جشنواره زمستانه تا بهار(جشنواره عیدانه) ۱۰ درصد تخفیف در کل دوره ها مهلت ثبت نام فقط و فقط تا ۲۹ اسفند ماه ۱۴۰۲

آموزش تابلو برق صنعتی

آموزش تابلو برق صنعتی یکی از رشته‌های پرطرفدار صنعت برق می‌باشد. در دوره آموزش تابلو برق صنعتی هنرجویان با انواع ابزار آلات کاربردی و اندازه‌گیری آشنا شده و به صورت عملی، با اساتید مجرب و کلاس‌های با کیفیت کار می‌کنند.

داشتن مدرک فنی و حرفه ای در رشته های مختلف یک امتیاز برای افراد محسوب شده و می توانند از مزایای بسیاری که این مدارک برای آن ها به دنبال دارد استفاده نمایند.
پس از گذراندن دوره های تئوری و عملی در دوره آموزش تابلو برق صنعتی،در آموزشگاه فنی حرفه ای دکتر برد کارآموزان باید آماده شرکت در آزمون سراسری فنی و حرفه ای شده و در صورت کسب نمره قبولی، مدرک معتبر و رسمی مربوط به این رشته را دریافت کنند.به دلیل اینکه این مدرک بین المللی است و در کشورهای مختلفی که عضو سازمان جهانی کار می باشند دارای اعتبار بوده، افرادی مقصد کار کردن و مهاجرت به کشورهای دیگر را دارند می توانند از این امتیاز برخوردارند شوند و این مدرک در امر مهاجرت به خارج از کشور کمک بسیاری می کند.

معرفی دوره آموزش تابلو برق صنعتی

دوره-تابلو-برق-صنعتی
برای مشاوره رایگان شماره تماس خود را وارد کنید:
چرا مجموعه دکتر بُرد ؟
+
دانشجو
+
دوره آموزشی
+
کارگاه فعال
%
رضایت دانشجویان

هزینه آموزش تابلو برق صنعتی

همه کلاس ها و دوره ها شامل 5 سال پشتیبانی می باشد

این دوره به شما پیشنهاد می شود : آموزش برق صنعتی

این دوره به شما پیشنهاد می شود : آموزش برق ساختمان

خوابگاه مجموعه دکتر برد

در صورتی که متقاضی حضور در دوره های آموزشی شرکت فنی و مهنی دکتر برد هستید ولی مشکل محل سکونت دارید ، نگران نباشید . مجموعه دکتر برد برای عزیزانی که از شهرهای دیگر تشریف می آورند و مشکل اسکان دارند ، خوابگاه هایی در نظر گرفته است . برخی خصوصیات و مزایای این خوابگاه ها عبارت اند از :

 • اینترنت پر سرعت
 • اتاق مطالعه
 • نزدیک بودن به ایستگاه مترو
 • مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی
 • خشک شویی

مدرک فنی حرفه ای تابلو برق صنعتی

1 - مدرک سازمان فنی حرفه ای کل کشور

سازمان فنی حرفه ای کشور زیر نظر سازمان جهانی کار هست که این مدرک قابل استعلام در کل جهان می باشد .

مدرک فنی حرفه ای دکتربرد  کدملی سازمان شغلی محسوب نیز میشود که  بعد از اتمام دوره و معرفی به سازمان فنی حرفه ای کل کشور آزمون گرفته میشود. آزمون دارای دوبخش تئوری و عملی هست.از امتیاز های فنی حرفه ای دکتربرد وام بعد از اتمام دوره نیز هست.

2 - مدرک آزاد فنی حرفه ای مجموعه دکتربرد

که این مدرک زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور هست و این مدرک مهر آموزشگاه و برند مجموعه داراست که جزء سابقه کاری محسوب میشود.

3 - مدرک بین المللی دکتربرد

این مدرک مهر دادگستری و امور خارجه برروی این مدرک درج شده  که قابل استعلام می باشد و نسبت که کشور متقاضی ترجمه میشود البته برای این مدرک بعد از کرفتن مدرک فنی حرفه ای دکتر  میباشد.

قبل
بعدی
تصاویر رضایت دانشجویان دوره ها و اساتید
دوره تابلو برق صنعتی
 • تابلو برق یکی از مهم ترین تجهیزات در ساختمان های مختلف مسکونی، تجاری، اداری و … تابلو برق صنعتی می باشد و انواع مختلفی از آن وجود دارد و با توجه به اینکه در چه جایی استفاده می شود.

  در این تابلوها کنتور تمامی واحدهای ساختمان و بسیاری از تجهیزات دیگر برقی دیگر قرار می گیرند و باعث می شوند تا مدیریت و نظم دهی به این تجهیزات راحت تر و در زمان کمتری صورت گیرد.

