تخفیف ویژه 10 درصدی در کل دوره ها فقط فقط  شرکت در دوره تا 31 خرداد ماه

آموزش متاورس

با توجه به اینکه دنیا روز به روز در حال پیشرفت است. راه‌های آموزشی و کسب درآمد نیز در همین راستا رو به رشد است. آموزش متاورس یکی از جدید ترین و به روز ترین علم های جهان است که با یادگیری آن می‌توان به بهترین شکل ازین علم استفاده کرد. 

آیا می‌دانید متاورس چیست؟ این علم به روز چه امکاناتی را در اختیار ما می‌گذارد؟ چطور از این امکانات استفاده ی سود آوری داشته باشیم؟ آموزشگاه دکتر برد در تلاش است تا با گذاشتن بهترین دوره‌های آموزشی به شما در راستای یادگیری و استفاده از این علم کمک کند.

آموزشگاه فنی حرفه ای دکتر برد دوره‌ ای بروز و مفید را در اختیار کاربران قرار داده که شما می‌توانید با شرکت در این دوره به مهارت کار با دنیای متاورس آشنا شوید و همچنین بتوانید از این راه کسب درامدهای هنگفتی نیز داشته باشید.

آموزشگاه دکتر برد با وجود اساتیدی مجرب و پرتلاش در راستای ارائه آموزش متاورس قدم نهاده است تا همه ی افراد بتوانند با یادگیری این جهان ماورا بتواند هنرجویان را در راستای بهترین درآمدها هدایت کند.

با شرکت در دوره های دکتر برد بدون نیاز به هیچگونه مرجع و یادگیری دیگری می‌توانید به راحتی و به سرعت پیشرفت خود را شاهد باشید همچنین شرکت دکتر برد پاسخگوی تمام مشکلات و ایرادات دوره‌ها می‌باشد.

صفر تا صد آموزش متاورس

تصویر شاخص متاورس
برای مشاوره رایگان شماره تماس خود را وارد کنید:
چرا مجموعه دکتر بُرد ؟

سرفصل های آموزش متاورس

هزینه آموزش متاورس

 • کلاس حضوری 3 نفره 5800000 تومان
 • مدت زمان کلاس 30 الی 40 ساعت
 • کلاس حضوری 4 تا 6 نفره 3800000تومان
 • مدت زمان کلاس 30 الی 40 ساعت
همه کلاس ها و دوره ها شامل 5 سال پشتیبانی می باشد

این دوره به شما پیشنهاد می شود : آموزش ارز دیجیتال

این دوره به شما پیشنهاد می شود : آموزش فارکس

خوابگاه مجموعه دکتر برد

در صورتی که متقاضی حضور در دوره های آموزشی شرکت فنی و مهنی دکتر برد هستید ولی مشکل محل سکونت دارید ، نگران نباشید . مجموعه دکتر برد برای عزیزانی که از شهرهای دیگر تشریف می آورند و مشکل اسکان دارند ، خوابگاه هایی در نظر گرفته است . برخی خصوصیات و مزایای این خوابگاه ها عبارت اند از :

 • اینترنت پر سرعت
 • اتاق مطالعه
 • نزدیک بودن به ایستگاه مترو
 • مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی
 • خشک شویی

مدرک فنی حرفه ای متاورس

1 - مدرک سازمان فنی حرفه ای کل کشور

سازمان فنی حرفه ای کشور زیر نظر سازمان جهانی کار هست که این مدرک قابل استعلام در کل جهان می باشد .

مدرک فنی حرفه ای دکتربرد  کدملی سازمان شغلی محسوب نیز میشود که  بعد از اتمام دوره و معرفی به سازمان فنی حرفه ای کل کشور آزمون گرفته میشود. آزمون دارای دوبخش تئوری و عملی هست.از امتیاز های فنی حرفه ای دکتربرد وام بعد از اتمام دوره نیز هست.

2 - مدرک آزاد فنی حرفه ای مجموعه دکتربرد

که این مدرک زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور هست و این مدرک مهر آموزشگاه و برند مجموعه داراست که جزء سابقه کاری محسوب میشود.

