دوره آموزش تعمیرات مایکروفر ـ مایکروویو

توضیحات

شما می‌توانید با شرکت در دوره آموزش تعمیرات مایکروفر و مایکروویو به یک متخصص حرفه‌ای در زمینه تعمیرات این دستگاه‌ها تبدیل شوید. دوره‌های آموزشی مجتمع فنی و مهندسی دکتر برد به گونه‌ای برگزار می‌شوند که کارآموز بتواند بلافاصله پس از گذراندن دوره وارد بازار کار شود و دیگر نیازی به کسب تجربه یا شاگردی برای یاد گرفتن کار نداشته باشد.

پس شما بعد از شرکت در این دوره آموزشی می‌توانید بلافاصله از طریق تعمیرات انواع مایکروفر و مایکروویو شروع به کسب درآمد کنید.

البته در دوره آموزش تعمیرات مایکروفر و مایکروویو کسانی که هیچ گونه پیش زمینه‌ای برای تعمیرات دستگاه‌های الکترونیکی ندارند را هم در نظر گرفته‌ایم و تمامی موارد پایه اعم از الکترونیک مقدماتی، آموزش کار با ابزار مورد نیاز برای تعمیرات و … را نیز در این دوره ذکر می‌کنیم.

برای مشاوره رایگان شماره تماس خود را وارد کنید:

لیست قیمت دوره آموزش تعمیرات مایکروفر و مایکروویو

 • کلاس عمومی 1,500,000 تومان
 • غیر حضوری 750,000 تومان
 • مدت زمان کلاس 30 ساعت

سرفصل‌های دوره آموزش تعمیرات مایکروویو و مایکروفر

 • آشنایی با ابزار و تجهیزات کارگاه تعمیرات برای راحتی در این دوره آموزشی
 • شناخت تمامی برندهای موجود در بازار ایران
 • آموزش نحوه باز و بسته کردن انواع مایکروفرها
 • آموزش تعمیرات قطعات چرخان مکانیکی
 • آموزش تعمیرات مسیر عبور جریان
 • آموزش سرویس‌کاری انواع ماکروویو
 • آموزش تعمیر المنت‌های موجود در ماکروویو
 • آموزش برندهای مطرح و پرکاربرد بازار
 • آموزش قطعه شناسی ماکروویو
 • آموزش شناخت ماکروویوهای قدیمی و جدید
 • آموزش تعمیر المنت‌های موجود در ماکروویو
 • آموزش تعمیر اشعه لیزر سولاردام ماکروویو
 • تشریح کامل تفاوت ماکروویو و ماکروفرها
 • آموزش عیب یابی برد پنل سولاردام
 • آموزش نحوه عملکرد اجزای مکانیکی ماکروویو
 • آموزش تعمیر و عیب یابی قسمت‌های مختلف ماکروویو
 • آموزش نحوه تعویض لامپ داخلی ماکروویو
 • آموزش نحوه تعویض فن داخلی ماکروویو
 • آموزش نکات امنیتی در تعمیر ماکروویو
 • آموزش عیب یابی و تعمیرات قطعات پنل
 • آموزش عیب یابی و تعمیرات نمایشگر و صفحه کلید و تعمیر تاچ ماکروفر
 • آموزش عیب یابی و تعمیرات رله‌های سوئیچ
 • آموزش عیب یابی و تعمیر موتور گردان ماکروفر و…

تفاوت شرکت فنی و مهندسی دکتر برد با سایر آموزشگاه‌ها

از ابتدا شرکت دکتر برد تمایل داشته که تمامی کلاس‌ها در محیطی کاملا حرفه‌ای و به صورت عملی برگذار شود. بر خلاف سایر آموزشگاه‌های حال حاضر که بیشتر محیطی تئوری دارند، ما از روز اول شما را با کار عملی و تعمیرات پیشرفته بردها الکترونیکی به صورت فیزیکی آشنا می‌کنیم.

کارشناسان ما علاوه بر آموزش مباحث اصلی و تخصصی، به شما مهارت‌هایی نظیر ارتباط با مشتری، هزینه قطعات و خرید قطعات از داخل و خارج کشور را آموزش می‌دهند.

دکتر برد ارائه‌دهنده مدارک بین‌المللی و داخلی

شرکت فنی و مهندسی دکتر برد علاوه بر مدارکی اعم از (فنی حرفه‌ای، مدرک رسمی دکتر برد و …) که توسط سایر آموزشگاه‌ها ارائه می‌شود، مدارک داخلی و بین المللی دیگری شامل مدارک صادره از وزارت دفاع، آدیسو که مورد تایید کشور چک هست و … را نیز در صورت اتمام دوره‌ی آموزشی به هنرجو ارائه می‌کند.

Previous
Next

خوابگاه دانشجویی مجموعه دکتر برد

شرکت فنی و مهندسی دکتر برد برای اسکان دانشجویانی که از شهرهای دیگر به مجموعه دکتر برد می‌پیوندند، خوابگاه‌هایی را در نظر گرفته است که نزدیک ترین مسیر را به شرکت دارند.

از خصوصیات این خوابگاه ها می توان موارد به موارد زیر اشاره کرد:

تقدیر و تشکر هنرجو از استاد

سوالات متداول

شما در این دوره تعمیرات مایکروفر ـ مایکروویو را آموزش می‌بینید و به صورت عملی با این نوع تعمیرات آشنا می‌شوید.

