ را در کنار هم و در خانه یا مناطق مسکونی و اداری نگهداری کرد. پس سرمایه گذاران در مقیاس های بزرگ تر، سوله هایی را برای این کار در نظر گرفتند که بعدها این سوله ها به فارم ماینینگ معروف شدند. در واقع فارم ماینینگ یا مزرعه استخراج ارز دیجیتال به مکان هایی با صدها یا هزاران دستگاه برای استخراج بیت کوین یا ارز دیجیتال می گویند. مزارع استخراج شرایط خاص خود را دارند و معمولا خارج از شهر هستند تا صدای تولیدی آنها، کسی را اذیت نکند و همچنین در هزینه برق صرفه جویی شود. پس از مدتی بسیاری از فارم ها در مناطق سردسیر ایجاد شدند تا در هزینه های تامین تهویه و خنک کننده صرفه جویی شود. هزینه برق هر کشور برای استخراج بیت کوین و ارزهای دیجیتال متفاوت است و با توجه به اینکه دولت تعرفه برق استخراج بیت کوین را اعلام کرد، حال هر شخصی که بخواهد به ایجاد فارم ماینینگ یا این عملیات در داخل کشور بپردازد باید طبق شرایط قانونی پیش رود.

الزامات راه اندازی فارم ماینینگ
قطعا راه اندازی فارم ماینینگ به همین سادگی ها نیست و قبل از راه اندازی آن می بایست یک سری ملزوماتی را رعایت کرد. این ملزومات شامل موارد زیادی می باشند:

بررسی تعرفه برق استخراج رمز ارزها در داخل ایران و بررسی سودآوری و به صرفه بودن آن
اقدام به کسب مجوزها از سازمان های مربوطه برای تاسیس فارم ماینینگ
بررسی و مشاوره توسط یک تیم مجرب و متخصص در این زمینه
خرید تجهیزات ماینر یا اسیک برای استخراج ارز دیجیتال
نصب دستگاه ها و سیستم خنک کننده در فارم ماینینگ
عضویت در استخر ماینینگ
ساخت یک کیف پول جهت ارسال جایزه ماینینگ به آدرس آن کیف پول
نصب و استفاده از نرم افزارهای ماینینگ مانند BTC miner و CG mine و …
تامین انرژی برق مورد نیاز برای ماینینگ
تهیه تجهیزات تهویه و وسایل خنک کننده
فارم ماینینگ ؛ استخراج همزمان چندین دستگاه ماینر
اجاره فارم ماینینگ
با توجه به اینکه فارم ماینینگ هزینه های زیادی دارند بسیاری بعد از مدتی ترجیح می دهند که فارم خود را اجاره دهند. اجاره فارم ماینینگ در همه جای دنیا امکان پذیر است اما باید دید آیا این کار به صرفه است و شرایطی که باید رعایت کنید و یا هزینه ای که شما باید برای اجاره بپردازید با میزان سودی که از استخراج در می آورید همخوانی دارد یا خیر. البته باید اعلام کرد که در حال حاضر با شرایط و تعرفه های برقی که دولت برای صنعت ماینینگ در ایران تعریف کرده است شرایط ماینینگ ارزهای دیجیتال کمی سخت و پیچیده شده است.
البته فارم های ماینینگ دیگری اخیرا روی کار آمده اند که دستگاه شما را در فارم خود قرار می دهند و میزان درصدی از سود خود را برداشته و باقی بیت کوین های استخراج شده را به شما پرداخت می کنند. این نوع فارم ها به عنوان هاست عمل می کنند و شما دستگاه های اسیک خود را در فارم آنها می گذارید و درصدی را به عنوان حق هاست و یا میزبانی از شما دریافت می کنند. در صورتی که قصد انجام این کار را دارید، حتما اطمینان حاصل کنید که آن فارم ماینینگ مجوز رسمی از سازمان صمت دارد.

کلام آخر:

بسیاری گمان می کنند که با یک یا چند دستگاه می توانند فارم ماینینگ ایجاد کنند و به سودآوری برسند. اما در واقع فارم ماینینگ دارای دستگاه های بسیار زیادی است و نمی توان این نوع استخراج را فارم ماینینگ نامید. در واقع این نوع روش استخراج، ماینینگ برای مصارف خانگی و شخصی محسوب می شود. همچنین با توجه به اینکه این حوزه در ایران قانونمند شده است، برای هر اقدامی در این زمینه باید از طریق مراجع قانونی و روش های اعلام شده اقدام به استخراج نمایید، در غیر این صورت کار شما غیر قانونی است و به عنوان متخلف و مجرم با افراد برخورد قانونی می شود. اگر می‌خوهید بدانید که استخراج بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال تا چه اندازه می‌تواند برای شما سودآور باشد، می‌توانید از ماشین حساب ماینینگ استفاده کنید.
 
