دوره آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

دوره آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

شما می‌توانید با شرکت در دوره آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی به یک متخصص حرفه‌ای تبدیل شوید. دوره‌های آموزشی مجتمع فنی و مهندسی دکتر برد به گونه‌ای برگزار می‌شوند که کارآموز بتواند بلافاصله پس از گذراندن دوره وارد بازار کار شود و دیگر نیازی به کسب تجربه یا شاگردی برای یاد گرفتن کار نداشته باشد. پس شما بعد از شرکت در این دوره آموزشی می‌توانید بلافاصله از طریق تعمیرات ماشین لباسشویی شروع به کسب درآمد کنید.

برای مشاوره رایگان شماره تماس خود را وارد کنید:

لیست قیمت دوره آموزشی تعمیرات ماشین لباسشویی

 • کلاس حضوری آموزش تعمیرات برد 1.300.000 تومان
 • مدت زمان کلاس 10-15 ساعت
 • کلاس حضوری آموزش تعمیرات مکانیک 1.050.000 تومان
 • مدت زمان کلاس 10-15 ساعت

سرفصل‌های دوره آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

 1. معرفی عملکرد پایه لباسشویی
 2. آموزش عیب یابی و بررسی خرابی قطعات لباسشویی
 3. آموزش عیب یابی و بررسی خرابی های شیر برقی در لباسشویی
 4. آموزش عیب یابی و بررسی خرابی جا پودری در لباسشویی
 5. معرفی و تشریح قطعات نگه دارنده دیگ
 6. معرفی تشریح عملکرد درام شفت بلبرینگ دیگ
 7. بررسی و عیب یابی خرابی های قطعات نگه دارنده دیگ
 8. آموزش و عیب یابی نحوه عملکرد هیدروستات در لباسشویی
 9. مغرفی و تشریح خروجی تخلیه دیگ،مسیر فیلتر و شلنگ تخلیه
 10. تشریح و عیب یابی کامل پمپ تخلیه و بررسی ایرادات مربوطه
 11. آموزش و معرفی کامل ماشین لباسشویی سطلی
 12. آموزش و معرفی کامل  ماشین لباسشویی دو قلو
 13. آموزش و معرفی کامل ماشین لباسشویی هوشمند
 14. آموزش کار با ابزارهای تعمیرات ماشین لباسشویی
 15. آموزش و معرفی کامل قطعات داخلی ماشین لباسشویی
 16. آموزش پایه ای الکترونیک مورد نیاز برای تعمیر ماشین لباسشویی
 17. آموزش تست و تعویض قطعات الکترونیکی ماشین لباسشویی
 18. آموزش تست و تعویض قطعات مکانیکی ماشین لباسشویی
 19. آموزش و معرفی عیوب و کدهای خطا در ماشین لباسشویی
 20. آموزش رفع عیوب بر اساس کدهای خطا
 21. آموزش باز کردن برد ماشین لباسشویی
 22. آموزش شناخت قطعات smd در مدار ماشین لباسشویی
 23. آموزش و معرفی کامل بردهای ماشین لباسشویی
 24. آموزش تعمیر مدار تغذیه ماشین های لباسشویی
 25. آموزش نقشه خوانی مدارات الکترونیک
 26. آموزش ولتاژ گیری

تفاوت شرکت فنی و مهندسی دکتر برد با سایر آموزشگاه‌ها

از ابتدا شرکت دکتر برد تمایل داشته که تمامی کلاس‌ها در محیطی کاملا حرفه‌ای و به صورت عملی برگذار شود. بر خلاف سایر آموزشگاه‌های حال حاضر که بیشتر محیطی تئوری دارند، ما از روز اول شما را با کار عملی به صورت فیزیکی آشنا می‌کنیم.

کارشناسان ما علاوه بر آموزش مباحث اصلی و تخصصی، به شما مهارت‌هایی نظیر ارتباط با مشتری، هزینه قطعات و خرید قطعات از داخل و خارج کشور را آموزش می‌دهند.

دکتر برد ارائه‌دهنده مدارک بین‌المللی و داخلی

شرکت فنی و مهندسی دکتر برد علاوه بر مدارکی اعم از (فنی حرفه‌ای، مدرک رسمی دکتر برد و …) که توسط سایر آموزشگاه‌ها ارائه می‌شود، مدارک داخلی و بین المللی دیگری شامل مدارک صادره از وزارت دفاع، آدیسو که مورد تایید کشور چک هست و … را نیز در صورت اتمام دوره‌ی آموزشی به هنرجو ارائه می‌کند.

Previous
Next

خوابگاه دانشجویی مجموعه دکتر برد

شرکت فنی و مهندسی دکتر برد برای اسکان دانشجویانی که از شهرهای دیگر به مجموعه دکتر برد می‌پیوندند، خوابگاه‌هایی را در نظر گرفته است که نزدیک ترین مسیر را به شرکت دارند.