3 - مدرک بین المللی دکتربرد

این مدرک مهر دادگستری و امور خارجه برروی این مدرک درج شده  که قابل استعلام می باشد و نسبت که کشور متقاضی ترجمه میشود البته برای این مدرک بعد از کرفتن مدرک فنی حرفه ای دکتر  میباشد.

قبل
بعدی
دانشجو
+
دوره آموزشی
+
کارگاه فعال
+
رضایت دانشجویان
%
تصاویر رضایت دانشجویان دوره ها و اساتید
دوره متاورس

در دنیای متا همه چیر به خلاقیت شما بستگی دارد. در متاوررس حتی ایده های کوچک هم می‌توانند پر درآمد باشند. به عنوان مثال این روزها بازار NFT در حال رشد است. با توجه به قیمت های نحومی کلکسیون های به فروش گذاشته شده، با تولید NFT در متاورس، کسب درآمد می‌توان کرد.

یکی از روش های بدست آوردن NFTمی‌تواند اموزش باشد. فقط کافی است با سیستم آموزش در متاورس آشنا باشید تا بتوانید استعداد های خود را به عنوان مثال آثار هنری و موسیقی و سایر کارهایتان را به NFT تبدیل کنید. با جمع اوری NFT و تبدیل آن ها به کلکسیون می‌توانید از فروش آنها کسب درآمد کنید.

در متاورس نیز همانند دنیای واقعی زمین ها افزایش قیمت دارند.

سرمایه‌گذاری در املاک متاورس

metaverse

همانند دنیای واقعی در دنیای متا نیزشما می‌توانید یک زمین را بخرید و پس از افزایش قیمت، آن را مجدداً بفروشید.

دلالی و املاک در متاورس

با توجه به مطالب گفته شده در شرایطی که خرید و فروش زمین در دنیای متا، روز به روز حجیم تر و سنگین تر می‌شود؛ بدیهی است که نیاز به دلال‌های املاک مجازی، نیز افزایش یابد. در این زمینه شما تنها با آشنا کردن فروشندگان با خریداران می‌توانید کمیسیون قابل توجه دریافت کنید.

مدیریت املاک در متاورس

برای افرادب که له طور مداوم در حال خرید و فروش املاک هستند مدیریت کارشان به تنهایی ماری بسیار دشوار است. پس با به عهده گرفتن کارهای لازم برای این افراد می‌توانید کسب درآمد کنید.

اجاره در متاورس

درست همانند دنیای واقعی، شما می‌توانید زمینی در متاورس خریده و آن را اجاره دهید. اجاره املاک در متاورس به خصوص در مکان‌های شلوغ،‌ می‌تواند به کسب درآمد شما ختم شود. اجاره املاک در مکان‌ها شلوغ، می‌تواند در انجام تبلیغات بسیار موثر باشد.

معماری در متاورس

دنیای متا از واقعی ترین شغل ها معماری است. افراد می‌توانند زمین دیگران را تفاوتی ندارد که یک ملک خصوصی باشد و یا یک ملک تجاری؛ برای آن‌ها طراحی کرده و از آن‌ها حقوق دریافت کنند.

نمایشگاه مجازی در متاورس

همانطور که قبلا ذکر کردیم شما در دنیای متا می‌توانید یک کلکسیون بزرگ حاوی آثار هنری در قالب NFT درست کنید. سپس آن‌ها را در یک مکان جمع کرده و یک نمایشگاه ایجاد د کنید. س=سپس با دریافت هزینه ورودی  کسب درآمد کنید.

با توجه گسترش جهان متا، شرکت های بزرگ و کوچک زیادی قصد ورود به آن را دارند. با یادگیری متاورس می‌توانید برای این شرکت ها وظیفه کار را برعهده بگیرید و مسئولی های آن ها را در دنیای متا انجام دهید. یا با طراحی زمین و ساختمات شرکت در نهایت نسخه نهایی را به آنها ارائه دهید.

مد و فشن در متاورس

این روزها افرادی هستند که با طراحی آواتارهای متاورس و فروش آنها به صورت NFT درآمد کسب می‌کنند. این کار به گونه ای است که افراد آواتارهل رل بل جدید ترین و خلاقانه ترین روش طراحی کرده و سپس در متاورس به فروش می‌گذارند.