در صورت اتمام دوره به فن آموز مدارک داخلی (فنی حرفه‌ای، تاییدیه معتبر دکتربرد) و بین المللی(صادره از وزارت دفاع، آدیسو) ارائه می‌گردد.

دوره‌های دکتر برد به سه صورت حضوری، غیرحضوری و مجازی برگذار می‌شود، این آموزش‌ها در قالب عملی ارائه شده و تضمین می‌کند پس از اتمام دوره شما توانایی کسب درآمد از مهارت آموخته شده را خواهید داشت.

توضیحات بیشتر

فر چیست؟

فر به دستگاهی گفته میشود که عمل پخت یا گرم کردن غذا را با استفاده از امواج تابشی اشعه و یا گرمایی در محیطی بسته انجام میدهد. این دستگاه با تابش گرما به تمام قسمت ها، موادغذایی را به طور یکنواخت میپزد.

مهم‌ترین فرها

در هنگام خرید فر، با نام های جدیدی برخورد میکنید که شاید بعضی آشنا و بعضی دیگر ناآشنا باشند. مشهور ترین فر ها، مایکروفر و مایکروویو هستند که کمتر کسی تفاوت آنها را میدانند. این دستگاه ها متفاوت بوده و هر کدام کارایی خاص خود را در پخت و پز دارند. بیایید از ریشه، این دستگاه ها را مورد تحلیل قرار دهیم.

اموزش تعمیرات مایکروفر

مایکروفر

مایکروفر که در ایران به نام تندپز مشهور است، از دو کلمه تشکیل شده است. میکرو (Micro) و فر (oven). تلفظ آن میکرو است ولی در ایران آن را به اشتباه ماکرو می‌خوانند، به معنای کوچک است. Oven نیز به معنای تنور و اجاق است. پس در کل این کلمه به معنای اجاق کوچک است. اجاقی که در هر جایی جا شده و قرار می‌گیرد و همچنین غذا را خیلی زودتر خواهد پخت. شیوه ی کار این دستگاه به این شیوه است که از طریق تاباندن امواج الکترومغناطیسی، ایجاد گرما کرده و در نهایت باعث پخت زود هنگام غذا خواهد شد. بسته به به نوع غذا، دماهای متفاوتی روی دستگاه قرار گرفته که شما می‌توانید دمای آن را تنظیم کنید.

اموزش تعمیرات مایکروفر

مایکروویو

مایکروویو نیز از کلمه‌ی Micro و ویو (Wave) تشکیل شده است. Wave به معنای موج و اشعه است که باز هم تلفظ آن در ایران به اشتباه خوانده می‌شود. مایکروویو در واقع فقط کار گرم کردن غذا را با استفاه از تابش اشعه های بی ضرر بر عهده دارد. بنابراین مایکروفر با مایکروویو تفاوتی اساسی داشته و آن وظیفه ی آنهاست. میکروویو فقط غذا ها را گرم میکند ولی مایکروفر غذا را خواهد پخت.

اموزش تعمیرات مایکروفر

سولاردام

بنابراین شما باید بر اساس نیازتان اقدام به خرید یکی از این دو بکنید. اما اگر دستگاهی را می‌خواهید که هم کار گرم کردن و هم پختن را انجام دهد، باید سولاردام را بخرید. سولاردام دستگاهی ترکیبی از مایکروویو و میکروفر است. یعنی هم غذا را گرم می‌کند و هم می‌پزد. در این دستگاه، هر دو عمل میکروویو و میکروفر، قرار گرفته شده که به این معناست که می‌توانید کار هر دو دستگاه را به طور مجزا انجام دهد. همچنین در کف محفظه نیز دو نوع گرم کننده‌ی سرامیک و هالوژنی قرار دارد که گرما را نیز از طرف پایین به موادغذایی خواهد تاباند.

در بالا به گرم کننده های سرامیکی و هالوژنی اشاره شد که شاید آگاهی و آشنایی چندانی با این دو نداشته باشید. این دو گرم کننده به شرح زیراند:

گاز هالوژن

همانطور که از نام آن پیداست، این دستگاه با گاز کار کرده و پخت و پز را انجام میدهد. این دستگاه یک صفحه ی شیشه ایست که در داخل آن المنت هایی پرقدرت قرار دارد.

بسیار کم یافت می‌شود که خانه‌ای از این نوع گازها داشته باشد و دلیل آن شاید مرسوم نبودن استفاده از آن باشد. جدا از این که استفاده از این گاز کم میباشد، لازم به ذکر است که این گاز بسیار عالی بوده و در سولاردام بسیار خوب خود را نشان داده است.

گاز اینداکشن

این گاز که همان گاز سرامیکیست، بسیار شیک و زیبا و در عین حال گران قیمت است. این دستگاه بسیار کم مصرف بوده و با برق و تکنولوژی القای مغناطیسی کار می‌کند. برای استفاده از این گاز باید از ظروفی استفاده کنید که رسانا بوده و بتوانند جریان مغناطیسی را دریافت کرده و در نهایت گرم بشوند.

همچنین در صورت علاقه مندی می توانند در دوره تعمیرات لوازم خانگی و دوره تعمیرات موبایل دکتر برد شرکت کنند.

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

محصولات مرتبط

لینک کوتاه:

کارشناسان ما حتما باهاتون تماس میگیرن