از خصوصیات این خوابگاه ها می توان موارد به موارد زیر اشاره کرد:

سوالات متداول

شما در این دوره تعمیرات ماشین لباسشویی را آموزش می‌بینید و به صورت عملی با این نوع تعمیرات آشنا می‌شوید.

در صورت اتمام دوره به فن آموز مدارک داخلی(فنی حرفه‌ای، تاییدیه معتبر دکتربرد) و بین المللی(صادره از وزارت دفاع، آدیسو) ارائه می‌گردد.

دوره‌های دکتر برد به سه صورت حضوری، غیرحضوری و مجازی برگذار می‌شود، این آموزش‌ها در قالب عملی ارائه شده و تضمین می‌کند پس از اتمام دوره شما توانایی کسب درآمد از مهارت آموخته شده را خواهید داشت.

توضیحات بیشتر

درآمد شغل تعمیرات لوازم خانگی چگونه است؟

تعمیرکاران این حرفه تخصصی کار می‌کنند؛ که این امر باعث افزایش درآمد آنها می‌شود. این موضوع به سبب کمبود افراد حرفه ای ایجاد می‌شود. زمانی که مردم شروع به شناختن تعمیرکار مجرب این زمینه کنند یک بار برای همیشه به آن شخص اعتماد خواهند کرد. چرا که به دنیال فرد مورد اعتماد و ماهر بودن کاری طاقت فرسا خواهد بود.

 با وجود این گفته ها عواملی در معرفی تعمیرکار به مشتری بسیار موثرهستند.  از جمله این عوامل به محل کار و مالک یا اجاره‌ای بودن تعمیرگاه و ساعات کاری تعمیرکار میتوان اشاره کرد که در سود نهایی و ماهیانه این شغل تاثیرگذار است. روش هایی نیز برای افزایش درآمد وجود دارند برای مثال تعمیرات لوازم خانگی در منزل مشتری که به افزایش رضایت مشتری منجر می‌‍شود و از هزینه های حمل و نقل برای طرفین، همچنین خسارات ناشی از جابه جایی لوازم بزرگ تر مانند ماشین لباسشویی می‌کاهد.

چگونه با شرکت در دوره تعمیرات ماشین لباسشویی درآمد کسب کنیم؟

لباسشویی ها هم مانند سایر لوازم منزل با افزایش قیمت همراه بوده اند. با اینحال به علت حجم و اندازه بزرگی که دارند در صورت خرابی به راحتی نمی‌شود تعویضشان کرد. این ها از رایج ترین دلایل مراجعه مشتریان به تعمیرکار هستند. از طرفی لباسشویی ها از تکنولوژی های پیشرفته ای برخوردارشده اند و این کار تعمیر را بسیار تخصصی می‌کند. بنابراین عرصه در اختیار تعمیرکاران قرار می‌گیرد؛ اما باید توحه داشت که حتی برای تعمیرکاران تازه کار و کم تجربه موقعیت چندان تفاوتی با افراد معمولی ندارد.

 مجموعه دکتربرد این مشکل را برای شرکت کنندگان دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی به ویژه ماشین های لباسشویی حل کرده است. در این دوره مسائل از پایه تا پیشرفته به صورت گام به گام و با توجه به سطح شرکت کنندگان آموزش خواهد داد. علاوه بر اینها مدرکی که در پایان این دوره به هنرجویان ارائه می‌شود، از اعتبار بالایی برخورد داربوده و زمینه ورود هنرجویان به بازار کار بلافاصله پس ازاتمام دوره فراهم می‌آورد.

سرمایه مورد نیاز برای ورود به بازارکار تعمیرات لوازم خانگی

تعمیرات ماشین لباسشویی همانند سایر مشاغل نیازمند سرمایه ای است. اما مجموعه دکتربرد تضمین می‌کند تنها سرمایه مورد نیاز شما دانشی است که از شرکت در این دوره کسب خواهید کرد. این دانش، تجربه و درآمد نیز همراه دارد.

در کنار آموزش نیاز به ابزار از ملزومات همه تعمیرکاران است که با توجه به تخصصشان آن را تهیه خواهند کرد. هر چند قیمت اجناس هم وابسته و کیفیت و برند آنها می‌باشد و به شدت نوسان دارد. اما باید تقریبا بین 10 تا 50 میلیون را برای تهیه ابزار و تجهیزات حرفه خود پرداخت کنید. البته به خاطر داشته باشید که این هزینه به زودی به شما برخواهد گشت زیرا وارد یک حرفه پر تقاضا و پر درآمد خواهید شد.

نظرات کاربران

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.موارد مورد نیاز علامت گذاری شده اند.*

اطلاعات تماس

لگو شرکت دکتربرد

شرکت دکتر برد با مدیریت مهندس امین سراجی در اردیبهشت سال 1392 توسط گروهی از متخصصین با تجربه تاسیس گردید و با هدف حمایت از اشتغال زایی، چشم انداز اولیه‌ی متولیان، با آموزش تعمیرات بردهای تخصصی شروع به کار کرد.

دوره‌های محبوب دکتر برد

کارشناسان ما حتما باهاتون تماس میگیرن