تحصیل و آموزش در متاورس

شما می‌توانید با خرید یا اجاره یک زمین، کلاس درس خود را در آن بوحود آورید. با توجه به توسعه آموزش های مجازی متاورس می‌تواند به بزرگ ترین پلتفرم آموزشی تبدیل شود.

برخی مواقع نیز عده ای افراد در زمین های خود بازی هایی ایجاد می‌کنند، و به شرکت کنندگان پیروز جایزه اهدا میشود. از انواع این بازی ها، بازی های بلاکچین است. با اینکه بازی های بلاکچین در متاورس نیستند اما ساختار مشابهی با متاورس و NFT  دارند. متاورس خطاب کردن آنها اشتباه است.

 

عده ای بر روی شبکه‌های بزرگ (در حال حاضر اتریوم) سرمایه گذاری کنید. علاوه بر این شبکه‌های جانبی مانند ارزهای دیگر نیز می‌توانند انتخاب خوبی باشد.

گردشگری در متاورس

مطابق مسائل گفته شده و با توجه به گسترش مخاطب در متاورس، گردشگری نیر از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است. شما نیز می‌توانید با ایجاد تور و کمک به آشنا شدن مردم با مکان های دیدنی، کسب درآمد کنید.

سرمایه گذاری در متاورس

سرمایه گذاری مستقیم در خود شبکه‌های متاورس، برای سرمایه گذاران امکان رشد را چه روی شبکه‌های دیگر مانند اتریوم و چه روی شبکه متاورس، فراهم می‌ آورد. یک فاکتور مهم در انتخاب ارز مناسب، تعداد کاربران متاورس است. هرچه تعداد افراد بیشتری در یک دنیای مجازی فعالیت داشته باشتد، پول مجازی بین آن‌ها نیز ارزشمندتر است. همچنین فرصت‌های دیگری مانند تبلیغات نیز افزایش می‌یابد.

باید در نظر داشت که دردنیای مجازی خلاقیت و انتخاب مخاطب درست، بسیار حائز اهمیت است. تبلیغات شما باید برای مخاطب  جذاب باشند.  برای مثال همانند دنیای واقعی اگر می‌خواهید یک شرکت را به افراد معرفی کنید باید متناسب با نیاز و سلیقه آن‌ها باشد.

همانطور که گفته شد تفاوت های زیادی در دنیای متاورس و دنیای واقعی وجود ندارد. بیشترین و مهم ترین اطلاعات مورد نیاز برای زندگی در متاورس  داشتن خلاقیت و آشنایی با متاورس می‌باشد. آموزشگاه کاردانش دوره آموزش و آشنایی با متاورس به صورت پیشرفته برگزار می‌کند.

دوره متاورس

جان هانکه خالق پوکمون گو در عنوان وبلاگش که در 10 آگوست 2021 در وب سایت شرکتش، نیانتیک منتشر شد، متاورس را یک کابوس دیستوپیایی نامید. طرح اصلی رمان‌های معروف گیبسون و کلین، نوشت: «این روزها به نظر می‌رسد بسیاری از مردم علاقه زیادی به زنده کردن این دیدگاه در آینده نزدیک از دنیای مجازی دارند، از جمله برخی از بزرگ‌ترین نام‌ها در جهان. تکنولوژی و بازی اما در واقع، این رمان‌ها به عنوان هشدارهایی در مورد آینده‌ای دیستوپیایی فناوری بودند که به خطا رفته است.»

یکی از بزرگترین پرچم های قرمز از مخترع AR – لوئیس روزنبرگ – می آید. روزنبرگ در نوشتن برای Big Think می‌گوید که این می‌تواند یک «پیاده‌روی دیستوپیایی در همسایگی» باشد.از این گذشته، تجربه مشترکی که ما آن را «جامعه متمدن» می‌نامیم، به سرعت در حال فرسایش است، عمدتاً به این دلیل که هر یک از ما در حباب داده‌های خود زندگی می‌کنیم، هرکسی با اخبار و اطلاعات سفارشی (و حتی دروغ‌ها) مطابق با اعتقادات شخصی خود تغذیه می‌شود. این تعصبات ما را تقویت می‌کند و نظرات ما را تثبیت می کند. اما امروز حداقل می‌توانیم وارد یک فضای عمومی شویم و سطحی از تجربه مشترک در یک واقعیت مشترک داشته باشیم. روزنبرگ می نویسد: با AR، آن نیز از بین خواهد رفت.