اصول عملکرد
استخراج رمزارز با پردازش محاسبات ریاضی توسط تجهیزات استخراج رمزارز همانند اسیک‌ها(Asic) و یا ریگ‌های ماینینگ دارای کارت‌های گرافیکی(Gpu) به‌طور پیوسته و دائم کار انجام می‌شود. تجهیزات پیشرفته‌تر دارای قدرت محاسباتی بالا(Hash Rate) و مصرف انرژی الکتریکی کمتری هستند.
مزارع ماینینگ(Mining Farm) در مقیاس بالایی از تجهیزات ماینینگ به منظور استخراج رمزارز استفاده می‌کند.
برآورد صحیح و معیار‌های تصمیم‌گیری
کسانی که قصد ورود به صنعت ماینینگ را دارند باید با برنامه و در نظر گرفتن نوسانات رمزارزها و برآورد‌های صحیح اقدام کنند. معیار قرار دادن دیگر ماینر‌ها و صحبت‌های دیگران برای آغاز فعالیت در این حوزه می‌تواند آسیب‌های جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. از آنجایی که قیمت دستگاه‌های ماینینگ با توجه به قیمت رمزارزها و در نتیجه میزان استقبال از این تجهیزات تغییر می‌کند، خرید تجهیزات ماینینگ در قیمت‌های بالا ریسک سرمایه‌گذاری را افزایش خواهد داد زیرا ممکن است با تغییر شرایط بازار رمزارزی قیمت رمزارزها کاهش یافته و سرمایه‌گذار به سود‌آوری نرسد، در نتیجه تصمیم‌گیری باید به دقت و آگاهانه انجام شود.
با توجه به محدود بودن عرضه‌ی رمزارزها بر خلاف پول‌های رایج در جوامع، رقابت ماینر‌ها در افزایش قدرت محاسباتی و کاهش هزینه‌های پرداختی شکل هوشمندانه‌تری پیدا کرده است. عملیات ماینینگ هر روزه در حال پیشرفت است، شرکت‌های تولید کننده‌ی تجهیزات ماینینگ به‌طور پیوسته با استفاه از فن‌آوری روز دستگاه‌های با قدرت محاسباتی بالاتر و مصرف انرژی کمتری را به بازار عرضه می‌کنند. ماینر‌هایی که توانستند شرایط نزولی سال 2018 را با مدیریت صحیح و تغییرات هوشمندانه سپری کنند در شرایط بازار صعودی به سرعت شرایط سودآوری را تجربه خواهند کرد.
انتخاب دستگاه‌های ماینینگ
انتخاب دستگاه‌های ماینینگ باید با دقت و آگاهانه صورت بگیرد. کوینیت در گذشته مقاله‌ای در این رابطه منتشر کرده است که می‌توانید با کمک آن تجهیزات ماینینگ را انتخاب کنید. فارم‌های ماینینگ گاهی با استفاده از اسیک‌ها، گاهی با استفاده از ریگ‌های دارای کارت گرافیکی و گاهی ترکیب این دو پیاده سازی می‌شوند. هر کدام از این ترکیب‌ها مزایا و معایبی دارند که باید با توجه به شرایط، بودجه، موقعیت مکانی فارم، توان الکتریکی در دسترس و ریسک پذیری سرمایه‌گذاران و انتظارات انتخاب شوند.
ریگ‌های ماینینگ با توجه به استفاده از تعداد زیادی کارت گرافیکی آلودگی صوتی کمتری تولید می‌کنند بنابراین می‌توان از این تجهیزات در مکان‌های مسکونی و سایر مکان‌هایی که سرو صدا مشکل ایجاد می‌کند، استفاده نمود. اما این نوع تجهیزات ماینینگ به تعمیر و نگهداری بیشتری نیاز دارند. ریگ‌های ماینینگ بدون استفاده از تجهیزات جانبی(Watch Dog) قادر به ادامه‌ی عملیات ماینینگ در صورت قطعی برق نیستند. با توجه به فعالیت دائم ریگ‌های ماینینگ، گرد و خاک بر روی هیت‌سینگ نشسته و موجب کاهش توان دفع حرارت می‌گردد، بنابراین پاک کردن آلودگی به کمک دمنده(Blower) و به طور مرتب موجب بهبود خنک‌سازی و افزایش طول عمر تجهیز می‌گردد. از آنجایی که در فارم ماینینگ ممکن است تعداد زیادی ریگ ماینینگ قرار داشته باشد، تعمیر و نگهداری به زمان زیادی نیاز خواهد داشت.
اهمیت انرژی الکتریکی
انرژی الکتریکی یکی از عوامل با اهمیت در راه‌اندازی یک فارم محسوب می‌شود، در حقیقت هزینه‌ی پرداختی برای انرژی الکتریکی یکی از عوامل مهم و تعیین کننده در سود‌آوری و بازگشت سرمایه‌ی یک ماینر محسوب می‌شود.
