دوره آموزش تابلو برق صنعتی (نصب و طراحی)

برق صنعتی یکی از رشته‌های پرطرفدار صنعت برق می‌باشد. در دوره آموزش تابلو برق صنعتی هنرجویان با انواع ابزار آلات کاربردی و اندازه‌گیری آشنا شده و به صورت عملی، با اساتید مجرب و کلاس‌های با کیفیت کار می‌کنند.

برای مشاوره رایگان شماره تماس خود را وارد کنید:

تخفیف ویژه 10 درصدی دکتر برد در دوره آموزش تعمیرات تابلو برق صنعتی

  • 1. افرادی که تحت پوشش کمیته امداد، نیروهای مسلح و خانه کارگر می باشند.
  • 2. افرادی که فیلم های مجازی و یا کلاس حضوری مجموعه شرکت کنند.

قیمت دوره آموزشی تابلو برق صنعتی

  • کلاس حضوری 2.400.000 تومان
  • مدت زمان کلاس 45 ساعت

تفاوت شرکت فنی و مهندسی دکتر برد با سایر آموزشگاه‌ها

از ابتدا شرکت دکتر برد تمایل داشته که تمامی کلاس‌ها در محیطی کاملا حرفه‌ای و به صورت عملی برگذار شود. بر خلاف سایر آموزشگاه‌های حال حاضر که بیشتر محیطی تئوری دارند، ما از روز اول شما را با کار عملی به صورت فیزیکی آشنا می‌کنیم.

کارشناسان ما علاوه بر آموزش مباحث اصلی و تخصصی، به شما مهارت‌هایی نظیر ارتباط با مشتری، هزینه قطعات و خرید قطعات از داخل و خارج کشور را آموزش می‌دهند.

دکتر برد ارائه دهنده مدارک بین المللی و داخلی

شرکت فنی و مهندسی دکتر برد علاوه بر مدارکی اعم از (فنی حرفه‌ای، مدرک رسمی دکتر برد و …) که توسط سایر آموزشگاه‌ها ارائه می‌شود، مدارک داخلی و بین المللی دیگری شامل مدارک صادره از وزارت دفاع، آدیسو که مورد تایید کشور چک هست و … را نیز در صورت اتمام دوره‌ی آموزشی به هنرجو ارائه می‌گردد.

Previous
Next

خوابگاه دانشجویی مجموعه دکتر برد

شرکت فنی و مهندسی دکتر برد برای اسکان دانشجویانی که از شهرهای دیگر به مجموعه دکتر برد می‌پیوندند، خوابگاه‌هایی را در نظر گرفته است که نزدیک ترین مسیر را به شرکت دارند.

از خصوصیات این خوابگاه ها می توان موارد به موارد زیر اشاره کرد:

تقدیر و تشکر هنرجو از استاد

توضیحات بیشتر

 نصب تابلو برق صنعتی

تابلو برق یکی از مهم ترین تجهیزات در ساختمان های مختلف مسکونی، تجاری، اداری و … تابلو برق صنعتی می باشد و انواع مختلفی از آن وجود دارد و با توجه به اینکه در چه جایی استفاده می شود.

در این تابلوها کنتور تمامی واحدهای ساختمان و بسیاری از تجهیزات دیگر برقی دیگر قرار می گیرند و باعث می شوند تا مدیریت و نظم دهی به این تجهیزات راحت تر و در زمان کمتری صورت گیرد.

طراحی، ساخت و مونتاژ تابلوهای برق خیلی پیچیده و مهم بوده است و باید توسط افرادی که در زمینه برق صنعتی تخصص دارند انجام گیرد. در اصل طراحی، مونتاژ و نصب تابلوهای برق یک شغل حساس و مهم به کار می رود و می تواند با ارگان ها و پروژه های مختلف همکاری نمایند.