  طراحی، ساخت و مونتاژ تابلوهای برق خیلی پیچیده و مهم بوده است و باید توسط افرادی که در زمینه برق صنعتی تخصص دارند انجام گیرد. در اصل طراحی، مونتاژ و نصب تابلوهای برق یک شغل حساس و مهم به کار می رود و می تواند با ارگان ها و پروژه های مختلف همکاری نمایند.

 • در بسیاری از بخش های مختلف مانند ادارات و ساختمان ها به تابلوی برق نیاز پیدا می کنند و از آن استفاده می کنند و می توان آن را یک جزء اصلی از اکثر کارخانه ها دانست. پالایشگاه ها و صنایع بزرگ و کوچک و به خصوص بسیاری از مجتمع های مسکونی نیاز به استفاده از انواع تابلو برق دارند.
  این پروژه ها برای سفارش تابلو برق مورد نظر خود باید به تابلوسازان صنعتی مراجعه کرده و از آنها درخواست مونتاژ تابلوی مورد نظر خود را نمایند.

  برای نصب این تابلوها نیز باید از یک متخصص در حوزه برقکار یا تابلو برق صنعتی استفاده نمود. تعداد افرادی که در حوزه تابلو برق صنعتی فعالیت می کنند بسیار کم است و تقاضا برای طراحی و مونتاژ این تابلوها بسیار زیاد است.

  در نتیجه بازار کار نصب تابلو برق صنعتی به طور زیادی پر رونق بوده و افرادی که وارد این حرفه می شوند و تلاش برای یادگیری می کنند می توانند درآمد بالایی را کسب نمایند.

 • با توجه به اینک افراد متخصص در این زمینه کم بوده و نیاز به این حوزه زیاد بوده با کسب مهارت و دانش در حوزه تعمیر و نصب می توان به درآمد بالایی رسید.

  با آموزش هایی شامل آموزش طراحی و مونتاژ تابلو برق صنعتی و نصب انواع تابلو برق صنعتی، می توان مغازه ای را راه اندازی کرد و سفارشات مختلف برق صنعتی  را از پروژه های مسکونی یا صنعتی دریافت کرد.

  با دریافت هر پروژه بسته به نوع پروژه ای که دریافت می شود مبلغ های متفاوتی را می توان دریافت کرد و اگر مهارت و تخصص بالایی در این زمینه داشته باشید تعداد سفارشات شما به مراتب بیشتر می شود و می توانید درامدی حدود 10 تا 20 میلیون تومان در ماه برسید.

  شما برای افزایش تعداد سفارشات نیاز دارید تا به صورت حرفه ای بازاریابی کنید و در فضاهای مجازی و حقیقی به صورت درست تبلیغات انجام دهید.

  اگر شما با افرادی مثل پیمانکاران انواع ساختمان های متفاوت و مهندسین برق صنعتی که با تابلو برق های صنعتی مربوط می شوند ارتباط بگیرید می توانید از این طریق جذب مشتری کنید و معرفی مشتریان نیز از این طریق صورت گیرد.

  شما باید بعد از اینکه به مهارت کامل و کسب دانش در این زمینه دست پیدا کردید و یا در رشته برق صنعتی تحصیل کردید یک رزومه ی بسیار قدرتمند ساخته و آن را به شرکت ها و کارخانه های مختلف ارسال کنید تا بتوانید در این شرکت ها به عنوان فرد متخصص در حرفه نصب و تعمیرات تابلو برق صنعتی استخدام شوید.

  بسیاری از شرکت های صنعتی به دنبال فردی می باشند که در مونتاژ و طراحی انواع تابلوهای برق صنعتی تخصص داشته و توانایی همکاری دائم با این شرکت ها را داشته باشد.

  دوره مربوط به رشته PLC

  اگر که فردی مایل باشد تا در دوره های آموزش پی ال سی شرکت کند لازم است تا اول دوره آموزش تابلو برق صنعتی را بگذراند تا با اصول اولیه برق صنعتی آشنایی پیدا کند.

  در نتیجه دوره تابلو برق صنعتی دوره ایست که پیش نیاز آموزش PLC می باشد و امکان پیشرفت شغلی در این حوزه بسیار زیاد است و بعضی از افراد هستند که با کسب مهارت آموزش تابلو برق صنعتی وارد حوزه پی ال سی شده و از این طریق نیز درآمدزایی می کنند.

 • تا این جا با شغل تابلوسازهای برق صنعتی آشنا شدید و در رابطه با بازار کار و میزان درآمد آن اطلاعاتی را کسب نمودید اگر علاقمند به ورود به این حرفه و فعالیت در این حوزه شده اید اما راه ورود به آن را نمی دانید در ادامه با ما باشید.

  وارد شدن به حرفه تابلو برق صنعتی تخصص و مهارت بالایی را می خواهد و با توجه به حساسیتی که دارد افرادی که در این کار ضعیف هستند حذف می شوند و لازم است مهارت ها به صورت کاملا تخصصی و بر طبق اصول و استانداردهای لازم کسب شود.