از آنجایی که تجهیزات ماینینگ توان الکتریکی زیادی مصرف می‌کنند، قرار گرفتن آن‌ها در یک مجموعه و در کنار هم به مکانی دارای دسترسی به برق صنعتی با توان بالا نیاز دارد. برآورد می‌شود استخراج بیت‌کوین سالیانه 22 تراوات ساعت(TWh) انرژی الکتریکی مصرف می‌کند. توزیع انرژی الکتریکی در فارم‌ها با استفاده از تابلو برق انجام می‌شود یعنی ورودی برق وارد تابلو شده و پس از عبور از تجهیزات محافظتی الکتریسیته در میان دستگاه‌های ماینینگ توزیع می‌شود. طراحی تابلو برق با توجه به نوع تجهیزات و تعداد آن‌ها انجام می‌شود.
برآورد توان الکتریکی برای راه‌اندازی فارم ماینینگ
باید توجه داشت در برق صنعتی که در فارم‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد تعداد تجهیزات در میان سه فاز توزیع می‌گردد یعنی هر یک از فازها به همراه یک نول، یک سوم از دستگاه‌های ماینینگ موجود در فارم را تغذیه می‌کند. همچنین توان مصرفی کل تجهیزات نباید از ظرفیت توان خریداری شده از شرکت برق بیشتر باشد.
برای مثال در صورتی که قصد راه‌اندازی یک فارم با 100 دستگاه Antminer S9j را داشته باشیم، از آنجایی که توان مصرفی هر اسیک از مدل اشاره شده معادل 1314 وات است، به ظرفیت توان الکتریکی خریداری شده‌ای معادل 131.4 KW نیاز خواهیم داشت.
البته توصیه می‌شود ظرفیت توان مصرفی فارم ماینینگ، «10-20 درصد» کمتر از ظرفیت برق خریداری شده طراحی شود. بنابر این در مثال بالا به ظرفیت توان الکتریکی معادل 145 کیلووات نیاز خواهیم داشت.
فارم‌هایی که با استفاده از ریگ‌های ماینینگ ایجاد شده‌اند نیز به دلیل استفاده از کارت‌های گرافیکی پر مصرف، توان الکتریکی زیادی را مصرف می‌کنند. ضعیف‌ترین کارت‌های گرافیکی توان 50 وات و کارت‌های حرفه‌ای 100 الی 600 وات توان مصرف می‌کنند. دیگر اجزاء باقیمانده کامپیوتر نیز 150 الی 400 وات توان مصرف می‌کند. بنابراین ریگ ماینینگ دارای 8 کارت گرافیکی می‌تواند همانند اسیک توان الکتریکی بالایی را مصرف کند(ریگ ماینینگ دارای 6 کارت گرافیکی به طور میانگین می‌تواند 1 کیلوات در هر ساعت توان الکتریکی مصرف کند).
انتخاب محل تاسیس فارم
خنک کردن تجهیزات ماینینگ اهمیت بالایی دارد، بالا رفتن دما موجب کاهش طول عمر تجهیزات شده و نقش مهمی را در سود و یا زیان ماینر ایفا می‌کند. به منظور کاهش هزینه‌های خنک سازی و افزایش بهره‌وری و توان رقابتی، مزارع ماینینگ معمولا در مکان‌‌های دارای آب و هوای سرد و خشک تاسیس می‌شوند.
صدای تجهیزات عامل مهم دیگری در انتخاب محل قرارگیری فارم ماینینگ است، صدای بالای دستگاه‌های اسیک مشکلاتی را در مناطق مسکونی و تجاری و گاها صنعتی ایجاد می‌کند. بنابراین پیاده‌سازی فارم ماینینگ در محل زندگی شخصی کاملا نامناسب محسوب می‌شود. بهتر است در ساخت ساختمان محل قرارگیری تجهیزات از مواد عایق صدا استفاده شود.
تجهیزات خنک کننده در فارم‌ها
دستگاه‌های ماینینگ معمولا در قفسه‌هایی به صورت مرتب در استخر طوری توزیع می‌شوند که گردش هوا در میان آن‌ها به خوبی انجام شود. معمولا پیش از آغاز نصب تجهیزات ماینینگ در فارم، سیستم تهویه در محل تاسیس فارم طراحی و نصب می‌شود. سیستم تهویه باید قدرتمند و به شکلی طراحی شود که از یک سمت هوای خنک وارد فارم شده و از سوی دیگر هوای گرم خارج گردد. تعداد زیاد تجهیزات گرمای زیادی را در فارم تولید خواهد کرد و برای افزایش طول عمر تجهیزات باید سیستم تهویه‌ی مناسب نصب شود.
در هنگام نصب و مونتاژ قفسه‌ها داشتن فضای آزاد بسیار مطلوب است زیرا خنک کننده‌ها در یک فضای بسته هوای گرم را مجددا وارد چرخه‌ی عملیات خنک‌سازی کرده و عملا کارایی خود را از دست می‌دهد.
سیستم خنک کننده Oil Cooling معمولا به دلیل هزینه‌ی بالا و دیگر مشکلاتی که ایجاد می‌کند در فارم‌ها استفاده نمی‌شود. مزارع معمولا در مکان‌های دارای آب و هوای سرد و خشک پیاده‌سازی شده و توسط هوا خنک می‌شوند.
البته می‌توان از هوای گرم تولید شده در این مزارع برای سیستم گرمایشی منازل و یا دیگر فعالیت‌ها استفاده کرد و با این عمل از هدر رفتن انرژی نیز جلوگیری کرد.
طراحی فارم ماینینگ در دکتربرد