بازار کار تابلو برق صنعتی به چه صورت است؟

در بسیاری از بخش های مختلف مانند ادارات و ساختمان ها به تابلوی برق نیاز پیدا می کنند و از آن استفاده می کنند و می توان آن را یک جزء اصلی از اکثر کارخانه ها دانست. پالایشگاه ها و صنایع بزرگ و کوچک و به خصوص بسیاری از مجتمع های مسکونی نیاز به استفاده از انواع تابلو برق دارند.
این پروژه ها برای سفارش تابلو برق مورد نظر خود باید به تابلوسازان صنعتی مراجعه کرده و از آنها درخواست مونتاژ تابلوی مورد نظر خود را نمایند.

برای نصب این تابلوها نیز باید از یک متخصص در حوزه برقکار یا تابلو برق صنعتی استفاده نمود. تعداد افرادی که در حوزه تابلو برق صنعتی فعالیت می کنند بسیار کم است و تقاضا برای طراحی و مونتاژ این تابلوها بسیار زیاد است.

در نتیجه بازار کار حرفه تعمیرات و نصب تابلو برق صنعتی به طور زیادی پر رونق بوده و افرادی که وارد این حرفه می شوند و تلاش برای یادگیری می کنند می توانند درآمد بالایی را کسب نمایند.

آیا می توان با یادگیری تابلو برق درآمد کسب کرد؟

با توجه به اینک افراد متخصص در این زمینه کم بوده و نیاز به این حوزه زیاد بوده با کسب مهارت و دانش در حوزه تعمیر و نصب می توان به درآمد بالایی رسید.

با آموزش هایی شامل طراحی و مونتاژ و نصب انواع تابلو برق صنعتی، می توان مغازه ای را راه اندازی کرد و سفارشات مختلف را از پروژه های مسکونی یا صنعتی دریافت کرد.

با دریافت هر پروژه بسته به نوع پروژه ای که دریافت می شود مبلغ های متفاوتی را می توان دریافت کرد و اگر مهارت و تخصص بالایی در این زمینه داشته باشید تعداد سفارشات شما به مراتب بیشتر می شود و می توانید درامدی حدود 10 تا 20 میلیون تومان در ماه برسید.

شما برای افزایش تعدا سفارشات نیاز دارید تا به صورت حرفه ای بازاریابی کنید و در فضاهای مجازی و حقیقی به صورت درست تبلیغات انجام دهید.

اگر شما با افرادی مثل پیمانکاران انواع ساختمان های متفاوت و مهندسین برق صنعتی که با تابلو برق های صنعتی مربوط می شوند ارتباط بگیرید می توانید از این طریق جذب مشتری کنید و معرفی مشتریان نیز از این طریق صورت گیرد.

شما باید بعد از اینکه به مهارت کامل و کسب دانش در این زمینه دست پیدا کردید و یا در رشته برق صنعتی تحصیل کردید یک رزومه ی بسیار قدرتمند ساخته و آن را به شرکت ها و کارخانه های مختلف ارسال کنید تا بتوانید در این شرکت ها به عنوان فرد متخصص در حرفه نصب و تعمیرات تابلو برق صنعتی استخدام شوید.

بسیاری از شرکت های صنعتی به دنبال فردی می باشند که در مونتاژ و طراحی انواع تابلوهای برق صنعتی تخصص داشته و توانایی همکاری دائم با این شرکت ها را داشته باشد.

دوره مربوط به رشته PLC

اگر که فردی مایل باشد تا در دوره های آموزش پی ال سی شرکت کند لازم است تا اول دوره آموزش تابلو برق صنعتی را بگذراند تا با اصول اولیه برق صنعتی آشنایی پیدا کند.

در نتیجه دوره تابلو برق صنعتی دوره ایست که پیش نیاز آموزش PLC می باشد و امکان پیشرفت شغلی در این حوزه بسیار زیاد است و بعضی از افراد هستند که با کسب مهارت آموزش تابلو برق صنعتی وارد حوزه پی ال سی شده و از این طریق نیز درآمدزایی می کنند.