تا زمانی که متاورس به جریان اصلی تبدیل شود، شاید سیستم هایی مانند Starlink را به طور گسترده در دسترس داشته باشیم تا داده های پرسرعت را به دورافتاده ترین گوشه های سیاره تحویل دهیم. اما حتی با وجود افزایش دسترسی، متاورس ممکن است همچنان برای جذب مردم تلاش کند.

همانطور که فیلیپ روزدیل، خالق زندگی دوم، به تایم گفت: «اگر در شهر نیویورک زندگی راحتی دارید و جوان و سالم هستید، احتمالاً  آنجا را انتخاب خواهید کرد. اگر زندگی یک آواتار را به شما پیشنهاد کنم، خیلی از آن استفاده نخواهید کرد. از سوی دیگر، اگر در یک مکان روستایی با تماس اجتماعی بسیار کم زندگی می‌کنید، ناتوان هستید یا در محیطی مستبد زندگی می‌کنید که در آن احساس آزادی نمی‌کنید، آن‌گاه آواتار شما می‌تواند به هویت اصلی شما تبدیل شود.»

ترکیبی از عناصر چندگانه فناوری، از جمله: واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و ویدئو است که در آن کاربران در یک جهان دیجیتال “زندگی” می کنند. حامیان metaverse تصور می کنند که کاربران آن در کنسرت ها و کنفرانس ها گرفته تا سفرهای مجازی به سراسر جهان، کار، بازی و ارتباط با دوستان خود را حفظ کنند.

مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا (فیسبوک سابق) که به تازگی نامگذاری شده است، تخمین می زند که پنج تا 10 سال طول می کشد تا ویژگی های کلیدی متاورس به جریان اصلی تبدیل شود. اما جنبه‌هایی از متاورس در حال حاضر وجود دارد. سرعت پهنای باند فوق‌العاده سریع، هدست‌های واقعیت مجازی و جهان‌های دائمی آنلاین همیشه فعال هستند، حتی اگر برای همه قابل دسترسی نباشند.

واقعیت این است که متاورس به اندازه اینترنت واقعی و رایج خواهد شد. همانطور که می بینیم، این فقط یک موضوع زمان است. وقتی از تیم سوئینی، بنیانگذار اپیک گیمز، توسط CNN در مورد آینده متاورس پرسیده شد، او گفت: “فکر می کنم یک دهه یا بیشتر طول می کشد تا واقعاً به نقطه پایانی برسیم، اما فکر می‌کنم این اتفاق می افتد.” در همان زمان، سوینی گفت: متاورس قرار نیست توسط یک شرکت ایجاد شود. این توسط میلیون‌ها توسعه دهنده ایجاد خواهد شد که هر کدام بخشی از آن را می سازند.

metaverse

ورود هدست‌های واقعیت مجازی، مانند Oculus، به ایده متاورس کمک زیادی کرده است. بازی‌هایی که برای هدست‌های واقعیت مجازی طراحی شده‌اند، در حال حاضر درآمد زیادی کسب می‌کنند. طبق آمار Fortune Business Insights، پیش‌بینی می‌شود که بازار جهانی بازی‌های واقعیت مجازی از 7.92 میلیارد دلار در سال 2021 به 53.44 میلیارد دلار در سال 2028 افزایش یابد.

یک قدم جلوتر AR است، جایی که درک کاربر از واقعیت با استفاده از فناوری افزایش می‌یابد. این چیزی شبیه به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد یک شی در دنیای واقعی هنگام مشاهده آن از یک دستگاه یا هدست واقعیت افزوده است.

یک راه کلاسیک برای درک این موضوع، بازدید مجدد از فیلم‌های دنیای سینمایی مارول (MCU) با بازی مرد آهنی است. تونی استارک رابرت داونی جونیور (با نام مستعار مرد آهنی مورد علاقه‌ما) بارها و بارها فناوری‌هایی را به نمایش می گذاشت که حتی اکنون نیز فراتر از تصور است. چندین صحنه از او وجود دارد که کت و شلوار مرد آهنی را پوشیده و اطلاعات و تجسم های متعددی را در صفحه نمایش سر بالا (HUD) از چیزهایی که در زمان واقعی می بیند دریافت می‌کند. تا حد زیادی، آن AR است. با این حال، اینها بالاخره فیلم هستند. مرد آهنی وارد حوزه‌های فناوری فوق‌العاده پیشرفته می‌شود، که چند دهه طول می‌کشد تا به واقعیت تبدیل شود.

شرکت اپل در حال حاضر در زمینه واقعیت، افزوده است و ادعا می کند که “بزرگترین پلت فرم AR جهان” را دارد. از چندین برنامه AR در فروشگاه App می توان برای انجام هر کاری استفاده کرد – از سرگرم کننده تر کردن ویدیوهای Snapchat گرفته تا کاوش در پروژه های سه بعدی در واقعیت افزوده.

Nreal، یک شرکت چینی AR، عینک‌های Nreal Light را در سال 2020 ایجاد کرد و از دسامبر 2021 به سراسر چین، ژاپن و کره جنوبی، فروش عینک‌های ارزان‌تر Nreal Air را آغاز خواهد کرد. علاوه بر این، عینک‌های واقعیت افزوده مصرف‌کننده مانند سایه‌های مد لوکس معمولی به نظر می‌رسند و تجربه واقعیت تقویت‌شده را هیجان‌انگیزتر می‌کنند.

در اینجا نگاهی داریم به آنچه امروز اتفاق می‌افتد و می‌تواند منجر به متاواژه فردا شود:

whats metaverse

متا در متاورس

غول فناوری که قبلاً فیس‌بوک نام داشت، سرمایه‌گذاری قابل توجهی در واقعیت مجازی انجام داده است. متا دنیای مجازی را تصور می‌کند که در آن آواتارهای دیجیتال از طریق کار، مسافرت یا سرگرمی با استفاده از هدست‌های VR به هم متصل می‌شوند. زاکربرگ در مورد متاورس خوش بین بوده و معتقد است که می‌تواند جایگزین اینترنت آن گونه که ما می شناسیم شود.

مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا ماه گذشته پس از افشای تغییر نام تجاری شرکت متا گفت: «پلتفرم و رسانه بعدی حتی اینترنت غوطه‌ورتر و مجسم‌تر خواهد بود که شما در آن تجربه دارید، نه فقط به آن نگاه کنید، و ما آن را متاورس می‌نامیم.

مایکروسافت در متاورس

این غول نرم افزاری در حال حاضر از هولوگرام استفاده می کند و در حال توسعه برنامه های واقعیت ترکیبی و توسعه یافته (XR) با پلتفرم Microsoft Mesh خود است که دنیای واقعی را با واقعیت افزوده و واقعیت مجازی ترکیب می‌کند. در اوایل این ماه، مایکروسافت برنامه‌های خود را برای آوردن واقعیت ترکیبی از جمله هولوگرام و آواتارهای مجازی به تیم‌های مایکروسافت در سال 2022 نشان داد. همچنین برای سال آینده فضاهای متصل مجازی سه‌بعدی قابل کاوش برای خرده‌فروشی‌ها و محل‌های کار نیز در دسترس است. ارتش ایالات متحده در حال حاضر با مایکروسافت در حال کار بر روی هدست واقعیت افزوده هولولنز 2 برای سربازان برای آموزش، تمرین و مبارزه است.

بازی‌های حماسی در متاورس

تیم سویینی، مدیر عامل شرکت سازنده Fortnite، گفته است: “این راز نیست که Epic در ساخت متاورس سرمایه گذاری کرده است.” با وجود MetaHuman Creator انسان‌های دیجیتال واقع‌گرایانه توسعه می یابند. که می‌تواند نحوه سفارشی‌سازی داپلگانگر دیجیتالی خود در بازی‌های جهان باز آینده باشد. تجهیزات واقعی در دنیای مجازی: Fortnite با Balenciaga در لباس‌هایی برای شما و آواتارتان شریک می‌شود.

روبلوکس در متاورس

این پلتفرم که در سال 2004 تأسیس شد، تعداد زیادی بازی تولید شده توسط کاربر، از جمله پیشنهادات نقش آفرینی مانند Bloxburg و Brookhaven را در خود جای داده است، جایی که کاربران می توانند خانه بسازند، کار کنند و سناریوهایی را اجرا کنند.
ارزش روبلکس پس از عرضه عمومی در سال جاری به بیش از 45 میلیارد دلار رسیده است. در روز عرضه اولیه سهام خود در ماه مارس، دیوید بازوکی، بنیانگذار و مدیر عامل Roblox از همه کسانی که به این پلتفرم کمک کردند “یک قدم به تحقق چشم انداز ما ازMetaverse نزدیک تر شد، تشکر کرد.
از آن زمان، Roblox با شرکت کفش‌های اسکیت‌بردی Vans همکاری کرد تا Vans World را ایجاد کند، یک پارک اسکیت‌بردی مجازی که در آن بازیکنان می‌توانند لباس‌های تازه وانت بپوشند و یک باغ محدود Gucci را افتتاح کردند، جایی که می‌توانید لباس و لوازم جانبی را برای خود مجازی خود بخرید.

ماین کرافت در متاورس

یکی دیگر از دنیای مجازی مورد علاقه بچه‎ها، Minecraft متعلق به مایکروسافت است که اساساً معادل دیجیتالی لگو است، جایی که بازیکنان می توانند شخصیت دیجیتالی خود را ایجاد کنند و هر آنچه را که می خواهند بسازند. از ماه آگوست،Minecraft دارای بیش از 140 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد.
برخی از شرکت های کمتر شناخته شده دنیای آنلاین خود را راه اندازی کرده اند. دنیای فانتزی آنلاین Second Life، که در سال 2003 تأسیس شد، به عنوان یک واقعیت جایگزین در دهه دوم خود است. پناهگاه آنلاین Nowhere دارای فضاهای مجازی دائمی و موقت – برای استفاده عمومی یا خصوصی – برای برگزاری کنسرت، جشنواره، گردهمایی مجدد، و کنفرانس است. شرکت تولید Windmill Factory نیویورک که توسعه این پلتفرم را بیش از یک سال پیش آغاز کرد، پروژه هایی را برای لیدی گاگا و ناین اینچ نیلز انجام داده است.
کهکشان Sensorium در اوایل سال جاری دو کهکشان برنامه‌ریزی شده خود را از «جهان‌های» مختلف آنلاین برای کاوش با هدست‌های واقعیت مجازی یا رایانه‌های رومیزی افتتاح کرد. Prism، اولین موردی که باز شد، شامل موسیقی می‌شود .به عنوان مثال، دی جی های مجازی و گروه های موسیقی در مناظر آینده نگرانه بازی می کنند.

متاورس کاربردهای فوقولاده زیادی دارد که در بالا نیز به آن اشاره شد از جمله کاربردهایی که دنیای متاورس آن را به وجود آورده است از لحاظ اقتصادی، تفریحی،شرکت در کنسرت‌ها، سینما، و …، گردشگری و سفری، آموزش های مجازی و خیلی از موارد دیگر…

 1. محدودیت‌های اینترنت فعلی
 2. تداوم و قابلیت تعامل پذیری
 3. تداوم هویت
 1. فیس بوک Facebook
 2. مایکروسافت Microsoft
 3. اپیک‌گیمز Epic Games
 4. انویدیا Nvidia
 5. اسپشیال Spatial

این دوره به شما پیشنهاد می شود : آموزش تعمیرات ماینر

این دوره به شما پیشنهاد می شود : آموزش نصب و راه اندازی فارم ماینر

مقالات ماینر و ریگ ماینینگ
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره آموزش متاورس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =

سبد خرید
ورود

دو × پنج =

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری
برچسب محصولات
enemad-logo