نکات مهم در طراحی فارم ماینینگ :

روشنایی فارم
با توجه به استانداردهای مرتبط با روشنایی محیط و محل کار، شدت نور محیط فارم حداقل 50 و حداکثر 100 لوکس خواهد بود.
کابل‌کشی استاندارد
کلیه کابل‌کشی‌ها با رعایت اصول کابل‌کشی ساخت‌یافته و رعایت مجموعه‌ای از اصول و روش‌های استاندارد انجام شده و خم‌ها و زاویه‌های مختلف در کابلکشی کابین‌ها رعایت شده است.
پارامترهای محیطی
برای اینکه دما و رطوبت به صورت مستمر در بازه عملیاتی به طور مناسب حفظ گردد، بایستی به طور مستمر به کمک حسگرهای نصب شده در کابین، کنترل شوند تا در صورت بروز نقص استانداردهای زیر، اقدامات مناسب اتخاذ گردد.
دمای هوا: 20 تا 25 درجه سانتی‌گراد
رطوبت نسبی: 40 تا 55 درصد
حداکثر نرخ تغییر: 5 درجه سانتی‌گراد در هر ساعت
اندازه‌گیری دما و رطوبت توسط حسگرهای نصب‌شده در فاصله 5/1 متر بالاتر از کف کابین انجام خواهد شد.
تغذیه الکتریکی
تامین برق فارم با استفاده از برق شهری انجام می‌گیرد. برای برق‌رسانی به کابین‌ها، مدارهای تغذیه برق در تابلو یا تابلوهای برق مخصوص به خود سربندی شده‌ است و تجهیزات نصب‌شده در کابین‌ها به هیچ‌وجه به صورت مستقیم و بدون فیوز به برق شهری متصل نمی‌شود. پریزهای درون کابین با فاصله استاندارد 65/3 متر از همدیگر نصب می‌شوند.
حفظ دمای مطلوب درون کابین‌ها
به منظور خنک‌سازی محیط کابین‌های ماینر، از شبکه آب‌رسانی به همراه فن‌های متعدد استفاده شده است. در این شیوه نوین و مقرون به صرفه، هوا پس از عبور از شبکه‌ای از لوله‌های آب سرد، خنک شده و از طریق فن‌های دمنده پس از عبور از فیلترهای غبارگیر وارد محوطه کابین می‌شود و در ادامه پس از عبور از میان ماینرها و خنک­ سازی آن‌ها توسط فن‌های مکنده از محیط خارج می‌شوند.
جلوگیری از ورود گرد و غبار
هوای مکیده شده از فضای بیرون و دمیده شده به درون کابین، پس از عبور از شبکه‌ای از آب سرد و خنک شدن، از فیلترهای هوایی عبور می‌کند که در حدود 97.8 درصد ذرات غبار را به خود جذب نموده و در نتیجه فضای درون کابین تمیز و خنک باقی خواهد ماند.
سیستم‌های رعدگیر و اتصال به زمین
پیرامون سوله یک حلقه اتصال به زمین شامل سیم لخت شماره 4AWG می‌باشد که به عمق 1 متر در زمین فرو رفته و به میله‌های فولادی مس‌اندود برای اتصال به زمین به اندازه 3 متر در 13 میلیمتر که در طول حلقه در هر 12 متر متصل شده است. اسکلت فولادی سوله از طریق نزدیکترین ستون به این حلقه متصل می‌شود. سیستم مذکور به صورت مستقیم به تجهیزات توزیع برق اصلی شامل همه تابلوهای برق، ژنراتورها، سیستم UPS و ترانسفورماتورها متصل است.
جلوگیری از نفوذ آب
در مرحله اول، سقف سوله به بصورت شیب‌دار ایجاد شده تا مانع از نفوذ مستقیم آب به کابین‌ها گردد. از سویی دیگر سقف کابین‌ها، سایه‌بان‌های جانبی  و نیز حداقل فاصله 35 سانتی کابین‌های ماینر از کف سوله جزء دیگر تمهیدات اندیشیده شده برای جلوگیری از نفوذ آب به داخل کابین‌ها و بروز مشکلات احتمالی مانند اتصالی برق می‌باشد.