  در هنرستان نیز می توان با انتخاب رشته برق صنعتی و پس از آن تحصیل در دانشگاه تا مقاطع بالاتر، به صورت کاملا علمی با مبانی تابلوهای برق و انواع مختلفی که دارند آشنا شوید و با اطلاعاتی کامل وارد بازار کار شوید.

  مدل تحصیل برای وارد شدن در این حوزه شیوه ی مناسبی است اما ممکن است برای افرادی که می خواهند زود به نتیجه برسند زمانبر باشد.

  این افراد می توانند در دوره های آموزش تابلو برق صنعتی که در آموزشگاه دکتر برد به صورت کاملا تخصصی برگزار می شود شرکت کرده و در مدت زمانی کمی تمامی مهارت های لازم را آموزش ببینند.

  در دوره آموزشی تابلو برق صنعتی به معرفی انواع تابلوها از لحاظ ساختار و از لحاظ محل نصب، راه اندازی موتورهای سه فاز و تک فاز، پلاک خوانی و نحوه نصب موتورهای DC، بررسی قطعات به کار رفته در تابلو برق، معرفی تابلو توزیع، طراحی و مونتاژ تابلو بانک خازنی، روش های نقشه خوانی نقشه های مدار فرمان و قدرت، معرفی رله های حفاظتی موتورهای الکتریکی و … می پردازیم. در نهایت افراد قادر به طراحی انواع تابلوهای برق برای انواع ساختمان ها بوده و می توانند کسب و کاری پردرآمد را برای خود راه اندازی نمایند.

معرفی دوره های فنی حرفه ای

این دوره به شما پیشنهاد می شود :آموزش plc

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

 1. کیارش گفته؛
  17:28 1402/05/16

  توی برق صنعتی تابلو برق هم آموزش میدید

 2. سیا گفته؛
  17:29 1402/05/16

  برق ساختمان هم تو دوره برق صنعتی هست فرقشون چیه

  • امین سراجی گفته؛
   11:41 1402/12/19

   با سلام دوره برق ساختمان دوره ایست که هنرجو بعد از دوره بتواند نقشه خوانی المان های که مربوط به برق ساختمان هست به صورت دقیق اجرا کندمثل نصب ایفون تصویری و سیم کشی درب بازکن و غیره و در برق صنعتی دوره ای کامل برای نقشه خوانی و اجرا کردن موارد برقی در واحد های صنعتی و کارگاهی را بتواند انجام دهد مثل راه اندازی موتور های تک فاز و 3 فاز و همینطوری بستن تابلو برق و غیره می باشد .

 3. ماهان گفته؛
  17:54 1402/05/16

  دوره تابلو برق صنعتی با برق صنعتی یکیه؟

  • امین سراجی گفته؛
   11:33 1402/12/19

   دوره برق صنعتی دوره ی کامل تر نسبت به دوره تابلو برق می باشد چون اجزای غیر تابلو برق نیز تدریس میشود باتشکر

 4. سعید گفته؛
  17:55 1402/05/16

  تابلو برق چند ساعت کل آموزشش؟

  • امین سراجی گفته؛
   11:32 1402/12/19

   با سلام دوره برق صنعتی و تابلو برق 40 ساعت هست کاملا عملی داخل کارگاه اموزشی

 5. علی گفته؛
  17:58 1402/05/16

  معرفی و چگونگی ورود به بازار کار دارین؟

 6. عرب زاده گفته؛
  16:46 1402/05/17

  درود بر شما
  کلاس برق صنعتی چه سرفصل هایی داره ؟

  • امین سراجی گفته؛
   15:34 1402/07/24

   با سلام سرفصل داخل صفحه سایت گذاشته شده شما میتوانید ببینید اگر مایل بودید میتوانید فرم داخل سایت را پرکنید یا با شماره 02166927850 تماس بگیرید که مشاور درمورده سرفصل ها و ساعت دوره و غیره به صورت تلفنی راهنمایتون کنند.
   با تشکر

 7. فتحی گفته؛
  16:48 1402/05/17

  تابلو برق چه تاریخی شروع میشه؟

  • امین سراجی گفته؛
   15:36 1402/05/21

   با سلام هرماه دوره برق صنعتی داریم که میتوانید روز شروع دوره از آموزشگاه سوال بپرسید. باتشکر

 8. شجری گفته؛
  16:50 1402/05/17

  وقت بخیر دوره ی تابلو برق کی شروع دوره هست ؟

  • امین سراجی گفته؛
   15:35 1402/05/21

   با سلام آموزش تابلو برق هر ماه در محل آموزشگاه شروع داریم.

برخی از سازمان هایی که مجموعه دکتر برد افتخار همکاری با آن ها را داشته است

ارتباط با ما

لینک های مفید

دنبال کنید

درخواست مشاوره رایگان

© کليه حقوق محصولات و محتوای اين سایت متعلق به دکتر برد می باشد و هر گونه کپی برداری از محتوا و محصولات سایت پیگرد قانونی دارد.

enemad-logo
کارشناسان ما حتما باهاتون تماس میگیرن