مدرک فنی و حرفه تابلو برق صنعتی

داشتن مدرک فنی و حرفه ای در رشته های مختلف یک امتیاز برای افراد محسوب شده و می توانند از مزایای بسیاری که این مدارک برای آن ها به دنبال دارد استفاده نمایند.
پس از گذراندن دوره های تئوری و عملی در دوره آموزش تابلو برق صنعتی، کارآموزان باید آماده شرکت در آزمون سراسری فنی و حرفه ای شده و در صورت کسب نمره قبولی، مدرک معتبر و رسمی مربوط به این رشته را دریافت کنند.

به دلیل اینکه این مدرک بین المللی است و در کشورهای مختلفی که عضو سازمان جهانی کار می باشند دارای اعتبار بوده، افرادی مع قصد کار کردن و مهاجرت به کشورهای دیگر را دارند می توانند از این امتیاز برخوردارند شوند و این مدرک در امر مهاجرت به خارج از کشور کمک بسیاری می کند.

چطور وارد حرفه تابلو برق صنعتی شویم؟

تا این جا با شغل تابلوسازهای برق صنعتی آشنا شدید و در رابطه با بازار کار و میزان درآمد آن اطلاعاتی را کسب نمودید اگر علاقمند به ورود به این حرفه و فعالیت در این حوزه شده اید اما راه ورود به آن را نمی دانید در ادامه با ما باشید.

وارد شدن به حرفه تابلو برق صنعتی تخصص و مهارت بالایی را می خواهد و با توجه به حساسیتی که دارد افرادی که در این کار ضعیف هستند حذف می شوند و لازم است مهارت ها به صورت کاملا تخصصی و بر طبق اصول و استانداردهای لازم کسب شود.

در هنرستان نیز می توان با انتخاب رشته برق صنعتی و پس از آن تحصیل در دانشگاه تا مقاطع بالاتر، به صورت کاملا علمی با مبانی تابلوهای برق و انواع مختلفی که دارند آشنا شوید و با اطلاعاتی کامل وارد بازار کار شوید.

مدل تحصیل برای وارد شدن در این حوزه شیوه ی مناسبی است اما ممکن است برای افرادی که می خواهند زود به نتیجه برسند زمانبر باشد.

این افراد می توانند در دوره های آموزش تابلو برق صنعتی که در آموزشگاه دکتر برد به صورت کاملا تخصصی برگزار می شود شرکت کرده و در مدت زمانی کمی تمامی مهارت های لازم را آموزش ببینند.

در دوره آموزشی تابلو برق صنعتی به معرفی انواع تابلوها از لحاظ ساختار و از لحاظ محل نصب، راه اندازی موتورهای سه فاز و تک فاز، پلاک خوانی و نحوه نصب موتورهای DC، بررسی قطعات به کار رفته در تابلو برق، معرفی تابلو توزیع، طراحی و مونتاژ تابلو بانک خازنی، روش های نقشه خوانی نقشه های مدار فرمان و قدرت، معرفی رله های حفاظتی موتورهای الکتریکی و … می پردازیم. در نهایت افراد قادر به طراحی انواع تابلوهای برق برای انواع ساختمان ها بوده و می توانند کسب و کاری پردرآمد را برای خود راه اندازی نمایند.

نظرات کاربران

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.موارد مورد نیاز علامت گذاری شده اند.*

اطلاعات تماس

لگو شرکت دکتربرد

شرکت دکتر برد با مدیریت مهندس امین سراجی در اردیبهشت سال 1392 توسط گروهی از متخصصین با تجربه تاسیس گردید و با هدف حمایت از اشتغال زایی، چشم انداز اولیه‌ی متولیان، با آموزش تعمیرات بردهای تخصصی شروع به کار کرد.

دوره‌های محبوب دکتر برد

کارشناسان ما حتما باهاتون تماس میگیرن