تفاوت شرکت فنی و مهندسی دکتر برد با سایر آموزشگاه ها

از ابتدا شرکت دکتر برد تمایل داشته که تمامی کلاس ها در محیطی کاملا حرفه ای و به صورت عملی برگذار شود.  بر خلاف سایر آموزشگاه های حال حاضر که بیشتر محیطی تئوری دارند ، ما از روز اول شما را با کار عملی و  تعمیر برد به صورت فیزیکی آشنا می کنیم . جدا از موارد تخصصی کارشناسان ما علاوه بر آموزش مباحث اصلی ، به شما مهارت هایی نظیر ارتباط با مشتری ، هزینه قطعات و خرید قطعات از خارج کشور را آموزش می دهند.

دوره آموزشی علمی و عملی دکتر برد

شما می توانید با شرکت در دوره آموزش تعمیرونصب وراه اندازی فارم ماینربه یک متخصص حرفه ای در زمینه تعمیرات این دستگاه ها تبدیل شوید. دوره های آموزشی مجتمع فنی و مهندسی دکتر برد به گونه ای برگزار می شوند که کارآموز بتواند بلافاصله پس از گذراندن دوره وارد بازار کار شود و دیگر نیازی به کسب تجربه یا شاگردی برای یاد گرفتن کار نداشته باشد. پس شما بعد از شرکت در این دوره آموزشی می توانید بلافاصله از طریق تعمیرات انواع برد ها شروع به کسب درآمد کنید.
البته در دوره آموزش تعمیرات برد کسانی که هیچ گونه پیش زمینه ای برای تعمیرات دستگاه های الکترونیکی ندارند را هم در نظر گرفته ایم و تمامی موارد پایه اعم از الکترونیک مقدماتی و پایه، آموزش کار با ابزار مورد نیاز برای تعمیرات و … را نیز در این دوره آموزش می دهیم.

نمونه مدارک بین المللی و داخلی ای که از شرکت دکتر برد به فن آموزان عزیز ارائه می گردد.

شرکت فنی و مهندسی دکتر برد علاوه بر مدارکی اعم از ( فنی حرفه ای ، مدرک رسمی دکتر برد و … ) که توسط سایر آموزشگاه ها ارائه می شود ، مدارک داخلی و بین المللی دیگری شامل مدارک صادره از وزارت دفاع ، آدیسو که مورد تایید کشور چک هست و … را نیز در صورت اتمام دوره ی آموزشی به هنرجو ارائه می گردد.
قبل
بعدی
شرکت فنی و مهندسی دکتر برد برای اسکان دانشجویانی که از شهر های دیگر به مجموعه دکتر برد می پیوندند ، خوابگاه هایی را درنظر گرفته است که نزدیک ترین مسیر را به شرکت دارند .
از خصوصیات این خوابگاه ها می توان موارد زیر را اشاره کرد :
قبل
بعدی
خشکشویی نزدیک خوابگاه دکتربرد

خشکشویی

سرمایشی شرکت فنی مهندسی دکتربرد

اتاق مجهزبه سیستم سرمایشی میباشد.

گرمایشی شرکت فنی مهندسی دکتربرد

اتاق مجهزبه سیستم گرمایشی میباشد.

اتاق مطالعه درخوابگاه شرکت دکتر برد

اتاق مطالعه

فاصله شرکت دکتربردتا مترو انقلاب100متر

فاصله تا مترو انقلاب 100 مترمیباشد.

اینترنت پرسرعت در خوابگاه شرکت دکتربرد

اینترنت پرسرعت

پخش ویدیو

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره آموزش نصب و راه اندازی فارم ماینر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *