حراج!
آموزش تعمیرات مایکروفر (مایکروویو)

دوره آموزش تعمیرات مایکروفر ـ مایکروویو

تومان1,000,000 تومان800,000

دسته:

آموزش تعمیرات لوازم خانگی

مایکروفر ـ مایکروویو
R$10000000
R$ 8000000
  • خصوصی

آموزش تعمیرات لوازم خانگی

مایکروفر ـ مایکروویو
R$7000000
R$ 5000000
  • نیمه خصوصی

فر چیست؟

فر به دستگاهی گفته میشود که عمل پخت یا گرم کردن غذا را با استفاده از امواج تابشی اشعه و یا گرمایی در محیطی بسته انجام میدهد. این دستگاه با تابش گرما به تمام قسمت ها، موادغذایی را به طور یکنواخت میپزد.

مهم ترین فر ها :

در هنگام خرید فر، با نام های جدیدی برخورد میکنید که شاید بعضی آشنا و بعضی دیگر ناآشنا باشند. مشهور ترین فر ها، مایکروفر و مایکروویو هستند که کمتر کسی تفاوت آنها را میدانند. این دستگاه ها متفاوت بوده و هر کدام کارایی خاص خود را در پخت و پز دارند. بیایید از ریشه، این دستگاه ها را مورد تحلیل قرار دهیم.

 

 

اموزش تعمیرات مایکروفر
مایکروفر

مایکروفر که در ایران به نام تندپز مشهور است، از دو کلمه تشکیل شده است. میکرو (Micro) و فر (oven). تلفظ آن میکرو است ولی در ایران آن را به اشتباه ماکرو میخوانند، به معنای کوچک است. Oven نیز به معنای تنور و اجاق است. پس در کل این کلمه به معنای اجاق کوچک است. اجاقی که در هر جایی جا شده و قرار میگیرد و همچنین غذا را خیلی زود تر خواهد پخت. شیوه ی کار این دستگاه به این شیوه است که از طریق تاباندن امواج الکترومغناطیسی، ایجاد گرما کرده و در نهایت باعث پخت زود هنگام غذا خواهد شد. بسته به به نوع غذا، دماهای متفاوتی روی دستگاه قرار گرفته که شما میتوانید دمای آن را تنظیم کنید.

اموزش تعمیرات مایکروفر
مایکروویو

در ادامه ی مقاله ی تفاوت مایکروفر و مایکروویو باید گفت که مایکروویو نیز از کلمه ی Micro و ویو (Wave) تشکیل شده است. Wave به معنای موج و اشعه است که باز هم تلفظ آن در ایران به اشتباه خوانده میشود. مایکروویو در واقع فقط کار گرم کردن غذا را با استفاه از تابش اشعه های بی ضرر بر عهده دارد. بنابراین مایکروفر با مایکروویو تفاوتی اساسی داشته و آن وظیفه ی آنهاست. میکروویو فقط غذا ها را گرم میکند ولی مایکروفر غذا را خواهد پخت.

اموزش تعمیرات مایکروفر
سولاردام

بنابراین شما باید بر اساس نیازتان اقدام به خرید یکی از این دو بکنید. اما اگر دستگاهی را میخواهید که هم کار گرم کردن و هم پختن را انجام دهد، باید سولاردام را بخرید. سولاردام دستگاهی ترکیبی از مایکروویو و میکروفر است. یعنی هم غذا را گرم میکند و هم میپزد. در این دستگاه، هر دو عمل میکروویو و میکروفر، قرار گرفته شده که به این معناست که میتوانید کار هر دو دستگاه را به طور مجزا انجام دهد. همچنین در کف محفظه نیز دو نوع گرم کننده ی سرامیک و هالوژنی قرار دارد که گرما را نیز از طرف پایین به موادغذایی خواهد تاباند.

در بالا به گرم کننده های سرامیکی و هالوژنی اشاره شد که شاید آگاهی و آشنایی چندانی با این دو نداشته باشید. این دو گرم کننده به شرح زیر اند:

گاز هالوژن :

همانطور که از نام آن پیداست، این دستگاه با گاز کار کرده و پخت و پز را انجام میدهد. این دستگاه یک صفحه ی شیشه ایست که در داخل آن المنت هایی پرقدرت قرار دارد. بسیار کم یافت میشود که خانه ای از این نوع گاز ها داشته باشد و دلیل آن شاید مرسوم نبودن استفاده از آن باشد. جدا از این که استفاده از این گاز کم میباشد، لازم به ذکر است که این گاز بسیار عالی بوده و در سولاردام بسیار خوب خود را نشان داده است.

گاز اینداکشن :

این گاز که همان گاز سرامیکیست، بسیار شیک و زیبا و در عین حال گران قیمت است. این دستگاه بسیار کم مصرف بوده و با برق و تکنولوژی القای مغناطیسی کار میکند. برای استفاده از این گاز باید از ظروفی استفاده کنید که رسانا بوده و بتوانند جریان مغناطیسی را دریافت کرده و در نهایت گرم بشوند.

سرفصلهای دوره آموزش تعمیرات مایکروویو ومایکروفر، سولاردام :

آشنایی با ابزار و تجهیزات کارگاه تعمیرات برای راحتی در این دوره آموزشی

شناخت تمامی برندهای موجود در بازار ایران

آموزش نحوه بازو بسته کردن انواع مایکروفرها

آموزش تعمیرات قطعات چرخان مکانیکی

آموزش تعمیرات مسیر عبور جریان

آموزش سرویسکاری انواع ماکروویو

آموزش تعمیر المنت های موجود در ماکروویو

آموزش برندهای مطرح و پرکاربرد بازار

آموزش قطعه شناسی ماکروویو

آموزش شناخت ماکروویو های قدیمی و جدید

آموزش تعمیر المنت های موجود در ماکروویو

آموزش تعمیر اشعه لیزرسولاردام ماکروویو

تشریح کامل تفاوت ماکروویو و ماکروفرها

آموزش عیب یابی برد پنل سولار دام

آموزش نحوه عملکرد اجزای مکانیکی ماکروویو

آموزش تعمیر و عیب یابی قسمت های مختلف ماکروویو

آموزش نحوه تعویض لامپ داخلی ماکروویو

آموزش نحوه تعویض فن داخلی ماکروویو

آموزش نکات امنیتی در تعمیر ماکروویو

آموزش عیب یابی و تعمیرات قطعات پنل

آموزش عیب یابی و تعمیرات نمایشگر و صفحه کلید و تعمیر تاچ ماکروفر

آموزش عیب یابی و تعمیرات رله های سوئیچ

آموزش عیب یابی و تعمیر موتور گردان ماکروفر

و…

کارگاه آموزشی دکتربرد

همراهان عزیز دکتر برد :

درصورت تمایل به شرکت در دوره آموزشی تعمیرات کلی لوازم خانگی با شماره های درج شده پایین صفحه تماس حاصل فرمایید .

جهت مشاهده لیست تمامی دوره ها کیک نمایید .

نمونه مدارک بین المللی و داخلی ای که از شرکت دکتر برد به فن آموزان عزیز ارائه می گردد.

شرکت فنی و مهندسی دکتر برد علاوه بر مدارکی اعم از ( فنی حرفه ای ، مدرک رسمی دکتر برد و … ) که توسط سایر آموزشگاه ها ارائه می شود ، مدارک داخلی و بین المللی دیگری شامل مدارک صادره از وزارت دفاع ، آدیسو که مورد تایید کشور چک هست و … را نیز در صورت اتمام دوره ی آموزشی به هنرجو ارائه می گردد.

قبل
بعدی

تفاوت شرکت فنی و مهندسی دکتر برد با سایر آموزشگاه ها

از ابتدا شرکت دکتر برد تمایل داشته که تمامی کلاس ها در محیطی کاملا حرفه ای و به صورت عملی برگذار شود.  بر خلاف سایر آموزشگاه های حال حاضر که بیشتر محیطی تئوری دارند ، ما از روز اول شما را با کار عملی و  تعمیر برد به صورت فیزیکی آشنا می کنیم . جدا از موارد تخصصی کارشناسان ما علاوه بر آموزش مباحث اصلی ، به شما مهارت هایی نظیر ارتباط با مشتری ، هزینه قطعات و خرید قطعات از خارج کشور را آموزش می دهند.

دوره آموزشی علمی و عملی دکتر برد

شما می توانید با شرکت در دوره آموزش تعمیرات ونصب دوربین مداربسته به یک متخصص حرفه ای در زمینه تعمیرات این دستگاه ها تبدیل شوید. دوره های آموزشی مجتمع فنی و مهندسی دکتر برد به گونه ای برگزار می شوند که کارآموز بتواند بلافاصله پس از گذراندن دوره وارد بازار کار شود و دیگر نیازی به کسب تجربه یا شاگردی برای یاد گرفتن کار نداشته باشد. پس شما بعد از شرکت در این دوره آموزشی می توانید بلافاصله از طریق تعمیرات انواع برد ها شروع به کسب درآمد کنید.

البته در دوره آموزش تعمیرات دوربین مداربسته کسانی که هیچ گونه پیش زمینه ای برای تعمیرات دستگاه های الکترونیکی ندارند را هم در نظر گرفته ایم و تمامی موارد پایه اعم از الکترونیک مقدماتی و پایه، آموزش کار با ابزار مورد نیاز برای تعمیرات و … را نیز در این دوره آموزش می دهیم.

شرکت فنی و مهندسی دکتر برد برای اسکان دانشجویانی که از شهر های دیگر به مجموعه دکتر برد می پیوندند ، خوابگاه هایی را درنظر گرفته است که نزدیک ترین مسیر را به شرکت دارند .

از خصوصیات این خوابگاه ها می توان موارد زیر را اشاره کرد :

قبل
بعدی
خشکشویی نزدیک خوابگاه دکتربرد

خشکشویی

سرمایشی شرکت فنی مهندسی دکتربرد

اتاق مجهزبه سیستم سرمایشی میباشد.

گرمایشی شرکت فنی مهندسی دکتربرد

اتاق مجهزبه سیستم گرمایشی میباشد.

اتاق مطالعه درخوابگاه شرکت دکتر برد

اتاق مطالعه

فاصله شرکت دکتربردتا مترو انقلاب100متر

فاصله تا مترو انقلاب 100 مترمیباشد.

اینترنت پرسرعت در خوابگاه شرکت دکتربرد

اینترنت پرسرعت

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره آموزش تعمیرات مایکروفر ـ مایکروویو”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *